Srixon AD333 (najnowszej generacji) 12-pack piłki golfowe

Cena netto: 89,02zł

Oszczędzasz: 15,50zł

Cena w punktach: 10950

125,00 109,50

Dostępność:
W magazynie
Model:
Srixon AD333 7
Punkty:
438 (warte 4.38 zł)
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłki Golfowe (nowe)

Najnowsza generacja doskonałych piłeczek dystansowych, dających najlepsze na rynku parametry w segmencie piłek 2-warstwowych.

Zastosowanie jeszcze większego, bardziej sprężystego jądra umożliwiło nadanie piłce wyższej prędkości początkowej, co idzie w parze ze zwiększeniem uzyskiwanych odległości. 
Skutkuje to także podniesieniem trajektorii lotu.

Ulepszona aerodynamika i układ dimpli w piłce AD333 sprawia, że stawia ona mniejszy opór powietrzu co daje bardziej penetrujący lot, większe odległości jakie piłka pokonuje w powietrzu (tzw. carry distance).

Po raz drugi w piłkach AD333 zastosowano technologię SpinSkin. Zwiększa ona o 20% siłę tarcia, co ułatwia nadawanie piłce rotacji.

Piłka AD333 jest przeznaczona dla golfistów na wszystkich poziomach, szczególnie zaś dla tych z prędkościami swingu około 80 mil na godzinę. To właśnie oni najbardziej skorzystają z dystansowych technologii modelu AD333.

Piłeczki AD333 idealnie sprawdzą się jako alternatywa dla następujących modeli innych producentów: Titleist NXT Tour i Tour S, Titleist Velocity, Nike Crush, Bridgestone e5.

 

Polecana dla Konstrukcja Budowa
amatorów
2-warstwowa normalna
Odległość Lot piłki Spin
duża
średni średni
Kompresja Dimple Zewnętrzna powłoka
80 324 Rabalon® (elastomer)

 

Podsumowanie cech piłek AD333:

  • Aerodynamika - aerodynamiczny układ 333 dimpli na powierzchni redukuje opór powietrza, zapewniając bardziej penetrującą trajektorię lotu i dłuższe pozostawanie piłki w powietrzu (ang. carry)
  • Jądro - większe, wysokoenergetyczne i miękkie jądro zapewnia lepszy transfer z kija do piłki, skutkując wyższą trajektorią początkową i zmniejszeniem niepożądanych efektów nadmiernej rotacji
  • Powłoka - wytrzymała i miękka powłoka z materiału Rabalon (opatentowanego przez Srixon) zapewnia optymalny poziom czucia i kontroli krótkiej gry - wspomaga także jądro w uzyskiwaniu lepszych odległości

Specyfikacja wg Srixona:

Sugerowana cena detaliczna: 29,99 EUR = 125 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook