Tour Links Putting Green sztuczny green i mata do puttowania

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Tour Links Putting Green
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Maty Treningowe

Dostępne opcje

Każdy golfista w Polsce wie, że zbliżająca się zima bardzo często oznacza koniec sezonu i koniec gry na polu golfowym. Kilku miesięczna przerwa w grze i treningach odciska swoje piętno na grze każdego zawodnika. Wszystkie zdobyte doświadczenia i umiejętności skutecznie „topnieją”, mimo ujemnych temperatur za oknem. Przy długiej grze z pomocą przychodzą nam symulatory golfowe. Jednak co z krótką grą?

Odpowiedz przynosi system Tour Links, który umożliwia skonfigurowanie własnego sztucznego putting greenu w postaci maty do puttowania, na którym możemy trenować tak w zimie, jak i przez cały rok. System jest bardzo nastawiony na indywidualne dopasowanie, stąd dostępnych jest wiele gotowych wzorów ustawień o różnych rozmiarach i kształtach. Można także skonfigurować swój własny green z gotowych elementów (wycena indywidualna).

Trening puttowania w okresie zimowym

Dla przypomnienia nadmienimy, że putt, to najistotniejszy element krótkiej gry, dzięki któremu możemy „urwać” kilka uderzeń w czasie rundy golfa. Dlatego wychodzimy Wam naprzeciw, proponując green’y ze sztuczną trawą, które można z powodzeniem umieścić w swoim domu, ogródku czy przydomowym studio golfowym. Jest to o tyle ciekawa propozycja, że green’y występują w różnych kształtach, rozmiarach i z różną ilością dołków. Oprócz tego każdy green jest „modułowy”, co oznacza, że możemy Państwu zaproponować dowolną wielkość i kształt green’u. Daje to pełną swobodę i możliwość zaadoptowania do praktycznie każdej wolnej przestrzeni, jaką Państwo dysponujecie. Oczywiście green’y te występują również w standardowych, gotowych wariantach. Dzięki tak szerokiej ofercie każdy znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

Proponowane rozwiązanie jest bardzo wysokiej jakości, wykonane wg najwyższych standardów, co zapewni Państwu przyjemność i wieloletnie użytkowanie.

Zima to czas treningu technicznego – wykorzystajmy ją najlepiej jak się da. Jesteśmy pewni, że po „przepracowaniu” zimy na naszych green’ach, w zaciszu własnego domu, będziecie w stanie zagrać o wiele lepsze rundy golfowe.

Wycena maty treningowej Tour Link

Prosimy o kontakt z naszą obsługą celemy wyceny konkretnego rozwiązania. Ze względu na mocno indywidualny charakter produktu wyceny przygotowujemy po wcześniejszej konsultacji odnośnie dostępnej przestrzeni i miejsca montażu maty.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook