EyeGolf Pocket Pro przyrząd treningowy zastępujący tyczki typu Alignment Sticks

Cena netto: 40,24zł

Cena w punktach: 4950

49,50

Dostępność:
W magazynie
Model:
Pocket Pro
Punkty:
198 (warte 1.98 zł)
Producent:
Eyeline Golf
Kategoria:
Akcesoria
Rodzaj:
Pozostałe Akcesoria i Gadżety Golfowe

Dostępne opcje

Czy wiesz jaki przyrząd jest najprostszym i bardzo skutecznym przyrządem treningowym w golfie? Aligment Stick czyli popularne poprzeczki lub tyczki treningowe. Jest genialny w swojej prostocie – przez trenerów PGA używany jest do wszelakich ćwiczeń poprawiających Twój swing, set up, balans ciała, itp. Ma on jednak jedną sporą wadę – jest długi i niewygodny w transporcie.

Na szczęście austriacka firma Eye Golf znalazła rozwiązanie tego problemu. Udało im się skompresować nie jeden a dwa aligment stick do wymiarów, które bez problemu zmieszczą się w kieszeni spodni golfisty. Eye Golf, to produkt rewolucyjny, pozwalający w ciągu sekundy „rozłożyć” dwa aligment stick na ziemi, aby mieć kontrolę nad kierunkiem ustawienia oraz położeniem piłki względem ciała.

Najważniejsze zalety urządzenia treningowego Eye Golf:

Kontroluj położenie piłki golfowej – już nie musisz kłaść na ziemi patyczków aligment stick aby mieć pewność, że piłka jest w odpowiednim położeniu względem Twojego ciała. Wyjmij z kieszenie Eye Golf, połóż na ziemi na wprost piłki i odpowiednio się ustaw – gotowe.

Właściwe ustawienie w linii strzału – to najczęstszy błąd jaki popełniają golfiści-amatorzy – nie ustawiają się równolegle do linii strzału. Ten, wydawałoby się, błahy błąd powoduje cały szereg błędów w swingu. Dzięki Eye Golf problem ten znika na dobre. Wystarczy położyć go na ziemi, ustawić równolegle do linii strzału i już masz punkt odniesienia przy ustawianiu swojego ciała przed wykonaniem uderzenia.

Sway – to dość częsty błąd przy wykonywaniu backswingu. Polega na wychylaniu bioder w kierunku „od celu” przy backswingu. Dzięki Eye Golf również ten problem można wyeliminować bardzo szybko. Eye Golf jest swojego rodzaju odnośnikiem położenia środka Twojego ciała w momencie backswingu. Kontroluje osiowy i centralny obrót ciała dzięki Eye Golf a sam przekonasz się jak bardzo poprawi się Twój kontakt z piłką a tym samym jakość uderzeń.

Trafienie czyste czy przed piłką golfową? – wielokrotnie zastanawiasz się czy divot jest w odpowiednim miejscu. Dzięki Eye Golf odpowiedź uzyskasz natychmiastowo – ustaw Eye Golf naprzeciw piłki a po uderzeniu będziesz widział jak w stosunku do piłki usytuowany jest divot. Pozwoli Ci to na wniesienie niezbędnych poprawek do swingu.

Idealny partner w podróży – jeśli często podróżujesz po polach golfowych, docenisz Eye Golf jeszcze bardziej. Wystarczy szybkie porównanie – co łatwiej zapakować do torby – tradycyjne aligment stick czy Eye Golf. Odpowiedź jest oczywista.

Zawsze pod ręką – Eye Golf posiada wymiary, które bez problemu pozwalają na umieszczenie go w kieszeni spodni. Dzięki temu jest on zawsze pod ręką. Grając rundę treningową możesz przed każdym strzałem położyć Eye Golf na ziemi i mieć pewność co do swojego set-up, położenia piłki, celowania, itp. Zajmuje to kilka sekund.

Ball marker – Eye Gokf może być z powodzeniem stosowany jako ball marker na green’ie. Co więcej. Bardzo ułatwi on ustawienie piłki w linii putta. Chyba nie musimy dodawać, że to najistotniejsza rzecz, jeśli chodzi o wykonywanie tego precyzyjnego uderzenia.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe punkty przyrząd treningowy Eye Golf jest wręcz genialny w swojej prostocie. Tak prosta i kompaktowa konstrukcja pozwala na rozwiązanie tak wielu problemów golfowych. Nie zwlekaj i już dziś zamów swój Eye Golf aby przenieść swój trening oraz grę na polu na inny poziom.

Dostępny w dwóch kolorach, wyraznie kontrastujących z każdym rodzajem podłoża dla lepszej widoczności.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego
« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u