MKids Lite Junior Driver

195,00

Cena netto: 158,54zł

Cena w punktach: 19500

NULL
Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
Lite Junior Driver
Punkty:
780 (warte 7.8 zł)
Producent:
MKids
Kategoria:
Kije Juniorskie
Rodzaj:
Pojedyncze kije

Dostępne opcje

Dopasowanie kijów dla młodych golfistów jest dużą sztuką.
Kije mKids wykonane z doskonałych komponentów oraz idealnie dobrane dla wzrostu oraz predyspozycji dzieci w różnym wieku.
Seria MKids Lite przeznaczona jest dla młodszych juniorów, którzy nie mają jeszcze tyle siły ani nie generują dużych prędkości swingu. Zoptymalizowana dla maksymalnej wybaczalności. Dzięki najlepszym komponentom i doskonałemu wyważeniu jest to sprzęt, który od początku przygody z golfem pozwala na kreowanie prawidłowych nawyków i techniki.
Dodatkowo nowoczesny design sprawia, że sprzęt wygląda świetnie i na pewno dodatkowo zainteresuje młodych adeptów golfa.

Marka MKids
Sprzęt juniorski jest często pomijany i niedoceniany nawet przez czołowych producentów sprzętu w kwestii doboru parametrów kijów dla gracza. Marka MKids powstała, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie na doskonale dopasowane kije dla juniorów. Dzięki dostępności aż sześciu wersji wiekowych/wzrostowych komplety MKids można idealnie dopasować dla naszych dzieci, co z pewnością ułatwi im start i rozwój umiejętności golfowych.

Wysokiej klasy komponenty
Zastosowanie najwyższej klasy komponentów sprawia, że młodzi golfiści od początku mogą grać kijami o doskonałych parametrach.

Shaft MKids ProLaunch Control
Specjalnie dopasowany dla juniorów, promuje wysoką trajektorię i ułatwia podniesienie piłki wyżej. Odpowiednie długości oraz wagi dla grup wiekowyh i wzrostu.

Grip Lamkin
Najwyższej jakości grips stworzony dla młodych golfistów specjalnie przez lidera zawodowych turniejów, markę Lamkin. Dostępność różnych grubości gripów w kijach dla poszczególnych grup wiekowych pozwala od początku wypracowywać odpowiedni uchwyt, zapewniający stabilność i odpowiednią siłę uderzenia.

Dopasowana waga, wielkość i kąty
Drivery mKids Lite posiadają główki 280cc, co jest idealnym wyborem ze względu na zmniejszenie wagi główki i wyrabianie prawidłowej techniki swingu (dzieci nie mogą grać zbyt ciężkimi główkami, bo zachamuje to ich rozwój i sprawi, że późniejsze przejście na "większe" kije sprawi im dużą trudność). Kąt 18 stopni to świadomy wybór optymalizujący start piłki w powietrze dla niskich prędkości jakie generują (jeszcze) młodzi juniorzy.

Dopasowanie do wzrostu
Aby idealnie dopasować kije dla dzieci, które przecież w tym samym wieku mogą mieć zupełnie różny wzrost, MKids przygotowało aż sześć wersji swoich produktów. Trzy z nich z serii MKids Lite dla wzrostu 115cm, 125cm oraz 135cm. Do tego trzy wersje dla większych dzieci - MKids Pro (145cm, 155cm oraz 165cm wzrostu).

Rozróżnienie kolorystyczne
Zestawy MKids posiadają odmienny kolor w każdej z sześciu wersji. Dzięki temu łatwo odróżnić zestawy od siebie (np. gdy gra nimi rodzeństwo lub są używane przez grupy uczących się juniorów).

Dobrane parametry kijów
Kije MKids zaprojektowano aby maksymalizować możliwości i ułatwiać grę najmłodszym golfistom. Dlatego w zależności od wersji drivery różnią się parametrami.

Wersja Kąt Pojemność Waga główki Długość Kolor Dostępność
MKids Lite 115cm 18o 280cc 180g 30.0" Żółty Prawy/lewy
MKids Lite 125cm 18o 280cc 180g 33.0" Pomarańczowy Prawy/lewy
MKids Lite 135cm 18o 280cc 180g 35.5" Czerwony Prawy/lewy
MKids Pro 145cm 14o 360cc 190g 38.5" Zielony Prawy/lewy
MKids Pro 155cm 14o 360cc 190g 40.5" Niebieski Prawy/lewy
MKids Pro 165cm 14o 360cc 190g 42.5" Grafitowy Prawy/lewy


Możliwość zbudowania całego zestawu
Seria MKids obejmuje wszystkie rodzaje kijów golfowych - wszystkie dostosowane do odpowiednich grup wiekowo-wzrostowych. Każdy z tych kijów można dokupić osobno, zarówno w momencie zamawiania podstawowego kompletu mKids Lite, jak i potem (kije dokupowane w momencie kompletowania zestawu są około 10% tańsze niż kupowane potem pojedynczo).

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook