Kij golfowy Odyssey X-ACT Chipper

Cena netto: 486,99zł

Oszczędzasz: 100,00zł

Cena w punktach: 59900

699,00 599,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
X-ACT Chipper
Punkty:
2396 (warte 23.96 zł)
Producent:
Odyssey
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Chippery

Dostępne opcje

Zupełnie nowy kij golfowy do chippowania - Odyssey X-ACT Chipper sprawi, że Twoja krótka gra będzie dużo bardziej powtarzalna i skuteczniejsza. Sekret tego kija tkwi w połączeniu doświadczenia w konstrukcji putterów Odyssey z klasycznymi wedge'ami - powstał kij który można określić jako Approach Putter. Zapewnia on bardzo łatwy w obsłudze sposób na krótką grę w okolicach greenu. Gramy nim podobnie jak putterem - a uderzenia są z podoboną kontrolą jak wedge.

Cechy chipperów Odyssey X-ACT:

  • X-ACT Sole - dolna część główki jest połączeniem puttera i wedge'a, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy uderzeniach w których piłka golfowa leży nawet w najmniej korzystnym położeniu - wystarczy uderzyć ruchem przypominającym puttowanie i uzyskamy bardzo kontrolowany lot a następnie toczenie się piłki do dołka.
  • Wkładka z Urethane'u - na licu mamy materiał dokładnie taki sam jak w piłkach golfowych najwyższej klasy (urethane). Dzięki temu chipper Odyssey X-ACT zapewnia doskonałe, miękkie czucie krótkiej gry w okolicach greenu
  • Specjalny grip - zaprojektowany dla chippera, znacznie grubszy niż w normalnych wedge'ach i niezwężający się ku dołowi, zapewnia niesamowitą stabilizację dłoni i powtarzalność uderzeń.

Specyfikacje Odyssey X-ACT Chipper:

Model Loft Dostępność Długość Lie Waga główki
X-Act Chipper 37° prawy / lewy 35.50" 70.0° 358g

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u