Odyssey Stroke Lab One Ladies Putter kij do golfa

Cena netto: 852,85zł

Cena w punktach: 104900

1 049,00

Dostępność:
Brak produktu
Model:
Stroke Lab One Womens Putter
Punkty:
4196 (warte 41.96 zł)
Producent:
Odyssey
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Putter Odyssey Stroke Lab to kij golfowy, który całkowicie zmienił pojęcie puttowania dzięki innowacyjnemu, wielomateriałowemu shaftowi.
Ta konstrukcja faktycznie pomaga poprawić tempo i spójność ruchu, a wydajność jest niesamowita. Został zaprojektowany, aby uczynić każdego golfiste mistrzem w puttowaniu, dlatego jest też tak przez nich lubiany. Bo dzięki niemu wygrywają  mistrzostwa i wielkie wydarzenia na całym świecie! To właśnie On  pomógł Odysseyowi stać się numerem 1 w KAŻDYM Tourze.

Stroke Lab zrewolucjonizowało tę kategorię ale nadal inżynierowie mają obsesję na punkcie przekraczania granic innowacji - jest to sposób myślenia, który muszą mieć jako #1 w Golfie. Ulepszono linię o eleganckie czarne wykończenie PVD (proces powlekania próżniowego) i powłokę, które nadają tym modelom bogaty, czysty wygląd premium, a także opracowano zaawansowane technologie, aby dostarczyć najlepszą możliwą wydajność. Jeśli chcesz pewnie uderzyć, trafiłeś we właściwe miejsce.

Wyważanie Stroke Lab

Innowacyjny wielomateriałowy shaft pozwala zaoszczędzić 40 gramów wagi, która jest redystrybuowana do główki i końca gripu. To całkowicie przywraca równowagę putterowi, aby poprawić tempo i spójność uderzenia, a ta zwycięska technologia nadal dominuje w Tours na całym świecie.

Nowa wkładka Microhinge Star

Zapewnia mocniejszy dotyk i lepszy dźwięk przy uderzeniu w porównaniu z zachowaniem tych samych zalet popularnej wkładki White Hot Microhinge. To już wybór jednych z najlepszych graczy na świecie. Stroke Lab Black putter ma jedną prostą funkcję: pomóc każdemu golfiście łatwiej zaliczać dołki.

Bogate czarne wykończenie

Dzięki procesowi powlekania próżniowego, puttery Stroke Labs posiadają eleganckie czarne wykończenie powłoki oraz nadaje im czysty bogaty wygląd i uzupełnia oryginalne modele Stroke Lab srebrnym i czarnym wykończeniem.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u