Scotty Cameron Phantom X 5 Putter kij do golfa

Cena netto: 1 625,20zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 199900

2 199,00 1 999,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Phantom X 5
Punkty:
7996 (warte 79.96 zł)
Producent:
Scotty Cameron
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

Zupełnie nowa, innowacyjna i futurystyczna seria putterów od Scottiego Camerona.
Kije zaprojektowano przy współudziale zawodowych golfistów oraz wykorzystując najbardziej zaawansowane materiały dostępne na rynku, aby osiągnąć mistrzostwo i najwyższe osiągi wspomagające nas na greenie.
Nowatorski kształt to efekt dopracowania i połączenia optymalnego rozkładu masy z systemem celowania, który wspiera nas przy adresowaniu piłki i wykonywaniu uderzenia.

Najwyższa technologia dla poprawy osiągów

Cała seria Phantom X to zaawansowane materiały i dopracowane technologie dla wsparcia krótkiej gry. Każdy z modeli posiada miękkie lico z aluminium, które jest zintegrowane z cięższym korpusem ze stali nierdzewnej. Takie połączenie gwarantuje nie tylko bardzo miękkie czucie piłki na greenie i idealny dzwięk przy kontakcie.
Stal nierdzewna jako materiał znacznie cięższy niż aluminium zmienia także rozkład masy samej główki, co podnosi jej bezwładność, wyrażoną współczynnikiem MOI. Dzięki temu główki są bardziej stabilne i wybaczają błędy, np. trafienie piłki poza środkiem lica.

Jakość kijów golfowych Scotty Cameron znana od lat

Puttery Scotty Cameron znane są z niesamowitej precyzji wykonania. Od lat wyznaczają wzorce do naśladowania dla innych. Nie inaczej jest i tym razem. Nowa seria Phantom X powstała przy współpracy z zawodowymi golfistami, którzy odnoszą zwycięstwa na najważniejszych turniejach golfowych na całym świecie. Seria Phantom X to najbardziej poszukiwane putter’y w świecie golfa oferujące całą gamę główek oraz kombinacji shaft-osadzenie shaftu w główce kija. Są to jednocześnie najbardziej zaawansowane kije o kształcie mallet.

X wyznacza środek na główce puttera

Tym co wyróżnia puttery Scotty Cameron Phanto X spośród innych putterów jest to jak idealnie układają się z linii putta w adresie. Nowe modele zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowaną płytę, mocowaną do spodu główki kija, która posiada na swojej powierzchni znak „X”. Nie jest to przypadek – środek ciężkości kija wypada dokładnie w środku litery „X”, gdy kij jest ustawiony na ziemi, co pozwala na łatwiejsze i bardziej intuicyjne ustawienie puttera na ziemi w pozycji neutralnej.

Pewność siebie w adresie dzięki kilku różnym wersjom linii celowania

Główki putterów Phantom X są kwintesencją serii mallet od Scottiego Camerona. Nowe modele zostały zaprojektowane z myślą o jak najłatwiejszym ustawieniu kija w linii putta. Dzięki temu gracz otrzymuje dodatkowy „zastrzyk” pewności siebie na greenie. Nowe puttery Phantom X oferują różnorodne rodzaje linii, ułatwiających adresowanie kija – od pojedynczej linii, po frezowane linie na powierzchni główki kija. Wszystko wykonane w minimalistyczny sposób, który mimo to zapewnia precyzję każdego uderzenia.

Doskonałe czucie krótkiej gry na greenie

Każde lico puttera Phantom X wykonane jest z najwyższej klasy lotniczego aluminium 6061 oraz dodatkowo wykończone na obrabiarkach CNC. Dopracowany wzór na licu w połączeniu z użyciem miękkiego materiału gwarantuje solidne czucie i bardzo dobrą kontrolę piłki golfowej na greenie.

Nowy grip Pistolero Plus

Nowe puttery Phantom X zostały wyposażone w odświeżoną wersję gripu Pirtolero. Model Pistolero Plus charakteryzuje się „wyżłobieniami” na powierzchni gripu, które zapewniają pewniejszy uchwyt, w każdych warunkach oraz wyglądają niesamowicie. Podobnie jak swój poprzednik, również i Pistolero Plus jest nieco mniej pogrubiony w dolnej części tak aby zapewnić idealną kombinację czucia, rozmiaru oraz feedbacku.

Headcovery w nowym wydaniu

Nowa seria putterów Phantom X została wyposażona w headcovery o nowym designie. Odważne kolory, harfowane detale oraz staranne wykonanie to to, co wyróżnia produkty Scotty Cameron od konkurencji. Nowe headcovery idealnie pasują kolorystycznie oraz graficznie do wzorów na gripie oraz grafiki na shafcie.

Model Phantom X 5

Model 5 to bardzo dobrze znany na tour’rze putter, który charakteryzuje się środkiem ciężkości blisko lica kija. Samo lico wykonane jest ze stali nierdzewnej 303, metodą frezowania. Ten sam materiał zastosowano również do wykonania głównej konstrukcji główki kija oraz „skrzydeł”. Na spodzie kija umiejscowiono aluminiową płytkę z charakterystyczną literą „X” oraz dwa ciężarki. Shaft jaki zastosowano w modelu X 5 to single mid-bend, który promuje wyważenie face-balanced i sprzyja odwodzeniu główki puttera po linii prostej lub minimalnym łuku. To wszystko czyni model 5 najnowocześniejszym putter’em Phantom X 5.

Rodzina Phantom X a wybór odpowiedniego rodzaju osadzenia shaftu do główki puttera

Nowa linia składa się z aż 10 zróżnicowanych putterów, których wspólną cechą jest to, że posiadają nowoczesny kształt główki typu mallet. Różnią się sposobem osadzenia shaftu do główki, wyważeniem oraz elementami wykończenia. Wszystkie są najwyższej klasy kijami golfowymi dla graczy, którzy cenią sobie zaawansowane technologie oraz najlepsze osiągi wspomagające nas na greenie.
Ważnym rozróżnieniem jest profil zgięcia shaftu - niektóre modele występują z shaftem nisko zgiętym (Low Single Bend), a inne ze zgiętym w środkowej sekcji (Mid Single Bend).
Wśród nowości na sezon 2022 znalazły się dwa modele: 7.5 oraz 9.5, które posiadają osadzenie typu small slant jet neck.

Ma to znaczenie dla wyboru odpowiedniego puttera dla naszego stylu odwodzenia główki. Generalnie, im niżej zgięty shaft - tym bardziej putter sprzyja prowadzeniu główki po łuku. Prosty shaft oraz wersja zgięta w środkowej sekcji dąży raczej do prostego prowadzenia główki lub lekkiego łuku. Aby uzyskać więcej profesjonalnych informacji na temat doboru puttera, polecamy skontaktować się z naszą obsługą.
Kolejną wspólną cechą nowych modeli putter’ów Phantom X jest system linii, służących do celowania zgodnie z linią putt’a.

Aby uzyskać więcej profesjonalnych informacji na temat doboru puttera, polecamy skontaktować się z naszą obsługą lub odwiedzić fitting center dla najlepszego doświadczenia fittingu kijów golfowych.

Scotty Cameron Phantom X


Specyfikacje putterów Scotty Cameron Phantom X

MODEL LOFT LIE RĘKA DŁUGOŚCI OFFSET GRIP
PHANTOM X 5 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" One Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 5.5 3.5° 70° prawy/lewy 33", 34", 35" 3/4 Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 5S 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" Zero Offset Pistolero Plus
PHANTOM X 7 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" One Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 7.5 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" 3/4 Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 9 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" One Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 9.5 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" 3/4 Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 11 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" One Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 11.5 3.5° 70° tylko prawy 33", 34", 35" 3/4 Shaft Pistolero Plus
PHANTOM X 12 3.5° 70° prawy/lewy 33", 34", 35" One Shaft Pistolero Plus

 

Stability Putters
Stability shaft

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u