PuttOUT golfowa mata i zestaw akcesoriów do treningu puttowania

Cena netto: 324,39zł

Cena w punktach: 39900

399,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
PuttOUT Putting Set
Punkty:
1596 (warte 15.96 zł)
Producent:
PuttOUT
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Akcesoria Treningowe (pozostałe)

Dostępne opcje

Niesamowity produkt, który pomoże trenować puttowanie zarówno w domu jak i na polu golfowym.
Przemyślany koncept oferuje prawie nieskończone możliwości ćwiczeń i ustawień, dzięki którym poprawimy naszą celność i powtarzalność na greenie.

Mata do puttowania
Podstawowa część zestawu to rozwijana mata, na której możemy trenować krótkie uderzenia, jeśli akurat nie mamy dostępu do prawdziwego greenu. Doskonale imituje powierzchnię i prędkość prawdziwej trawy (ma zmierzoną prędkość 10 ft, czyli imutuje profesjonalne greeny).

Mata ma długość 2,4 metra i jest wyposażona w oznaczenia ułatwiające ustawienie się do strzału, proste odwodzenie główki puttera oraz pokazujące odległość do dołka. Mata nie posiada klasycznego dołka - zamiast tego jest narysowany okrąg, w który celujemy i chcemy zatrzymać piłkę przed końcem maty (aby ćwiczyć nawyk lekkiego tylko przebijania dołka, zamiast uderzeń z za dużą mocą).

Spód maty jest podbity miękkim materiałem, dzięki któremu można ją rozłożyć na każdym rodzaju podłoża. Nie ślizga się po kafelkach, doskonale 'zmiękcza' twarde podłoże typu beton dla lepszego czucia krótkiej gry. Można ją także stosować na zewnątrz.

Mata składa się do małych rozmiarów do pokrowca, który jest dostarczony wraz z nią. Pokrowiec ułatwia też noszenie maty, gdyż wyposażony jest w sznurek do przewieszenia przez ramię.

Podsumowanie cech maty golfowej PuttOUT:

  • doskonale odwzorowuje fakturę i prędkośc realnych greenów (prędkość 10 ft)
  • 2,4m długości
  • 50cm szerokości
  • dostępna w trzech kolorach: zielonym, czarnym oraz szarym - aby pasowała do każdego wystroju pomieszczenia
  • oznaczenia na powierzchni maty ułatwiają ustawienie się w kierunku uderzenia, orientację w odległości oraz pomagają odwodzić główkę puttera
  • spód podbity miekkim materiałem dla idealnego toczenia piłki na każdej powierzchni
  • łatwe rolowanie do podręcznego pokrowca transportowego

Mata do puttowania jest jedynym produktem dostępnym w cenie podstawowej - wszystkie inne są opcjonalne i mogą być dodawane niezależnie od zakupu maty.

Pressure Putt Trainer - dołek treningowy
Doskonale przemyślane urządzenie ułatwiające wypracowanie nawyków celnego puttowania z odpowiednią siłą. Naukowo opracowana krzywizna pozwala piłce odtoczyć się po prawidłowo wykonanym uderzeniu. Urządzenie posiada solidną, wyposażoną w mini-wypustki bazę, umożliwiającą trening zarówno na macie jak i na normalnym greenie.

Pełny opis dołka do treningu puttowania znajdziesz tutaj.

Putting Mirror - lustro do puttowania
Przyrząd, który powinien się znalezć w treningowym arsenale każdego golfisty. Lustro, odbijające naszą sylwetkę uczy prostego ustawiania się do strzału. Linie na lustrzanej powierzchni pokazują czy odwodzimy i celujemy prosto główką puttera, czy musimy dokonać korekty. Bramki magnetyczne można łatwo przestawić aby zwiększyć/zmniejszyć poziom wyzwania. W zestawie luzno stojąca bramka, którą możemy ustawić jako dodatkowy cel na drodze piłki golfowej.

Pełny opis lustra do puttowania znajdziesz tutaj.

Putting Gate Set - zestaw bramek do puttowania
Trzy bramki z magnetycznymi podsatawami i możliwością dowolnego rozkładania ułatwiają trening celności a także break'ów. Można ich używać na dowolnej powierzchni - macie jak również prawdziwym greenie.

Pełny opis bramek trenignowych znajdziesz tutaj.

Darmowa aplikacja
Każdy z nas może bez opłat skorzystać z aplikacji PuttOUT. Dostępna jest zarówno na iOS jak i Android. Zawarte są w niej ciekawe informacje i porady na temat puttowania. W ramach odstresowania lub chwilowej przerwy w pracy/oglądaniu ważnego turnieju - można sobie również zagrać w dostępną mini-gierkę trenującą wirtualne puttowania (często do wygrania prawdziwe nagrody od developera/sponsorów aplikacji).

UWAGA
W cenie podstawowej zawarta jest wyłącznie mata do puttowania - wszystkie pozostałe akcesoria są opcjonalne i można je dodać do zestawu za dopłatami widocznymi przy opcjach produktu

Jeśli nie dodadzą ich Państwo zaraz przy zakupie - nic straconego! Produkty PuttOUT są dostępne także solo - dokładnie w tych samych cenach.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u