NAJLEPSZY GOLFISTA - Piłki do gry w golfa z logo

Cena netto: 138,20zł

Cena w punktach: 14999

169,99

Dostępność:
W magazynie
Model:
NAJLEPSZY GOLFISTA - Piłki do gry w golfa z logo
Punkty:
600 (warte 6 zł)
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłeczki personalizowane

Dostępne opcje

Piłeczki do golfa z nadrukiem to unikalny prezent, który sprawi radość każdemu golfiście czy golfistce.
Tak naprawdę piłka golfowa jest ikoną tej dyscypliny sportu. Elementem wyposażenia gracza, który jest używany dokładnie przy każdym uderzeniu bez wyjątku. Dlatego jest tak ważna - a dodatkowa personalizacja na powierzchni piłeczek, które kupujemy na prezent doda im niesamowity wymiar estetyczny.

Nadruk na piłkach golfowych - NAJLEPSZY GOLFISTA

Nadruk Najlepszy Golfista obejmuje wykonanie zaprojektowanej przez nas grafiki ORAZ wpisanie na powierzchni piłki golfowej imienia obdarowywanej osoby. Tak więc jest to produkt typowo personalizowany, gdzie możemy wpisać imię, nazwisko, pseudonim czy inny charakterystyczny tekst wedle własnego uznania.

Technologia nadruku na piłkach golfowych

Stosujemy metodę sitodruku, która jest znacznie bardziej trwała i pozwala na dokładniejszy nadruk niż tańsza metoda UV. Po latach doświadczeń z różnymi formami nanoszenia loga na piłki golfowe uznaliśmy, że ta metoda, choć nie najtańsza, gwarantuje jakość, której szukają golfiści i golfistki.

Dlaczego warto wybrać personalizowane piłki do golfa?

Nasza oferta modeli piłek golfowych jest ogromna, najszersza w Polsce. Posiadamy w magazynie czołowe modele najlepszych producentów piłek do golfa na świecie: Titleist, Callaway, TaylorMade, Mizuno, Srixon i wiele innych. Dodając indywidualny nadruk do klasowych piłek do golfa możemy sprawić bardzo dobry i udany prezent każdemu zapalonemu golfiście.

Czy mogę nadrukować indywidualną grafikę na piłce golfowej?

Projekt grafiki Najlepszy Golfista jest jednym z naszych gotowych nadruków na piłkach do golfa. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dostarczyli Państwo swoje własne logo. grafikę, napis, które naniesiemy na piłeczki golfowe z dowolnie wybranego z naszej oferty modelu. Taka usługa, jeśli nie wymaga od nas przeprojektowywania grafiki, kosztuje dokładnie tyle samo.

Koszt piłek golfowych z nadrukiem

Cena prezentowana na stronie (główna cena) jest kosztem samego nadruku. Należy do niej dodać z listy rozwijanej wybrany model piłek golfowych. Zamówić można je w 3packu lub 12packu. W każdym przypadku piłki do golfa dostarczone będa w opakowaniu fabrycznym producenta (nie luzem), co samo w sobie jest ładną formą pakownia na prezent.

Na jakich piłkach golfowych można wykonać nadruk?

Aby zaoferować Państwu produkt jednocześnie personalizowany i jakkolwiek wystandaryzowany na potrzeby sprzedaży internetowej - zarekomendowaliśmy cztery modele piłek do golfa, które nasi klienci i większość golfistów doskonale rozpoznaje. Są to cztery modele, które z pewnością spodobają się każdemu golfiście. Dodatkowo są w trzech różnych poziomach cenowych, aby mogli Państwo wybrać prezent w zakresie Państwa oczekiwań finansowych.

Titleist ProV1 piłki golfowe Titleist ProV1

Piłeczki te zna cały golfowy świat, ponieważ od prawie 20 lat są synonimem najwyższej jakości i bezkompromisowego podejścia do osiągów. Nr 1 na zawodowych Tourach - a także wśród wymagających golfistów.
Titleist TruFeel piłki golfowe
Titleist TruFeel

Piłki do golfa marki nr 1 na rynku - Titleist. Model TruFeel oferuje bardzo dobrą relację jakości i osiągów do ceny. Z pewością będzie to prezent, który pokocha każdy golfista oczekujący od swoich piłeczek dużej odległości, miękkości i wybaczalności.
Mizuno RB566v piłki golfowe
Mizuno RB566v

Japońskie piłki do golfa Mizuno RB566v posiadają aż trzy warstwy, dzięki czemu doskonale łączą w sobie wysoką prędkość początkową po uderzeniu oraz miękkie uczucie przy kontakcie z główką kija. Bardzo rozpoznawalne wśród polskich golfistów.
Wilson Velocity piłki golfowe
Wilson Velocity

Seria bardzo rozpoznawalnych i dobrej jakości piłek do golfa amerykańskiej marki Wilson. Do wyboru trzy modele o różnych parametrach: Feel (najbardziej miękki), Distance (największa odległość) oraz Ladies (dla kobiet).

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u