Piłki do golfa z logo - SKRZAT

Cena netto: 138,20zł

169,99

Dostępność:
2 - 7 dni
Model:
Piłki golfowe personalizowane z logo na Święta Bożego Narodzenia
Punkty:
300 (warte 3 zł)
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłeczki personalizowane

Dostępne opcje

Święta coraz bliżej a Ty nadal nie wiesz co kupić tacie, bratu, mamie czy komuś innemu kto gra w golfa? Uważasz, że ma już wszystko co potrzebne do tej gry? Może i tak, ale nasza propozycja prezentu Świątecznego to coś czego na pewno nie ma. Personalizowane piłeczki golfowe z grafiką przedstawiającą Skrzata. 
 
Kto nie kojarzy piłki golfowej. Nawet osoby nieuprawiające tej pięknej dyscypliny sportu wiedzą do czego ona służy. Piłka potrzebna jest na polu non stop, używana jest podczas każdego uderzenia. Dlatego bardzo często słychać wśród golfistów powiedzenie, że piłek nigdy za dużo. Jeśli połączymy to z czymś co jest przyjemne dla oka otrzymamy właśnie personalizowane piłeczki golfowe. 
 
Każdy kto gra w golfa będzie bardzo szczęśliwy po otrzymaniu takiego prezentu. To prezent, który idealnie trafia okres Świąteczny oraz potrzeby każdego golfisty, bo przecież każdy golfista potrzebuje piłek.
 
Kolejną, niezwykle ważną rzeczą, jest to, że proponowane przez nasz piłeczki golfowe wykonane są metodą, co gwarantuje najwyższy standard zarówno samego wykonania grafiki na powierzchni piłeczki golfowej, ale również zapewnia długą jej żywotność.
 
Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala ze 100% pewnością stwierdzić, że spośród wielu różnych metod nanoszenia grafiki na powierzchnię piłki, to właśnie nasza zapewnia najwyższe standardy.
 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u