1 349,00 1 199,00

Cena netto: 974,80zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 119900

NULL
Dostępność:
W magazynie
Model:
CLK 2020 Hybrid
Punkty:
4796 (warte 47.96 zł)
Producent:
Mizuno
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Najnowszy model hybryd Mizuno to rozwinięcie technologii ShockWave na jeszcze wyższy poziom.
Dzięki poprawieniu efektywności, z jaką lico kija kompresuje i oddaje energię do piłki, osiągnięto niesamowite możliwości nowych kijów.
Dodanie lica z wysokiej klasy stali maraging MAS1C zapewnia doskonały transfer energii do piłki i czucie przy kontakcie oraz pozwala na uzyskanie lepszego rozkładu masy w ramach główki.

Profil główek nowych hybryd Mizuno CLK sprawia, że spodobają się bardzo szerokiej grupie golfistów. Z jednej strony posiadają kształt bardziej kompaktowy, zbliżony do ironów. Z drugiej, możliwość regulacji sprawi, że znalezienie odpowiedniego rozkładu odległości będzie bardzo proste, a kije mogą z powodzeniem zastępować zarówno długie irony, jak i woody.

Technologia Amplified Shock Wave
Charakterystyczny spód główki posiada kształt fali (stąd nazwa Shock Wave). Inżynierowie Mizuno dopracowali go w nowym modelu, aby jeszcze skuteczniej pracował podczas kontaktu z piłką, zwiększając jej prędkość początkową. Pogłębiony kształt całej szczeliny przesuwa środek ciężkości do przodu i lokuje go niżej w główce. Dzięki temu piłka po uderzeniu zyskuje mniej rotacji wstecznej, co zapewnia bardziej penetrujący lot i więcej toczenia.
Wycięcie zaraz za licem znacząco poprawia też interakcję główki z podłożem, sprawiając, że gra prosto z ziemi jest dużo łatwiejsza.

Lico ze stali maraging MAS1C
To jedna z najbardziej szlachetnych odmian stali używanej w produkcji kijów. Niezwykle wytrzymała, dzięki czemu lico nowych hybryd ma zaledwie 1,5mm grubości. Pozwala to na jeszcze lepszy transfer energii uderzenia z główki do piłki - a tym samym przekłada się na dodatkowe odległości. Cienkie lico gwarantuje też niesamowite czucie gry.
Cechą konstrukcyjną nowych hybryd jest relokacja środka ciężkości, która dzięki dużo lżejszemu (bo cieńszemu) licu była znacznie łatwiejsza. Osiąganie wyższego startu piłki w połączeniu z trzymaną w ryzach rotacją wsteczną to cecha profesjonalnego profilu główek CLK.

Wszechstronny profil główek
Model Mizuno CLK to powrót do korzeni projektów zwanych hybrydami. Główka nowych kijów jest tak wyprofilowana, że spoczywa na ziemi podobnie jak długie irony, co daje większą pewność przy grze z ziemi (mamy wrażenie, że wejście w ziemię i przejście pod piłką będzie bezproblemowo gładkie). Profil Shockwave też spełnia swoje zadanie, ponieważ wycięcie za licem tworzy swego rodzaju krawędź tnącą, która przechodzi przez podłoże dokładnie jak łopatka irona.

Regulacja QuickSwitch
Hybrydy Mizuno po raz pierwszy wyposażono w regulowane główki. Kołnierz nowej technologii QuickSwitch pozwala na regulację każdej główki w zakresie 4 stopni. Przykładowo, hybrydę nr 3 (nominalnie 19 stopni) można ustawić na bardziej agresywny kąt 17 stopni, albo na wyższy, zapewniający bardziej stromą trajektorię kąt 21 stopni.
Dzięki takiemu rozwiązaniu praktycznie każdy golfista będzie w stanie wyregulować swoje hybrydy na takie ustawienia, które zagwarantują mu optymalne osiągi, trajektorię i pokrycie kluczowych odległości.

Optymalna długość shaftu
Inżynierowie Mizuno nie poszli na łatwiznę, jaką prezentują w większości inny producenci, i popracowali także nad optymalizacją długości nowych hybryd. Wielu graczy narzeka, że grając hybrydami swoim swingiem z ironów, bardzo często 'przeciągają' uderzenie co skutkuje trajektorią do lewej (typu hook). Hybrydy CLK, podobnie jak poprzedni bardzo udany model JPX 900, są o około pół cala krótsze niż większość konkurencyjnych modeli. Znacząco wpływa to na lepszą kontrolę a w połączeniu z profilem główki, zapewnia doskonałe odległości i proste uderzenia.

Wybaczalność na całym licu
Dzięki niskiemu środkowi ciężkości i doskonałej jakości materiałowi lica, hybrydy JPX 900 gwarantują większą wybaczalność przy trafieniu piłki dolną częścią lica (co jest najczęstszą przyczyną utraty odległości przy uderzeniach woodami i hybrydami).

Doskonały wygląd
Agresywne, w całości czarne wykończenie nadaje hybrydom niesamowitego charakteru. Górna część została zmatowiona, aby redukować odblaski słoneczne. Dolna część i cała szczelina ShockWave pozostaje błyszcząca na szkielecie oraz zmatowiona w miejscach wypełnienia. Tworzy to piorunujący efekt dla wszystkich golfistów, którzy chcą, aby ich kije także cieszyły oko a nie tylko doskonale grały.

Shafty Mitsibishi Tensei
Profil shaftu do tak zaawansowanych hybryd jak CLK został wybrany nieprzypadkowo. Cała rodzina shaftów Mitsubishi Tensei została dobrana, aby oferować średnią lub niską trajektorię lotu piłki dla maksymalizacji osiągów. Shafty dostępne są kilkunastu wersjach wagowych: od 57 do aż 90 gram. Do tego przewidziano też lżejszą wersję 48 gram - idealną dla niskich i średnich prędkości uderzenia.
Wszystkie dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje

Kij

Kąt nominalny

Zakres regulacji loftu

Długość

Lie (zakres regulacji)

Dostępność

2H

16º

14º - 18º

41.00"

55.5º-58.5º

tylko prawy

3H

19º

17º - 21º

40.50"

56.0º-59.0º prawy/lewy

4H

22º

20º - 24º

40.00"

56.5º-59.5º prawy/lewy
5H 25º 23º - 27º 39.50" 57.0º-60.0º tylko prawy


Shaft Mitsubishi Tensei

Model Flex Waga Trajektoria
CK Pro White 90 XStiff 94g Niska
CK Pro Blue 80 XStiff 86g Średnia
CK Pro Blue 80 Stiff 79g Średnia
CK Pro Blue 70 Stiff 72g Średnia
CK Pro Red 60 R 67g Wysoka
CK Pro Red 60 A 57g Wysoka
CK Pro Red L 48g Wysoka
Shafty custom dostępne na tej stronie.


Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1349 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players

 Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook