Bushnell Tour V5 dalmierz laserowy

Cena netto: 1 259,35zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 154900

1 649,00 1 549,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Tour V5
Punkty:
6196 (warte 61.96 zł)
Producent:
Bushnell
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Dalmierze golfowe

Długooczekiwany następca jednego z najpopularniejszych modelu golfowego dalmierza Bushnella w ostatnich latach.
Dalmierz Tour V5 oferuje tę samą, doskonałą jakość, która cechuje wszytkie produkty Bushnella.
Sprawdzona technologia JOLT, zastosowana po raz kolejny w dalmierzach tej marki, w prosty sposób sprawia, że pomiary odległości do flagi mają 100% dokładności. Przy najechaniu na flagę podczas pomiaru, urządzenie wibruje dając golfiście pewność, że mierzy odległość do dołka a nie tła za nim.


Jest też lżejszy i posiada dużo bardziej ergonomicznie wyprofilowany korpus, dzięki czemu doskonale leży w dłoni - nawet kiedy jest nieco mokra lub spocona.
Magnetyczne mocowanie, dostępne do tej pory wyłącznie w najdroższych dalmierzach Bushnella, umożliwia przymocowanie korpusu urządzenia do ramy wózka czy melexa.


Model Bushnell Tour V5 posiada szereg technologii zaprojektowanych specjalnie dla golfistów:

PinSeeker

Technologia zaprojektowana specjalnie na potrzeby golfistów. Umożliwia ona dokładniejsze mierzenie odległości do flagi, która szczególnie z dużej odległości, nawet w powiększeniu jest tylko małym punktem. Przez to często zamiast odległości do flagi, w normalnym trybie otrzymuje się odległość do tła - krzewów, drzew itp.
Tryb PinSeeker niweluje te problemy i sprawia, że urządzenie w pierwszej kolejności 'szuka' przedmiotów bliżej mierzącego - a więc flagę wyłapuje spośród przedmiotów tła, nawet jeśli jest ona bardzo wąska.

Technologia JOLT
Flagowa technologia firmy Bushnell, która w prosty sposób gwarantuje, że pomiary odległości są zawsze dokonywane do flagi, a nie tła za nią (drzew, krzaków itp.). Po najechaniu celownikiem na flagę dalmierz lekko wibruje, informując golfistę, że mierzona jest odległość do flagi. W nowych dalmierzach V5 dodatkowo 'celownik' zmienia się na czerwony po najechaniu na flagę.

Tryb skanowania
Normalny tryb umożliwia dokonanie jednego pomiaru po naciśnięciu przycisku. W trybie skanowania pomiary dokonywane są w czasie rzeczywistym. Można więc skanować odległości widoczne na horyzoncie - bez potrzeby zdejmowania palca z przycisku sprawdzać odległość do drzewa, flagi i innych obiektów.

Tryb deszczowy
Podczas zmniejszonej przejrzystości powietrza (deszcz, śnieg, mgła, kurz itd.) tryb ten niweluje niedokładności pomiaru, ignorując cząsteczki opadów.

Magnetyczne mocowanie
Ciekawą funkcją jest magnetyczny panel w obudowie, który pozwala dosłownie przykleić dalmierz do elementów metalowych - na przykład ramy melexa czy wózka golfowego. Pozwoli to mieć dalmierz zawsze pod ręką, bez konieczności chowania go za każdym razem. Wielu z nas pozwoli też zapewne uniknąć przypadkowego zgubienia drogiego sprzętu, na przykład odjeżdżając za szybko w ferworze walki turniejowej :)

Rainguard HD
Najwyższej jakości optyka urządzeń Bushnell sprawia, że nawet podczas deszczu widoczność przez wizjer nie jest zniekształcana kroplami wody. Dzięki temu można łatwiej niż w innych urządzeniach zobaczyć cele, nawet z dużej odległości a następnie dokonać dokładnych pomiarów.

Parametry techniczne

 • zaawansowany technicznie, profesjonalny dalmierz - idealny zarówno do codziennej gry jak i w szczególności turniejowej
 • powiększenie x5
 • błąd pomiaru +/- 1m
 • technologia PinSeeker
 • technologia JOLT
 • tryb skanowania
 • tryb deszczowy
 • wbudowane mocowanie dla statywu (statyw poza zestawem)
 • możliwości pomiarowe: 360m do flagi, 900m pomiar maksymalny
 • pole widzenia: 335 metrów na 900 metrach
 • pomiary wykonywane w ułamku sekundy
 • wbudowany wyświetlacz LCD
 • system szybkiej i precyzyjnej regulacji ostrości Fast Focus
 • wymiary: 40x101x79 mm
 • waga: 187g
 • bateria: 3V litowa
 • w zestawie pokrowiec do noszenia dalmierza

Sugerowana cena detaliczna: 365 EUR = 1649 PLN


Dzięki możliwości zmierzenia odległości do dowolnego miejsca na rozgrywanym dołku za każdym razem możesz wybrać odpowiedni do uderzenia kij. Mając w torbie golfowy dalmierz laserowy nie trzeba już zgadywać, czy do osiągnięcia greenu wziąć dziewiątkę czy ósemkę, czy piątką przebije się wodę czy lepiej wybrać hybrydę? Te i inne pytania zadaje sobie każdy golfista podczas rundy, a narzędziem, które pozwala na nie odpowiedzieć jest właśnie dalmierz laserowy.

Co więcej - dalmierze Bushnell, podobnie jak większość tego typu urządzeń, są dopuszczone do legalnego użytkowania podczas turniejów (zgodnie z wyjątkiem od zasady 14-3).

Dalmierz laserowy działa na zasadzie przesyłania wąskiej wiązki światła, która odbita od przedmiotu umożliwia temu bardzo precyzyjnemu urządzeniu obliczenie odległości. Wszystko odbywa się automatycznie i jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić jest namierzenie celu w 'celownik' dalmierza i naciśnięcie przycisku pomiaru.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook