PuttOUT Platinum Pressure Putt Trainer golfowy dołek do treningu puttowania

Cena netto: 345,53zł

Cena w punktach: 42500

425,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Platinum Pressure Putt Trainer
Punkty:
1700 (warte 17 zł)
Producent:
PuttOUT
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Akcesoria Treningowe (pozostałe)

Urządzenie treningowe PuttOut Platinum to ten sam, naukowo opracowany, kształt, ten sam mikro-cel dla wypracowania idealnego puttowania, ale teraz okraszone nutką wysmakowanego stylu i materiałów klasy premium.

Co to jest Putt Out i jak można z nim trenować

Putt Out to rewolucja w świecie golfowych akcesoriów do trenowania putt’owania. Spośród wielu tego typu przyrządów, Putt Out wyróżnia się opatentowaną, opracowaną naukowo zakrzywioną płaszczyzną, która „oddaje” piłkę po każdym celnym zagraniu do dołka. Co więcej, krzywizna jest tak opracowana, aby piłka wróciła do gracza na taką odległość, na jaką piłka przeleciałaby za dołek, gdyby do niego nie wpadła. Daje to podwójną korzyść z treningu – nie tylko trening linii putt’owania, ale również idealnej siły (a tym samym tempa i timingu) putt’owania.

Dołek Putt Out posiada specjalnie ulokowany i dobrany otwór (zapadkę), który można zaślepić za pomocą specjalnego „korka” będącego częścią konstrukcji dołka Putt Out. Jeśli gracz wykona idealny putt, piłka zostanie w odblokowanym otworze. Jeśli natomiast otwór zostanie zablokowany, piłka wróci do grającego.

Cały dołek można złożyć „na płasko” dzięki czemu nawet noszenie go cały czas w torbie golfowej nie stanowi problemu. Spód dołka został wyposażony w małe kolce, które zapewniają stabilność dołka zarówno na naturalnej trawie greenu (oczywiście bez jakiejkolwiek szkody dla green’u) jak i na matach do trenowania w zaciszu domowym.

Platinum Pressure Putt Trainer - materiały z najwyższej półki

Jeśli chcesz trenować swoje putt’y w stylu, którego inni będą Ci zazdrościli, przyjrzyj się nowej propozycji od Putt Out. Dołek Platinum Pressure Putt Trainer, wykonany jest ze szczotkowanego aluminium, logo firmy wykonano w technologii emaliowania, a całość uwieńczono miedzianymi akcentami. Idziemy o zakład, że na ćwiczebnym putting green’ie nikt nie przejdzie obojętnie.

Przemyślane rozwiązania do treningu golfa

Dołek treningowy Platiunm Pressure Putt Trainer bazuje na doskonale znanym i lubianym dołku Premium Pressure Putt, w którym znajdziemy takie rozwiązania jak uchwyt do algnment stick oraz trzy małe punkty na powierzchni dołka, dla jeszcze bardziej precyzyjnego ćwiczenia. To wszystko, naturalnie, znajdziesz również w Platiunm Pressure Putt Trainer.

Wersja Platinum - wysmakowane detale

Jak twierdzi producent, to ich najbardziej wysmakowany produkt jak dotąd. Dlatego zadbali o to, aby nawet po odwróceniu dołka spodem do góry, gracz widział dbałość o szczegóły i ponadprzeciętną jakość wykonania. Uwagę golfisty zwrocą też elementy chromowane oraz wyraznie profesjonalny design, w którym drobne elementy czynią produkt eleganckim. Nawet pudełko w wersji Platinum jest znacznie ładniejsze niż standardowe opakowanie w wersji 'budżetowej' Puttouta :)

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u