MKids Lite Junior zestaw juniorski

Cena netto: 568,29zł

Cena w punktach: 74900

699,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
MKids Lite
Punkty:
2996 (warte 29.96 zł)
Producent:
MKids
Kategoria:
Kije Juniorskie
Rodzaj:
Kompletne zestawy

Dostępne opcje

Najwyższej jakości zestaw dla młodych golfistów.
Kije wykonane z doskonałych komponentów oraz idealnie dobrane dla wzrostu oraz predyspozycji dzieci w różnym wieku.
Nowoczesny design sprawia, że sprzęt wygląda świetnie i na pewno dodatkowo zainteresuje młodych adeptów golfa.

Marka MKids
Sprzęt juniorski jest często pomijany i niedoceniany nawet przez czołowych producentów sprzętu w kwestii doboru parametrów kijów dla gracza. Marka MKids powstała, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie na doskonale dopasowane kije dla dzieci. Dzięki dostępności aż sześciu wersji wiekowych/wzrostowych komplety MKids można idealnie dopasować dla naszych dzieci, co z pewnością ułatwi im start i rozwój umiejętności golfowych.

Wysokiej klasy komponenty
Zastosowanie najwyższej klasy komponentów sprawia, że młodzi golfiści od początku mogą grać kijami o doskonałych parametrach.

1.Grip Lamkin
Najwyższej jakości grips stworzony dla młodych golfistów specjalnie przez lidera zawodowych turniejów, markę Lamkin. Dostępność różnych grubości gripów w kijach dla poszczególnych grup wiekowych pozwala od początku wypracowywać odpowiedni uchwyt, zapewniający stabilność i odpowiednią siłę uderzenia.
2. Shaft MKids ProLaunch Control
Specjalnie dopasowany dla juniorów, promuje wysoką trajektorię i ułatwia podniesienie piłki wyżej. Odpowiednie długości oraz wagi dla grup wiekowyh i wzrostu.
3. Dopasowana waga, wielkość i kąty
Irony MKids Lite są o 90% mniejsze niż 'dorosłe' główki. Do tego posiadają obwodowe wyważenie oraz zwiększone kąty, co znakomicie ułatwia grę i pomaga uderzać dalej i prościej. Długie kije MKids są dostosowane wielkością główek oraz wagą do poszczególnych wersji wiekowych.

 

Dopasowanie do wzrostu
Aby idealnie dopasować kije dla dzieci, które przecież w tym samym wieku mogą mieć zupełnie różny wzrost, MKids przygotowało aż sześć wersji swoich zestawów juniorskich. Trzy z nich z serii MKids Lite dla wzrostu 115cm, 125cm oraz 135cm. Do tego trzy wersje dla większych dzieci - MKids Pro (145cm, 155cm oraz 165cm wzrostu).

Rozróżnienie kolorystyczne
Zestawy MKids posiadają odmienny kolor w każdej z sześciu wersji. Dzięki temu łatwo odróżnić zestawy od siebie (np. gdy gra nimi rodzeństwo lub są używane przez grupy uczących się juniorów).

Praktyczna torba
Każda torba w zestawach MKids jest niezwykle lekkim modelem z nóżkami i szelkami - do noszenia na plecach. Dzięki praktycznym kieszeniom oraz uchwytowi do podnoszenia, torba jest bardzo funkcjonalna. Może także być przewożona na wózku juniorskim.

Dobrany skład setu
Kije MKids zaprojektowano aby maksymalizować możliwości i ułatwiać grę najmłodszym golfistom. Dlatego w zależności od wersji zestawy mają różne kije w swoim składzie, co prezentuje tabelka.

Wersja Wood Irony Putter Kolor setu Dostępność
MKids Lite 115cm 25o 7, 9 TAK Żółty Prawy/lewy
MKids Lite 125cm 25o 6, 8, PW TAK Pomarańczowy Prawy/lewy
MKids Lite 135cm 25o 6, 8, PW TAK Czerwony Prawy/lewy
MKids Pro 145cm 21o 6, 8, PW TAK Zielony Prawy/lewy
MKids Pro 155cm 21o 6, 8, PW TAK Niebieski Prawy/lewy
MKids Pro 165cm 21o 6, 8, PW TAK Grafitowy Prawy/lewy


Możliwość powiększenia zestawu
Seria MKids obejmuje wszystkie rodzaje kijów golfowych - wszystkie dostosowane do odpowiednich grup wiekowo-wzrostowych. Każdy z tych kijów można dokupić osobno, zarówno w momencie zamawiania podstawowego kompletu, jak i potem (kije dokupowane do zestawu są około 10% tańsze niż kupowane potem pojedynczo).

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u