Titleist TSi3 Driver kij golfowy

Cena netto: 2 031,71zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 199900

2 699,00 2 499,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
TSi3 Driver
Punkty:
7996 (warte 79.96 zł)
Producent:
Titleist
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Najnowsza seria Titleist TSi to krok naprzód w konstrukcji kijów golfowych do długiej gry.
Szereg innowacji technologicznych nie tylko zwiększa osiągi - co w dzisiejszych czasach jest dla producentów coraz trudniejsze - także poprawia ogólną wybaczalność i parametry lotu piłki przy trafieniach różnymi częściami lica.
Podejście Titleista nieco odróżnia się od innych producentów - polega na tworzeniu stałej przewagi nad innymi dzięki solidnym innowacjom technologicznym, na przykład licu z nowego materiału ATI 425 Titanium. Dzięki temu nowa seria woodów oferuje doskonałe osiągi, ale także znacząco wspiera graczy na każdym poziomie gry.

Model TSi3
Podobnie jak w poprzedniej serii, na start Titleist przygotował dwa modele woodów oznaczone TSi2 i TSi3. Różnica w obu główkach jest dość zasadnicza. Seria TSi3 posiada możliwość zmiany środka ciężkości poprzez ruchomy suwak w tylnej części główki. Umożliwia to osiągnięcie trajektorii draw/fade oraz przydaje się, jeśli nasze uderzenia mają tendencję do skupiania się poza środkiem lica, bliżej heel lub toe.

Nowe lico - nowe możliwości
Użycie nowych stopów do produkcji lica w driverze nie jest łatwe. Materiał tak twardy jak stop ATI 425 Titanium jest bardzo ciężki w obróbce - dlatego jeszcze żaden producent nie zastosował tego tworzywa w swoich wyrobach. Titleist jako pierwszy użył tego stopu wytwarzanego przez jedną odlewnię na świecie, w Pittsburgu. Dzięki zastosowaniu tak twardego i wytrzymałego udało się osiągnąć lico o zmniejszonej, zmiennej grubości, co przekłada się na większe prędkości początkowe piłki golfowej - także przy trafieniu poza środkiem lica.

Dopracowany aerodynamicznie kształt
Nowe główki były optymalizowane pod kątem aerodynamiki, dzięki czemu opory powietrza są zmniejszone o 15% w stosunku do poprzedniej serii TS. Jednocześnie Titleist jest wierny swojej filozofii i projektując nowy kształt nie chciał go na siłę 'udziwnić' - główka TSi jest w dalszym ciągu klasycznym kształtem jaki kochają golfiści na całym świecie.

Stabilność w każdym wymiarze
W ostatnich latach wśród specjalistów od sprzętu i fittingu 'złotym Grallem' był termin MOI (moment bezwładności). Im większy - tym teoretycznie lepiej, ponieważ główka kija golfowego będzie stabilniejsza przy trafieniach poza środkiem geometrycznym na licu. Oczywiście jest to prawdą - jednak Titleist dodał jeszcze jeden wymiar do tak zwanej wybaczalności woodów. Dzięki odpowiednio umieszczonemu środkowi ciężkości oraz specjalnemu kształtowi lica - oprócz tego, że uderzenia nie tracą kierunku jeśli trafimy nie-idealnie środkiem, to uzyskujemy także ciągle optymalną rotację i prędkość piłki. To wszystko składa się na kompletny w każdym calu kij golfowy, który wspiera nasze osiągi maksymalne, a także zmniejsza skutki nieudanych strzałów.

System ciężarków SureFit CG
Drivery serii TSi3 wyposażone zostały w system wymiennych ciężarków, które dodatkowo można przesuwać w szynie zmieniając w ten sposób położenie środka ciężkości. Pomaga to kreować tendencję draw lub fade dla kształtowania trajektorii lotu piłki golfowej. Dodatkowo, podobnie jak w modelu TSi2 dostępne są ciężarki o różnych wagach, które można dokupić dla osiągnięcia wymaganego swingweightu.

Kołnierz SureFit Hosel
Dzięki możliwości niezależnego kształtowania realnego kąta główki oraz lie angle, drivery Titleista posiadają aż 16 ustawień, z których można wybrać optymalną dla siebie. Zmiana loftu/lie powoduje, że każdy może dostosować trajektorię lotu piłki do swoich umiejętnosci i preferencji. Dodatkowo zmiana ustawień powoduje zmiany w wartości rotacji a także daje możliwość uderzania bardziej draw lub fade.

Shafty premium w standardzie
Titleist zawsze stawiał na najwyższą jakość używanych komponentów. W tym roku poszli o krok ddalej oferując dwie opcje kija:

  • standardową, z shaftami wysokiej klasy Mitsubishi oraz ProjectX
  • premium, gdzie zastosowano jedne z najlepszych na świecie shaftów Graphite Design

W standardzie znajdziemy aż cztery podstawowe shafty - wszystkie oryginalne i dostępne w normalnej sprzedaży, a nie robione na zlecenie marki, jak robią to niektórzy z konkurentów.

Shafty Mitsubishi Kuro Kage i Tensei wyposażone są w technologię SFW (Straight Flight Weighting), dzięki czemu są bardzo stabilne przy uderzeniach, które trafiamy z tendencją do fade (zmniejszają ten efekt). Shafty HZRDUS od ProjectX są propozycjami dla szybciej uderzających graczy, którzy oczekują maksymalnej stabilności i optymalizacji osiągów.

W wersji STANDARD do wyboru mamy:

  • Mitsubishi Kuro Kage Black Dual Core 5G 50 i 55: bardzo lekki, idealny dla mniejszych i średnich prędkości swingu - posiada technologią SFW dzięki czemu sprzyja lekkiej redukcji fade'ów
  • Mitsubishi Tensei Blue RAW AV 55 i 65: nieco cięższy, oferujący średnią trajektorię i spin - także posiada technologię SFW
  • HZRDUS Smoke Black RDX 60 i 70: średni wagowo shaft oferujący zbalansowane osiągi i zwiększoną stabilność
  • Mitsubishi Tensei White RAW AV 65 i 75: najcięższy i promujący najniższą trajektorię i spin - daje maksymalną stabilizację przy dużych prędkościach swingu golfowego

PREMIUM shafty Graphite Design dostępne są za dopłatą:

  • Tour AD DI w wersji 5, 6, 7, 8 to kultowa (pomarańczowa) linia shaftów dająca średnio-wysoki launch i redukująca spin
  • Tour AD IZ w wersji 5, 6, 7, 8 to nowe dziecko Graphite Desing oferujące nieco sztywniejszy profil i większą redukcję spinu
  • Tour AD XC w wersji 5, 6, 7, 8 jest najnowszym modelem w rodzinie Graphite Design i oferuje najniższy spin i najsztywniejszy profil ze wszystkich

Co najważniejsze - większość z shaftów Graphite Design możecie Państwo przetestować (nie tylko wybrać z katalogu, jak w przypadku innych 'fitting center' w Polsce) ponieważ jesteśmy autoryzowanym partnerem Graphite Design w naszym kraju.

SPECYFIKACJE SHAFTÓW DO KIJÓW GOLFOWYCH TITLEIST TSI DOSTĘPNE TUTAJ

Shafty do kijów golfowych Graphite design

Fitting na pierwszym miejscu
Titleist to marka premium, która do współpracy zaprasza tylko najlepszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców i club fitterów. Jesteśmy dumni, że posiadamy w swojej ofercie zestawy do główek i shaftów do woodów Titleist TS i możemy zaprosić Państwa na profesjonalny fitting. Zgodnie z polityką Titleista polecamy kupowanie kijów po konsultacji z naszą obsługą lub wizytę w naszym fitting center.

Zapraszamy na profesjonalny fitting i optymalizację kijów golfowych.

Specyfikacje

Kąt nominalny Lie angle
(standardowe)
Długość shaftu Wielkość główki Dostępność
9o 58.5o 45.50" 460cc Prawa / lewa
10o 58.5o 45.50" 460cc Prawa / lewa
11o 58.5o 45.50" 460cc Prawa / lewa

Sugerowana cena detaliczna STANDARD: 599 EUR = 2749 PLN
Sugerowana cena detaliczna PREMIUM: 799 EUR = 3699 PLN

Jeśli chcą Państwo zamówić konkretny shaft, prosimy o wypełnienie opcji "Custom Fitting" i podanie modelu oraz twardości, którą chcecie Państwo zamówić. W pozostałych przypadkach sugerujemy kontakt z naszą obsługą w celu umówienia sesji fittingowej lub przynajmniej doradztwa w kwestii shaftu na odległość.

Link do spisu wszystkich shaftów (wersja angielska): Titleist Shaft Guide

Od razu po otrzymaniu zamówienia poinformujemy Państwa o czasie oczekiwania na wybraną wersję.


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u