Wilson Staff Infinite Buckingham Putter kij golfowy

Cena netto: 470,73zł

Cena w punktach: 57900

579,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Infinite Buckingham Putter
Punkty:
2316 (warte 23.16 zł)
Producent:
Wilson Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Całkowicie nowa seria putterów Wilson Staff z technologią przeciwwagi w gripie dla zupełnie nowego wymiaru czucia każdego putta.
Cztery klasyczne kształty główki, wzbogacone o dociążony grip sprawiają, że kontrola kierunku i odległości na greenie jest doskonała.

Puttery Infinite są ściśle związane z miastem Chicago, gdzie siedzibę światową ma właściciel marki Wilson. Każdy z putterów nazwany jest od nazwy charakterystycznego punktu w tym mieście.
Kij Infinite Buckingham to duża główka typu mallet z osadzeniem slant.

Technologia przeciwwagi w gripie
Dodanie przeciwwagi w gripie było dotychczas możliwe w zaawansowanym custom fittingu kijów dla zawodowców. Od kilku lat ta technologia weszła na rynek komercyjny i od razu zdobyła rzesze zwolenników.
W kijach Infinite główka jest nieco cięższa niż w innych putterach - jednak większy ciężar po stronie gripu doskonale to równoważy, tworząc niesamowite czucie (jakby kij ważył znacznie mniej niż w rzeczywistości, zapewniając jednocześnie kontrolę wynikającą z cięższej główki). Cięższa główka oznacza też większą bezwładność - czyli stabilność i wybaczalność przy trafieniach piłki poza idealnym środkiem lica.

Piękne, satynowe wykończenie
Nowa linia putterów została zaprojektowana z niesamowitą elegancją. Lekko zmatowione wykończenie odbija promienie słoneczne, a także doskonale się prezentuje, podkreślając charakter kijów.

Miękkie gripy
Aby dopełnić efekt przeciwwagi, w nowych puterach Infinite zastosowano także bardziej zaawansowane technicznie gripy. Są one większe i ważą 104 gramy, co doskonale przekłada się na pewność i stabilność każdego puta. Wykonane z miękkiego materiału doskonale leżą w dłoniach.

Frezowane lico
Wzór na licu został wycięty w technologii frezowania CNC. Dzięki temu kije posiadają jeszcze lepszy kontakt z piłką, która znacznie mniej podskakuje po trafieniu. Efekt ten prowadzi do bardziej powtarzalnych uderzeń i pewniejszej kontroli.

System celowania
Na główkach nowych putterów umieszczono  trzy rzędy białych linii, które ułatwiają ustalenie kierunku uderzenia. Do tego biała krawędź, prostopadła do tych trzech linii sprawiaj, że puttujący golfista ma jednoznaczną informację, jak ustawiać się do piłki.

Klasyczne kształty główek
Seria Infinite łączy nowoczesność z klasycznym kształtem główek. Cztery wzory główek sprawiają, że golfiści mogą wybrać kij najbardziej pasujący do ich stylu puttowania.
Kij Buckingham to duża główka typu mallet z wysoką bezwładnością (MOI), która w połączeniu z osadzeniem slant zachowuje niezwykłą stabilność. Taka konstrukcja kija promuje odwodzenie główki po linii prostej lub lekkim łuku.

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u