Ping G425 MAX Driver kij do golfa

Cena netto: 1 828,46zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 244900

2 449,00 2 249,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
G425 MAX Driver
Punkty:
9796 (warte 97.96 zł)
Producent:
Ping
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Nowa seria driverów Ping G425 MAX została zaprojektowana przede wszystkim o maksymalnym zwiększeniu wybaczalności w kijach golfowych.
Osiągnięto to poprzez przesunięcie na same krawędzie główki momentu bezwładności (ang. MOI) za pomocą regulowanego, 26-gramowego ciężarka z wolframu.
Dzięki zaoszczędzeniu wagi w innych częściach główki (lżejsze materiały typu carbon) nowy driver zyskał niesamowitą możliwość wpływania na trajektorię lotu piłki golfowej i większą wybaczalność. Ponadto możliwa jest zmiana balansu główki i osiąganie trajektorii neutralnej lub draw czy fade.
W połączeniu z nowym licem w technologii T9S+ osiągi nowego kija są znacząco poprawione.

Największy MOI w historii Pinga
Po raz pierwszy w historii inżynierom Pinga udało się przesunąć poziom MOI poza granicę 10000. Sztuka ta udała się głównie dzięki ciężarkowi z wolframu o wadze 26g, który został umieszczony na krańcu główki. Dzięki trzem pozycjom w jakim można go ustawić - ciężarek dodatkowo pozwala na osiągnięcie trajektorii neutralnej lub fade/draw.

Wzmocniona główka dla większej stabilności
Wewnątrz główki poprowadzono trzy sekcje wzmocnione stopem tytanu Ti 8-1-1 dzięki czemu struktura jest bardziej stabilna. Przekłada się to na dużo lepsze wrażenia dzwiękowe przy trafieniu w piłkę golfową.

Wewnętrzny szkielet Dragonfly
Cechą charakterystyczną woodów Ping jest od kilku sezonów wewnętrzny szkielet. Ping nazywa go Dragonfly (ang. ważka) utrzymując, że siatka usztywnionych elementów w górnej części kija pozwala zaoszczędzić ogólną wagę główki. Osiągnięte dzięki temu obniżenie środka ciężkości sprzyja zmniejszeniu rotacji wstecznej a w rezultacie większe odległości osiągane za pomocą kijów. Dodatkowo wpływa także pozytywnie na stabilizację główki poprzez dodanie wagi na jej krańce i zwiększenie jej wybaczalności przy trafieniu piłki poza idealnym środkiem.

Nowoczesne, kute lico T9S+
Flagową technologią, której Ping używa w swoich kijach golfowych jest opatentowany sposób obróbki lica. Wykuwane lico jest następnie poddawane specjalnemu procesowi cieplnemu, co sprawia, że pozostaje ono niezwykle cienkie i może w ten sposób przekazać więcej energii do piłki golfowej. Większe prędkości piłki gwarantują z kolei większe odległości.

Aerodynamiczna konstrukcja
Aby przepływ powietrza w trakcie swingu był jeszcze lepszy poprawione zostały charakterystyczne wypustki w górnej części główki (tzw. 'turbulators'). Konstrukcja bardziej wydajna aerodynamicznie daje szansę na przyspieszenie naszego swingu, a tym samym większe odległości uderzeń.

Kołnierz do regulacji loftu
Sprawdzony w poprzednim modelu adapter pozwala na uzyskanie aż 8 różnych ustawień, zmieniających fabryczne kąty kija. Loft można zmieniać w zakresie +/-1.5 stopnia od fabrycznego. Natomiast dzięki dodatkowym trzem ustawieniom możemy także zmniejszyć lie angle na bardziej płaskie. Bardzo ważną cechę nowego adaptera stanowi też jego znacząco zredukowana waga. Lekki adapter w mniejszym stopniu doważa kluczowe obszary główki kija, czyniąc go bardziej podatnym na wszelkie inne, pożądane zmiany ustawień (np. regulowanie środka ciężkości). Dzięki temu wszystkie zabiegi inżynierów i nasze własne ustawienia są bardziej efektywne.

Szeroki wybór shaftów
Ping jest marką, która stawia zdecydowanie na club fitting i dopasowanie sprzętu do golfistów. Dlatego do wyboru w modelu G425 są aż cztery shafty podstawowe i niemal nielimitowana możliwość zamawiania kijów custom z dowolnym shaftem jaki istnieje na rynku (kwestia czasu dostawy i ewentualnej dopłaty jest ustalana indywidualnie).

Do podstawowych shaftów należą:

  • Alta CB 55 Slate: ultralekki shaft z przeciwwagą, sztandardowy shaft dla produktów Ping dający niesamowite czucie i stabilność, a dzieki 8 gramom więcej w górnej części, pozwalający nieco łatwiej rozpędzić główkę
  • Ping Tour 65: flagowe shafty Pinga, cechujące się niskim startem piłki i zmniejszeniem rotacji wstecznej
  • Aldila Rogue White 130 MSI 70: oryginalny shaft od Aldila, zmniejsza spin oraz obniża start piłki
  • Tensei Orange 55 i 65: średni start piłki i niska rotacja

Poznaj dostępne opcje shaftów w kijach golfowych Ping.

Specyfikacja

Loft Regulacja Długość Średni lie angle Waga główki Rozmiar główki Swingweight
9.0° ±1.5° 45.75" 58.50° 206g 460cc D3
10.5° ±1.5° 45.75" 58.50° 206g 460cc D3
12.0° ±1.5° 45.75" 58.50° 206g 460cc D3

Sugerowana cena detaliczna: 525 EUR = 2449 PLN

Ping internet

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u