Voice Caddie SC300i Launch Monitor radar golfowy

Cena netto: 2 275,61zł

Cena w punktach: 279900

2 799,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Voice Caddie SC300i Launch Monitor
Punkty:
11196 (warte 111.96 zł)
Producent:
Voice Caddie
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Symulatory golfowe i analizatory

Urządzenie typu 'launch monitor', które za pomocą radaru dopplerowskiego śledzi lot piłki i przedstawia szczegółową analizę każdego uderzenia.
To niezastąpiona pomoc w treningach, dzięki której możemy zmierzyć parametry naszego swingu, sprawdzić uzyskiwane odległości, prędkosci uderzenia i wiele innych parametrów.
Wszystko to w przystepnej cenie, dostępnej dla indywidualnego golfisty - w odróżnieniu od bardzo drogich launch monitorów typu FlightScope czy Trackman.

Model SC300i
Nowszy model Voice Caddy SC300i posiada zwiększoną precyzję pomiarów dzięki zastosowanym technologiom. Większy wyświetlacz pozwala odczytywać więcej danych naraz. Dodatkowe odczytywanie głosowe odległości pomaga z samodzielnym treningu.

Jak działa radar Voice Caddie SC300i?
Launch monitory działające na zasadzie radaru dopplerowskiego to bardzo zaawansowane urządzenia pomiarowe. Model SC300i mierzy lot piłki w jego początkowej fazie oraz prędkość główki kija. Na tej zasadzie wylicza osiąganą odległość. W modelu SC300i można ręcznie ustawić loft używanego kija, co jeszcze bardziej zwiększa stopień dokładności pomiarów.

Co mierzy SC300i:

 • dystans jaki przeleciała piłka
 • dystans z toczeniem
 • prędkość uderzenia (club speed)
 • prędkość początkową piłki (ball speed)
 • osiągniętą odległość (carry distance)
 • smash factor (stosunek prędkości główki kija do prędkości początkowej piłki)
 • wysokość lotu piłki


Automatyczne wykrywanie temperatury i ciśnienia
Aby pomiary za pomocą radaru dopplerowskiego były dokładne, niezbędne jest wprowadzenie panującego ciśnienia atmosferycznego oraz temperatury powietrza. SC300i robi to automatycznie przy włączeniu urządzenia.

Głosowa informacja o odległości
Voice Caddie słynie z bardzo dobrego modułu odczytującego osiągane odległości. Nawet dla osób, które nie znają angielskiego bardzo dobrze, odczytywane odległości będą na tyle wyraźne, że bez problemu można zorientować się, ile metrów lub jardów zagraliśmy.

Tryb treningowy (practice mode)
W tym trybie urządzenie mierzy odległość uderzeń, prędkość swingu oraz piłki. Do tego pokazuje tzw. smash factor oraz zlicza czas sesji treningowej i liczbę wykonanych uderzeń. Wystarczy ustawić Voice Caddie SC300i za miejsce, z którego będziemy uderzać, wprowadzić numer i loft kija - a następnie zacząć trening. Urządzenie będzie rejestrować każde uderzenie i zapisywać wyniki do późniejszej statystyki.

Tryb celności (target mode)
W trybie celności można ustawić porządaną odległość, w jaką chcemy celować danym kijem. Po ustawiedniu standardowych parametrów kija, loftu i odległości rozpocznie się runda, składająca się z 10 uderzeń. Każde uderzenie zostanie zmierzone wg tych samych parametrów, co w trybie treningowym. Do tego otrzymasz informację w skali od 1 do 10, jak blisko byłeś swojego ustalonego celu, jeśli chodzi o odległość.

Tryb krótkiej gry (approach mode)
Zamiast trenować uderzanie w jedno miejsce za każdym razem, w trybie krótkiej gry to urządzenie ustala odległość, w jaką masz celować. Dokładnie tak, jakby znaleźć się na podejściu do prawdziwego greenu i potrzebować wybrać kij i uderzyć na określoną odległość. To doskonały i kompleksowy trening, który dodatkowo mierzy wszystkie parametry uderzenia i ocenia każde z nich w skali od 1 do 10.

Statystyki
Voice Caddie SC300i mierzy i zlicza statystyki dla każdego z Twoich kijów. Możesz je potem odtworzyć i analizować każdy z mierzonych parametrów.

Obsługa za pomocą pilota
Aby zagrawantować jak największą łatwość obsługi, urządzenie SC300i wyposażono w bezprzewodowy pilot, z łatwością mieszczący się w kieszeni spodni, do torby itd.

Dane techniczne:

 • dokładność pomiarów: 2% (prędkość piłki) / 3% carry
 • zakres pomiaru odległości: 10-350m
 • ustawienie: około 1.5m za piłką
 • technologia doppelerowskiego radaru
 • rozmiar: 166x120x28mm
 • waga: 436g
 • bateria: do 20h, ładowanie USB typu C

Sugerowana cena detaliczna: 2799 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u