Mizuno JPX-921 Hot Metal steel kije golfowe zestaw ironów

4 149,00 3 749,00

Cena sugerowana: 4149zł

Cena netto: 3 047,97zł

Oszczędzasz: 400,00zł

Cena w punktach: 374900

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
JPX921 Hot Metal steel
Punkty:
14996 (warte 149.96 zł)
Producent:
Mizuno
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Trzecia generacja kijów golfowych Mizuno z technologią Chromoly cechuje się wszechstronnością, doskonałymi osiągamy oraz pięknym, klasycznym designem.
Model JPX921 został dopracowany technologicznie do perfekcji - japońscy inżynierowie Mizuno zawsze wypuszczają na rynek produkt, który łączy w sobie doświadczenia dwóch poprzednich serii w jeszcze bardziej wyrafinowanym i zoptymalizowanym kształcie.
W nowych ironach otrzymujemy perfekcyjną kombinację trajektorii lotu piłki, prędkości początkowej z niesamowitym czuciem, którym od lat charakteryzują się kije tej marki.
Stop stali chromowo-molibdenowej (Chromoly 4140) gwarantuje niesamowite osiągi, które uzyskano dzięki inżynierii materiałowej i struktury metalu, a nie sztuczkom na pograniczu marketingu.
Lico o zmiennej grubości uzyskane w unikalnym procesie obróbki sprawia, że wybaczalność kijów stoi na najwyższym poziomie, a uderzenia trafione poza środkiem główki nie tracą kierunku i dystansu.

Irony JPX921 Hot Metal są genialną propozycją dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów, którzy poszukują klasycznej formy swoich kijów w połączeniu z doskonałymi parametrami i dużą wybaczalnością.
Piękny, czysty design japońskich projektantów to wisienka na torcie, bardzo rzadko spotykana w dzisiejszych czasach, gdy producenci sprzętu dosłownie prześcigają się w najbardziej krzykliwych kolorach i zbędnych elementach graficznych, które nic nie wnoszą
.

Stal chromowo-molibdenowa (stop Chromoly 4140M)
Mizuno od lat opiera innowacje w swoich produktach na badaniach nad strukturą metalu i wykorzystaniem nowoczesnych stopów. Stop stali chromowo-molibdenowej użyty po raz pierwszy w modelu JPX900, potem JPX921, a teraz został wykorzystany także w nowych ironach.
Materiał ten, w porównaniu do powszechnie używanej dotąd przez większość producentów stali nierdzewnej, jest znacznie bardziej wytrzymały, a jednocześnie zapewnia doskonałą plastyczność na etapie produkcji. Dzięki temu irony JPX919 gwarantują czucie nieporównywalne z żadnym innym modelem o odlewanych główkach - a do tego wybaczalność na optymalnym poziomie, co wpływa na przyjemność z gry.

Optymalizacja prędkości i trajektorii lotu
Projektując nowe irony niezwykle ważne jest uzyskanie jak najlepszej relacji prędkości początkowej piłki oraz trajektorii jej lotu. Prawdą jest, że niskie lofty to manewr stosowany przez większość producentów do zwiększenia prędkości piłki po kontakcie z licem. Inżynierowie Mizuno od wielu sezonów nie podążają za rynkową modą i projektują swoje kije, aby dawały optymalną trajektorię, pozwalającą na kontrolę lotu piłki. Dzięki zastosowanym materiałom i procesowi produkcji, udało się osiągnąć bardzo dobre prędkości początkowe piłki, która powstaje dzięki transferowi energii z główki podczas swingu.

Jednolita kontrukcja główki
Czysty design główek JPX921 Hot Metal to nie tylko kwestia estetyczna. Im mniej jest łączeń i zbędnych załamań w główce, tym bardziej zaburzone jest czucie uderzeń przy kontakcie z piłką. Inżynierowie Mizuno dążą do uzyskania perfekcyjnego, miękkiego czucia nawet w ironach skierowanych dla początkujących i średniozaawansowanych golfistów, abyś mógł/mogła się cieszyć z każdego udanego uderzenia - mając przy tym wystarczającą dozę wybaczalności przy mniej udanych strzałach.

Czucie jak w kijach kutych
Wszytkie nowe materiały i technologie sprawiają, że kije JPX921 Hot Metal oferują dotąd nieosiągalny dla kijów klasy odlewanej (ang. cast) poziom czucia piłki i uderzenia. Miękka i wytrzymała stal chromowo-molibdenowa w połączeniu z dopracowanymi mini-łącznikami górnej części kija z licem zapewnia niesamowite, miękkie czucie przy kontakcie z piłką. Porównać można je do uderzania kijami kutymi (forged) - iron Hot Metal są jednak dużo bardziej wybaczalne.

Niesamowite prędkości piłki dla zwiększenia odległości
Sam materiał to tylko połowa sukcesu nowego modelu. Cienkie lico (0.2mm cieńsze niż poprzedni model) poprawia czucie gry - natomiast jego zmienna grubość i technologia COR-TECH sprawiają, że piłka już na starcie zyskuje kilka dodatkowych punktów do prędkości, co przekłada się na lepsze odległości. Na licu, metal ma różną grubość, dzięki czemu inaczej reaguje na uderzenia, które nie trafiły w piłkę idealnie centralną częścią główki. Efektem takiego podejścia jest zachowanie doskonałej prędkości i czucia - nawet jeśli trafienie nastąpiło dolną lub boczną strefą na licu. To gwarantuje wybaczalność w najczystszej postaci i na maksymalnym poziomie.

Super-wytrzymała rama dla zachowania stabilności
Kolejnym aspektem unikalnego czucia i bardzo dużej powtarzalności uderzeń kijów JPX921 jest szkielet główki, który posiada zwiększoną wytrzymałość i tłumi wibracje. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy udało się dzięki temu zbalansować czucie, trajektorię lotu piłki oraz doskonałą kontrolę.

Indywidualne podejście do wedge'y
W zestawie JPX921 dostępne są aż cztery dedykowane wedge z tej serii. Zaprojektowano je jako uzupełnienie całego setu ironów - ale zupełnie odrębnie, dzięki czemu mają klasyczne kształty. Wykonane są też z bardziej miękkiego stopu stali X30, który gwarantuje jeszcze lepsze czucie przy krótkiej grze. Precyzyjnie wykonane rowki gwarantują optymalną rotację i kontrolę.
Dostępne są kije PW (45), GW (50), SW (55) oraz LW (60 stopni) - dostępne także w sprzedaży jako kije pojedyncze.

Doskonały shaft Nippon Modus 105
Mizuno jako jedna z niewielu marek używa oryginalnych (tzw 'aftermarket') shaftów grafitowych do swoich kijów - zamiast produktów "made for...". Shaft od japońskiej marki Nippon Steel to bardzo stabilna konstrukcja połączona z doskonałym transferem energii. Z pewnością przypadnie do gustu szerokiej gamie golfistów - nie tylko tym, którzy mają wolny swing, gdyż jest to model wyważony pod względem osiągów. Rodzina shaftów Nippon Modus 105 to jednak tylko propozycja, ponieważ do wyboru w ofercie Mizuno jest blisko 20 shaftów custom - wszystkie bez dodatkowych dopłat.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość

Ręka

4 iron

 19°

 60.0° 

38.50"

prawa/lewa

5 iron

 22°

 60.5° 

38.00"

prawa/lewa

6 iron

 25°

61.0°

37.50"

prawa/lewa

7 iron

 29°

61.5°

37.00"

prawa/lewa

8 iron

 34°

 62.0°

36.50"

prawa/lewa

9 iron

 39°

 62.5°

36.00"

prawa/lewa

PW

 44°

 63.0°

35.50"

prawa/lewa

GW

 49°

 63.0°

35.25"

prawa/lewa

SW

 54°

 63.0°

35.25"

prawa/lewa

LW

 59°

 63.0°

35.25"

prawa/lewa


Sugerowana cena detaliczna: 930 EUR = 4149 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook