Ping G425 Rescue kij golfowy

Cena netto: 1 137,40zł

Cena w punktach: 139900

1 399,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
G425 Rescue
Punkty:
5596 (warte 55.96 zł)
Producent:
Ping
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Hybrydy Ping G425 cechują znaczące innowacje konstrukcyjne, pozwalające na osiągnięcie większej powtarzalności i ułatwiające grę z fairwaya.
Wolframowy obciążnik umieszczony w dolnej części lica zapewnia dodatkową stabilizację i zwiększa współczynnik MOI.
W połączeniu z nowym licem w technologii FaceWrap, wykonanym ze stopu stali maraging woody G425 dają niesamowite osiągi dla golfistów na każdym poziomie gry.

Powtarzalność rotacji
Ping nazwał swoją nową technologię 'Spinsistency' - co wyraża ideę tego rozwiązania technicznego. Lica nowych hybryd są nieco bardziej spłaszczone na dole, co redukuje efekt przy trafieniu piłką w tym obszarze (normalnie, w tym miejscu realny kąt główki jest nawet o kilka stopni mniejszy niż na środku). Pozwala do dużo łatwiej podnieść piłkę przy trafieniu dolną częścią główki.

Ułatwienie w celowaniu
Na górnej części, tej którą widzimy przy ustawianiu się do uderzenia, mamy nowe oznaczenia - trzy kropki prostopadłe do kierunku, w którym chcemy posłać piłkę. Zapewnia to dodatkową pomoc i ułatwia naszym oczom wyznaczenie odpowiedniego kierunku.

Wolframowy obciążnik
W dolnej części kija zastosowano dodatkowy wolframowy obciążnik. Odsuwa od wagę na krawędz główki, przez co wzrasta współczynnik bezwładności (MOI). Dzięki temu łatwiej jest podnieść piłkę w górę, a uderzeni trafione poza idealnym środkiem lica pozostają proste i długie.

Nowe lico ze stali maraging w technologii FaceWrap
Najnowsze osiągnięcie inżynierów Pinga to wykonane z jednego kawałka lico, które zachodzi na korpus główki. Dzięki temu, że jest wykonane w trzech wymiarach w jednym kawałku z najwyższej klasy stopu stali maraging - zapewnia niesamowite prędkości piłki i to także przy trafieniu poza środkiem.

Kołnierz do regulacji loftu
Po raz drugi hybrydy Pinga zostały wyposażone w adapter, który pozwala na wybranie aż 8 różnych ustawień, zmieniających fabryczne kąty kija. Loft można zmieniać w zakresie +/-1.5 stopnia od fabrycznego. Natomiast dzięki dodatkowym trzem ustawieniom możemy także zmniejszyć lie angle na bardziej płaskie. Bardzo ważną cechę nowego adaptera stanowi też jego znacząco zredukowana waga. Lekki adapter w mniejszym stopniu doważa kluczowe obszary główki kija, czyniąc go bardziej podatnym na wszelkie inne, pożądane zmiany ustawień (np. regulowanie środka ciężkości). Dzięki temu wszystkie zabiegi inżynierów i nasze własne ustawienia są bardziej efektywne.

Poznaj dostępne opcje shaftów w kijach golfowych Ping.

Specyfikacje

Kij Loft Regulacja Długość Lie Angle Swingweight Odpowiednik irona Odpowiednik wooda
2-hybrid 17.0° ±1.5° 40.75" 57.0° D1 2-iron 5-wood
3-hybrid 19.0° ±1.5° 40.25" 57.5° D1 3-iron 7-wood
4-hybrid 22.0° ±1.5° 39.75" 58.0° D1 4-iron 9-wood
5-hybrid 26.0° ±1.5° 39.25" 58.5° D1 5-iron -
6-hybrid 30.0° ±1.5° 38.75" 59.0° D1 6-iron -

Sugerowana cena detaliczna: 305 EUR = 1399 PLN

 

Ping internet

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u