Zestaw prezentowy dla Golfisty 'Treningowy' - putter Genus, RB566V, mata putt and hazard

Cena w punktach: 49900

WYPRZEDANO

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #18
Punkty:
1996 (warte 19.96 zł)
Kategoria:
Prezenty dla Golfistów
Rodzaj:
od 200zł do 500zł

W tym zestawie prezentowym proponujemy Państwu elementy, które pozwolą na ćwiczenie jednego z najważniejszych elementów gry jakim jest putto’wanie. Dodatkowo zestaw ten pozwala na ćwiczenie puttowania w zaciszu własnego domu. W skład zestawu wchodzą – putter Genus (do wyboru jeden z 5 modeli), 12 piłek Mizuno RB566V oraz mata putt and hazard.

Putter Genus - kij golfowy

Wielu golfistów mówi, że putter to najważniejszy kij w torbie golfisty. Służy on do wbijania (wtaczania) piłki leżącej na greenie, do dołka. W tym zestawie proponujemy Państwu właśnie taki kij. Do wyboru jest 5 modeli, dlatego każdy golfista znajdzie coś dla siebie.

12 piłek golfowych Mizuno RB566V

Uzupełnieniem tego zestawu jest paczka 12 piłek golfowych znanej marki Mizuno, ponieważ ciężko ćwiczyć putt’owanie bez piłek. Jest to model bardzo uniwersalny, przeznaczony dla gracza na każdym poziomie gry. Piłka ta jest idealnym połączeniem ceny i jakości. Każda obdarowana osoba będzie bardzo zadowolona z tego wyboru.

Mata treningowa Putt and Hazard

Dopełnieniem tego zestawu jest mata do puttowania, którą można złożyć i schować. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nie sprawa kłopotu przy przechowywaniu. Mata pozwala na ćwiczenie w domowym zaciszu najważniejszego elementu gry jakim jest putt’owanie, czyli wtaczani piłki do dołka. Dzięki tej macie mamy możliwość ćwiczyć putt’y długie, średnie k krótkie. Zacznij nowy sezon z większą pewnością siebie na green’ie.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u