Ping G425 LST Fairway Wood kij golfowy

Cena netto: 1 259,35zł

Cena w punktach: 124900

1 549,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
G425 LST Fairway Wood
Punkty:
4996 (warte 49.96 zł)
Producent:
Ping
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Woody Ping G425 cechują znaczące innowacje konstrukcyjne, pozwalające na osiągnięcie większej powtarzalności i ułatwiające grę z fairwaya.
Model G425 LST posiada nieco mniejszą główkę niż dwa pozostałe w nowej serii. Dodatkowo 'lie angle' jest bardziej płaskie, co sprzyja niższej trajektorii początkowej lotu piłki golfowej. Jednocześnie zmniejsza nieco rotację wsteczną, co jest idealnym rozwiązaniem dla golfistów uderzających nieco szybciej.
W połączeniu z nowym licem w technologii FaceWrap, wykonanym ze stopu stali maraging woody G425 dają niesamowite osiągi dla golfistów na każdym poziomie gry.

Powtarzalność rotacji
Ping nazwał swoją nową technologię 'Spinsistency' - co wyraża ideę tego rozwiązania technicznego. Lica nowych woodów są nieco bardziej spłaszczone na dole, co redukuje efekt przy trafieniu piłką w tym obszarze (normalnie, w tym miejscu realny kąt główki jest nawet o kilka stopni mniejszy niż na środku). Pozwala do dużo łatwiej podnieść piłkę przy trafieniu dolną częścią główki.

Ułatwienie w celowaniu
Na górnej części, tej którą widzimy przy ustawianiu się do uderzenia, mamy nowe oznaczenia - trzy kropki prostopadłe do kierunku, w którym chcemy posłać piłkę. Zapewnia to dodatkową pomoc i ułatwia naszym oczom wyznaczenie odpowiedniego kierunku.

Wolframowy obciążnik
W dolnej części kija zastosowano dodatkowy wolframowy obciążnik. Odsuwa od wagę na krawędz główki, przez co wzrasta współczynnik bezwładności (MOI). Jednocześnie waga główki jest umieszczona strategicznie bliżej lica co zmniejsza rotację dla większych odległości.

Nowe lico ze stali maraging w technologii FaceWrap
Najnowsze osiągnięcie inżynierów Pinga to wykonane z jednego kawałka lico, które zachodzi na korpus główki. Dzięki temu, że jest wykonane w trzech wymiarach w jednym kawałku z najwyższej klasy stopu stali maraging - zapewnia niesamowite prędkości piłki i to także przy trafieniu poza środkiem.

Kołnierz do regulacji loftu
Po raz drugi woody Pinga zostały wyposażone w adapter, który pozwala na wybranie aż 8 różnych ustawień, zmieniających fabryczne kąty kija. Loft można zmieniać w zakresie +/-1.5 stopnia od fabrycznego. Natomiast dzięki dodatkowym trzem ustawieniom możemy także zmniejszyć lie angle na bardziej płaskie. Bardzo ważną cechę nowego adaptera stanowi też jego znacząco zredukowana waga. Lekki adapter w mniejszym stopniu doważa kluczowe obszary główki kija, czyniąc go bardziej podatnym na wszelkie inne, pożądane zmiany ustawień (np. regulowanie środka ciężkości). Dzięki temu wszystkie zabiegi inżynierów i nasze własne ustawienia są bardziej efektywne.

Poznaj dostępne opcje shaftów w kijach golfowych Ping.

Specyfikacje

Kij Loft Regulacja Długość Średnie lie angle Wielkość główki Swingweight
PING G425 LST
3-wood 14.5° ±1.5° 43.0" 56.5° 165cc D2

Sugerowana cena detaliczna: 349 EUR = 1549 PLN

 

Ping internet

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego
Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u