Cobra King Radspeed Ladies Hybrid kij golfowy

Cena netto: 852,85zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 104900

1 199,00 1 049,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
King Radspeed Ladies Hybrid
Punkty:
4196 (warte 41.96 zł)
Producent:
Cobra
Kategoria:
Kije Damskie
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Kolejna odsłona hybryd z legendarną szyną Baffler, która znacząco poprawia interakcję z podłożem podczas uderzenia.
Zoptymalizowany aerodynamicznie kształt główki w połączeniu ze specjalnie zaprojektowany shaftem zapewnia doskonałe osiągi.
Szyny nie tylko poprawiają interakcję z podłożem - ich nowy rozstaw zapewnia też bliższy centrum lica środek ciężkości, co znacząco zwiększa wybaczalność.

Od kilku sezonów woody Cobra należą do światowej czołówki, oferując najwyższej klasy rozwiązania technologiczne. Tegoroczna seria F8 ma szansę stać się bestsellerem wśród golfistów szukających optymalnych parametrów swoich kijów a także doskonałego wyglądu swojego sprzętu.

Technologia RAD

Technologia rad to rozmieszczone obwodowo trzy ciężarki - dwa przy licu kija i jeden na końcu główki kija. Dzięki precyzyjnej lokalizacji tych ciężarków względem środka ciężkości główki kija udało się zoptymalizować prędkość, wybaczalność oraz kireunek lotu piłki. Zwiększenie dystansu pomiędzy ciężarkami przy licu i tym na końcu główki kija udalo się osiągnąć wyważenia obwodowe (ang. radialne - stąd nazwa RAD), które przekłada się na większą prędkość piłki oraz zwiększoną wybaczalność.

RAD w hybrydzie Cobra KIng Radspeed Rescue

Zlokalizowane przy licu 12 gramowe ciężarki (dwa ciężarki wewnątrz główki kija, po 6 g każdy) oraz 7 gramowy ciężarek zlokalizowany z tyłu główki kija tworzą balans pomiędzy ultra niskim spinem oraz wysokim startem piłki. To wszystko połączone z niebywałą wybaczalnością.

Oddzielone od reszty fragmenty szyn Baffler, znajdujące się tuż za licem kija powodują o 70% większy flex spodu główki kija tuż za licem, a dzięki temu udało się osiągnąć wyższy lot piłki i więcej prędkości.

Kute lico kija jest cieńsze i bardziej elastyczne dzięki czemu generuje większą prędkość piłki oraz wyższy launch dzięki czemu piłka może zatrzymać się na greenie.

Stabilność przy uderzeniu
Zbliżone do siebie szyny Baffler sprawiają, że środek cieżkości znajduje się nieco bliżej środka lica. Dzięki temu kij zachowuje się stabilniej i nie przekrzywia się - nawet jeśli trafimy poza środkiem lica lub zawadzimy o ziemię. Dodatkowo wypustki w postaci szyn poprawiają interakcję z podłożem - bowiem tylko one mają z nim największy kontakt. Reszta dolnej części główki bardzo mało styka się z podłożem, dzięki czemu jest ona jakby prowadzono prosto po szynach przez uderzenie.

Kute lico ze stali nierdzewnej 455
W woodach zastosowano lico, wykonane z kutej stali nierdzewnej 455. Dzięki temu materiałowi, jest ono jeszcze bardziej sprężyste i daje szansę na osiąganie większych prędkości piłki, co bezpośrednio przekłada się na odległości.

Ulepszony kształt główki
W porównaniu z poprzednim modelem, główka jest o 10% większa co znacznie poprawia wybaczalność i umożliwia bardziej efektywne rozłożenie masy. Aż 30gram zostało umieszczone nisko w korpusie co w połączeniu z dodatkowym ciężarkiem 15-gramowym w tylnej części stwarza optymalne warunki dla ułatwienia wystrzelenia piłki golfowej na wyższą trajektorię początkową.

Shaft UST Recoil 450 ESX

Zaprojektowany specjalnie dla hybryd, zapewnia doskonałą stabilność przy uderzeniu w połączeniu z optmalną rotacją piłki - nie za wysoką i nie za niską. Do tego ogromny wybór shaftów custom, także bez dopłat, dostęnych u nas jako autoryzowanemu sprzedawcy i fitting center Cobra.Shafty Cobra

 

Model Flex Waga Kick Point Torque Trajektoria Spin Tip
Recoil 450 ESX Ladies 53g Niski 4.2 Wysoka Wysoki 0.370

 

Cobra Connect
Prawdziwa wisienka na torcie. Każdy wood/hybryda King F9 wyposażony jest w grip z wbudowanym, elektronicznym czujnikiem, który za pomocą sygnału satelitarnego lokalizuje nas na polu golfowym. Dzięki zainstalowanej na telefonie aplikacji dostarczonej przez ARCCOS możemy śledzić swoje osiągi na polu, zliczać statystyki i rywalizować z innymi graczami (na przykład o najdłuższy drive danego dnia na polu, nawet jeśli nie gracie ze sobą). Do tego poznamy odległości do dołka, co uczyni z naszego drivera swego rodzaju golfowy GPS.

Dla jednych będzie to prawdziwa gratka - dla innych zbędny gadżet. Faktem jest, że cała seria kijów Cobra King F9 będzie pierwszą w historii całkowicie 'zdigitalizowaną' serią kijów, którą możesz połączyć do swojego urządzenia mobilnego i analizować statystyki uderzeń!
 

Specyfikacje


Kij
 
Kąt Długość Swingweight Dostępność
4H 21.0o 39.00" C3.5 Prawy / lewy
5H 24.0o 38.25" C3.5 Prawy / lewy
6H 28.0o 37.50'' C3.5 Prawy / lewy
7H 31.0o 36.75'' C3.5 Prawy / lewy

Sugerowana cena detaliczna: 249 EUR = 1199 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook