Titleist TSi1 Hybrid kij golfowy

Cena netto: 1 056,10zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 129900

1 399,00 1 299,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
TSi1 Hybrid
Punkty:
5196 (warte 51.96 zł)
Producent:
Titleist
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Dopracowane technologicznie hybrydy, które pozwalają na zwiększenie osiągów poprzez system regulacji loft/lie oraz zmianę swingweight.
Zapewniają jeszcze wyższy kąt początkowy piłki, połączony z wybaczalnością i doskonałą kontrolą.
Doskonały wybór dla wszystkich, którzy potrzebują precyzji do długiej gry i maksyalnych możliwości dostosowania kija do swojego stylu gry.

Model TSi1
Seria TSi1 posiada ultralekką konstrukcję o nieco bardziej płaskim spodzie i szerszym profilu główki. Dzięki zmniejszeniu wagi, łatwiej ten kij golfowy moga rozpędzić golfiści i golfistki o mniejszej prędkości swingu. Odsunięcie środka ciężkości daleko od lica główki daje łatwość w podniesieniu piłki z ziemi i uderzeniach na większe odległości.

Nowy poziom regulacji w hybrydach
Hybrydy TSi1 zapewniają zupełnie nowy wymiar regulacji w dwóch kluczowych aspektach. Znana od lat i sprawdzona technologia SureFit Hosel umożliwia niezależną regulację loftu i lie dla optymalnej kontroli wysokości lotu piłki golfowej i tendencji draw/fade/prosto. Dodany do tego modelu po raz pierwszy system SureFit Flatweight umożliwia z kolej zmianę wyważenia główki, co wpływa na swingweight a tym samym także na trajektorię lotu piłki i czucie kija.

Ulepszone lico dla większej prędkości piłki
Cała seria TSi bazuje na zwiększeniu prędkości początkowej jaką otrzymuje piłka po kontakcie z główką kija. Nie inaczej jest w przypadku hybryd TSi wyposażonych w ultra cienkie, lico kute z wytrzymałej stali Carpenter 455. Gwarantuje ono doskonałe osiągi w połączeniu z optymalnym wyważeniem i zwiększoną wybaczalnością na większej powierzchni.

Wysoki współczynnik MOI i niski środek ciężkości
W nowych hybrydach środek ciężkości został umiejszczony bardzo nisko. Dzięki ulokowaniu maksymalnie dużej wagi w środku dolnej części główki oraz znacznemu odchudzeniu górnej części (crown) kij zachowuje się bardziej stabilnie podczas kontaktu z piłką, która dodatkowo otrzymuje większą porcję energii, dla dalszego lotu. Połączenie wysokiego MOI oraz niskiego środka ciężkości to gwaranca dłuższych uderzeń i dużej wybaczalności.
Do tego przy grze z wyższej trawy, główka dużo łatwiej przechodzi przez nią, co daje nieocenioną pomoc przy grze z trudnych pozycji.

System regulacji SureFit
Hybrydy TSi można ustawiać w zakresie od +2 stopni do -1 stopnia w stosunku do nominalnej wartości loftu główki. W połączeniu z możliwością zmiany lie (co wpływa na trajektorię na osi prawo-lewo), daje to ogromne możliwości dostosownia kija do własnych predyspozycji.

Wymienne shafty
Łącznik główki umożliwia wybór różnych modeli shaftów. Kije Titleist można dzięki temu kupić z shaftami o bardzo różnych własciwościach, aby najlepiej dostosować je do swoich umiejętności.
Ogromny wybór shaftów dostępnych bez dopłat powoduje, że właściwy fitting i dostosowanie kijów do swoich preferencji jest niezwykle istotne.

Aby dowiedzieć się więcej na temat możliwości regulacji w hybrydach 818, wyboru najlepszej opcji loftu oraz dostępnych shaftów i ich wpływu na grę, skontaktuj się z naszą profesjonalną obsługą lub odwiedź nas w Fitting Center w Siemianowicach.

Specyfikacje

Kąt Ręka Lie Długość męska Launch
20o RH 58.0o 40.0 cali wysoki
23o RH/LH 58.5o 39.5 cala wysoki
26o RH/LH 59.0o 39.0 cali wysoki
29o RH 59.5o 38.5 cala wysoki

Shaft  ALDILA ASCENT UL HY

Flex Waga (g) Torque Launch
Lite (senior) R3 44 5.0o wysoki
Lite (senior) R2 54 4.5o wysoki
Regular 57 4.1o wysoki
Stiff 59 4.0o wysoki

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook