US Kids Ultralight Junior Set 63in (160cm) golfowy zestaw juniorski

Cena netto: 1 178,05zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 144900

1 599,00 1 449,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Ultralight Junior Set 63in
Punkty:
5796 (warte 57.96 zł)
Producent:
USKids
Kategoria:
Kije Juniorskie
Rodzaj:
Kompletne zestawy

Dostępne opcje

Na rynku możemy znaleźć kilku producentów sprzętu golfowego i kijów do golfa przeznaczonych dla najmłodszych. Jednym z najbardziej znanych z nich jest U.S. Kids Golf - marka o wieloletniej tradycji i doświadczeniu w zdobywaniu serc młodych golfistów oraz wsparciu w rozwoju wielu znaczących karier.

Czym wyróżniają się produkty U.S. Kids Golf?
Przede wszystkim bardzo rozbudowanym systemem doboru kijów do Waszego dziecka.

Większość producentów dzieli swoje kije w sposób bardzo uproszczony – ze względu na wiek (dobrze wiemy, że dzieci, mimo tego samego wieku, mogą bardzo różnić się wzrostem). U.S. Kids Golf idzie dalej – wprowadza podział ze względu na wzrost oraz prędkość swingu. W swojej ofercie posiadają trzy główne serie – Yard Club, Ultralight oraz Tour Series.

Seria Ultralight
Kije golfowe z poszczególnych serii przeznaczone są da dzieci o danej prędkości swingu. Seria Ultralight trafia do większości juniorów, którzy nie są jeszcze małymi maszynami do wybijania piłek golfowych i nie generują ogromnych prędkości. Jest to sprzęt, jakim grać powinno jakieś 90% młodych adeptów golfa - bezpieczny, komfortowo dla nich wyważony, ale dający też dodatkowy margines przy zwiększeniu szybkości swingu i umiejętności juniora.

Każda z tych serii posiada pełen zakres kijów, które można odpowiednio dopasować do dziecka. Różnią się one wagą główki kija, długością oraz sztywnością shaftu tak, aby jak najbardziej dopasować się do aktualnego swingu Waszego dziecka.

Najlepsze dopasowanie do wzrostu na rynku
Kolejnym czynnikiem warunkującym wybór kijów do golfa jest określenie wzrostu dziecka. US Kids posiada aż dziewięć poziomów wzrostu, aby dopasowanie kijów dla młodego golfisty było jak najbardziej precyzyjne. Marka zdecydowanie nie poleca kupowania kijów 'na zapas', aby nie hamować rozwoju młodego golfisty. Poszczególne wersje wiekowe posiadają wagi kijów dopasowane do przewidywanej siły dziecka o danym wzroście, dlatego będą idealnym wyborem i pomogą pracować nad techniką ze sprzętem idealnie dobranym.

Dzięki tak rozbudowanemu systemowi doboru kijów mamy pewność, że dziecko będzie używało kijów najlepiej do niego dopasowanych, a nie pierwszych lepszych „z półki”.

Jakość wykonania
Kolejnym czynnikiem wyróżniającym kije U.S. Kids Golf na tle innych produktów jest ich jakość. Są to kije wykonane na najwyższym poziomie. Zarówno główki kijów, shaft jak i grip to najwyższa półka pośród sprzętu kierowanego dla dzieci.

Jeśli więc dbasz o to aby Twoje dziecko od samego początku używało sprzętu, który pomaga mu zagłębiać się w tajniki swingu golfowego, a nie przeszkadza mu – wybór jest oczywisty.

Dostępne wersje

Zestaw kijów juniorskich US Kids dostępny jest w dwóch wersjach - poniżej przedstawiamy rozpiskę kijów, które są częścią składową kompletu 5-częściowego i 7-częściowego. Każdy z zestawów zawiera torbę do noszenia na plecach:

Kij Zestaw 5-częściowy Zestaw 7-częściowy
Driver TAK TAK

Fairway wood

brak brak
Hybryda TAK TAK
Iron 6 brak TAK
Iron 7 TAK brak
Iron 8 brak TAK
Iron 9 brak brak
PW TAK TAK
SW brak TAK
Putter TAK TAK

Wszystkie kije oznaczone w tabelce jako 'brak' można dokupić dodatkowo do zestawu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z obsługą.
 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u