Voice Caddie SC200 Launch Monitor dopplerowski radar

Cena netto: 1 608,94zł

Cena w punktach: 197900

1 979,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
SC200
Punkty:
7916 (warte 79.16 zł)
Producent:
Voice Caddie
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Symulatory golfowe i analizatory

Urządzenie typu 'launch monitor', które za pomocą radaru dopplerowskiego śledzi lot piłki i przedstawia szczegółową analizę każdego uderzenia.
To niezastąpiona pomoc w treningach, dzięki której możemy zmierzyć parametry naszego swingu, sprawdzić uzyskiwane odległości, prędkosci uderzenia i wiele innych parametrów.
Wszystko to w przystepnej cenie, dostępnej dla indywidualnego golfisty - w odróżnieniu od bardzo drogich launch monitorów typu FlightScope czy Trackman.

Jak działa radar Voice Caddie SC200?
Launch monitory działające na zasadzie radaru dopplerowskiego to bardzo zaawansowane urządzenia pomiarowe. Model SC200 mierzy lot piłki w jego początkowej fazie oraz prędkość główki kija. Na tej zasadzie wylicza osiąganą odległość. W modelu SC200 można ręcznie ustawić loft używanego kija, co jeszcze bardziej zwiększa stopień dokładności pomiarów.

Co mierzy SC200:

  • prędkość uderzenia (club speed)
  • prędkość początkową piłki (ball speed)
  • osiągniętą odległość (carry distance)
  • smash factor (stosunek prędkości główki kija do prędkości początkowej piłki)


Automatyczne wykrywanie temperatury i ciśnienia
Aby pomiary za pomocą radaru dopplerowskiego były dokładne, niezbędne jest wprowadzenie panującego ciśnienia atmosferycznego oraz temperatury powietrza. SC200 robi to automatycznie przy włączeniu urządzenia.

Głosowa informacja o odległości
Voice Caddie słynie z bardzo dobrego modułu odczytującego osiągane odległości. Nawet dla osób, które nie znają angielskiego bardzo dobrze, odczytywane odległości będą na tyle wyraźne, że bez problemu można zorientować się, ile metrów lub jardów zagraliśmy.

Tryb treningowy (practice mode)
W tym trybie urządzenie mierzy odległość uderzeń, prędkość swingu oraz piłki. Do tego pokazuje tzw. smash factor oraz zlicza czas sesji treningowej i liczbę wykonanych uderzeń. Wystarczy ustawić Voice Caddie SC200 za miejsce, z którego będziemy uderzać, wprowadzić numer i loft kija - a następnie zacząć trening. Urządzenie będzie rejestrować każde uderzenie i zapisywać wyniki do późniejszej statystyki.

Tryb celności (target mode)
W trybie celności można ustawić porządaną odległość, w jaką chcemy celować danym kijem. Po ustawiedniu standardowych parametrów kija, loftu i odległości rozpocznie się runda, składająca się z 10 uderzeń. Każde uderzenie zostanie zmierzone wg tych samych parametrów, co w trybie treningowym. Do tego otrzymasz informację w skali od 1 do 10, jak blisko byłeś swojego ustalonego celu, jeśli chodzi o odległość.

Tryb krótkiej gry (approach mode)
Zamiast trenować uderzanie w jedno miejsce za każdym razem, w trybie krótkiej gry to urządzenie ustala odległość, w jaką masz celować. Dokładnie tak, jakby znaleźć się na podejściu do prawdziwego greenu i potrzebować wybrać kij i uderzyć na określoną odległość. To doskonały i kompleksowy trening, który dodatkowo mierzy wszystkie parametry uderzenia i ocenia każde z nich w skali od 1 do 10.

Statystyki
Voice Caddie SC200 mierzy i zlicza statystyki dla każdego z Twoich kijów. Możesz je potem odtworzyć i analizować każdy z mierzonych parametrów.

Obsługa za pomocą pilota
Aby zagrawantować jak największą łatwość obsługi, urządzenie SC200 wyposażono w bezprzewodowy pilot, z łatwością mieszczący się w kieszeni spodni, do torby itd.

Urządzenie działa na cztery baterie AAA (dołączone do zestawu)

Sugerowana cena detaliczna: 299 GBP = 1499 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook