Cobra Fly-XL kompletny męski zestaw kijów golfowych

Oszczędzasz: 400,00zł

Cena w punktach: 349900

WYPRZEDANO

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Cobra Fly-XL Men's Set
Punkty:
13996 (warte 139.96 zł)
Producent:
Cobra
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Kompletne zestawy

Kompletny zestaw dla golfistów oczekujących sprzętu z najwyższej półki, który pozwoli im osiągać jeszcze lepsze wyniki.
W skład setu wchodzą kije z serii Cobra XL - najbardziej wybaczalnej, zaprojektowanej dla początkujących i średniozaawansowanych graczy, który szukają najlepszej jakości kijów w połączeniu z idealnym dopasowaniem do swoich umiejętności.

Wszystkie woody oraz driver w zestawie posiadają główki z niskim środkiem ciężkości, który w połączeniu z offsetem gwarantuje maksymalną pomoc przy mniej udanych uderzeniach.
Z kolei irony, dzięki szerokim główkom ze szczelinami za licem, także dają bardzo duży stopień wybaczalności i ułatwiają wybijanie piłki w górę.
Całości dopełnia hybryda, którą specjalnie wkomponowano w zestaw, aby zastąpiła trudniejsze w opanowaniu długie irony.

W zestawie dostarczone są:

  • driver 10,5 stopnia
  • fairway wood nr 5
  • hybryda nr 5
  • sześć ironów: 6-SW
  • putter
  • pełnowymiarowa torba na wózek


Driver, wood i hybryda (3 kije)
Sekretem długich kijów w zestawie XL są specjalnie zaprojektowane główki, które są bardziej domknięte i nieco wysunięte przed linię shaftu. Dzięki temu promują trajektorię lotu piłki typu draw (od prawej do lewej po lekkim łuku), co redukuje slice'a i pozwala na łatwiejsze osiąganie większych odległości.

Kanał Speed Channel
Wokół lica zastosowano innowację, która pozwala przenieść osiągane odległości na zupełnie nowy poziom. Kanał okalający lico Forged E9 służy optymalizacji grubości i sprężystości materiałów, a dzięki temu zwiększa prędkość początkową piłki, zaraz po kontakcie z główką.

Wyważenie Back Zone
Zmniejszenie wagi lica i przedniej części kija umożliwiło umiejscowienie środka ciężkości głębiej i niżej główki. Dodatkowo działa tu także obciążnik w tylnej części główki. Efektem jest większa stabilność i wybaczalność przy uderzeniach poza idealnym środkiem główki.

Offset główki
Dzięki główce osadzonej w ten sposób, że wystaje on nieco poza linię shaftu osiągnięto efekt offsetu (wyprzedzenia). Mówiąc wprost - dzięki temu, że główka szybciej trafia w piłkę - mniej czasu pozostaje na niewłaściwe jej domknięcie, przekrzywienie itp. Skutek jest jeden - kij jest znacznie bardziej wybaczalny oraz promuję trajektorię lotu typu draw (lekki łuk od prawej do lewej).

Irony 6-SW
Zestaw tych sześciu kijów to idealna konfiguracja dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów. Ich doskonałe wyważenie zapewnia bardzo dużą wybaczalność i łatwość w podnoszeniu piłki z trawy. Grafitowe shafty dają dodatkową prędkość uderzenia, co przekłada się na lepsze odległości.

Speed Channel Face
W dolnej części główek znajduje się niewielki kanalik, który pozwala na zwiększenie realnej sprężystości lica. Dzięki temu każde trafienie w piłkę, nawet to nie do końca centralnie uderzone łopatką, otrzymuje więcej energii, co gwarantuje większe odległości.

Hollow Cavity
Ten typ konstrukcji główek polega na tym, że za licem znajduje się pusta przestrzeń. Takie przesunięcie masy z daleka od lica pozwala na przeniesienie środka ciężkości. Dzięki temu kije promują nieco wyższą trajektorię lotu piłki a także dużo bardziej wybaczalne.

 

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Długość męska

Lie 

SwingWeight

Graphite

SwingWeight

Steel

Driver 10,5º 45.50" 58.5º D2 D2

5 Wood

18.5º

43.00"

59.0º

D1 D1

Hybryda 5

23.5º 

38.75"

59.5º

D0 D0
6 Iron 26º 3.75" 62.0º C9 D2

7 Iron

30º 

37.25"

62.5º

C9 D2
8 Iron 35o 36.75" 63.0º C9 D2

9 Iron

40º 

36.25"

63.5º

C9 D2
PW 45o 36.00" 64.0º D0 D3

SW

55º 

35.50"

64.0º

D1 D3


Sugerowana cena detaliczna: 849 EUR = 3899 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u