SuperSpeed Golf The Force Pedal Bundle przyrząd do treningu golfowego

Cena netto: 324,39zł

Cena w punktach: 39900

399,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
The Force Pedal Bundle
Punkty:
1596 (warte 15.96 zł)
Producent:
SuperSpeed Golf
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Akcesoria Treningowe (pozostałe)

Właściwe interakcja z podłżem jest kluczowym czynnikem pozwalającym wygenerować dużą prędkość kija. Force Pedal to najlepsza metoda pozwalająca na natychmiastowy feedback podczas treningu timingu oraz użycia interakcji z podłożem.

Producent dostarcza również specjalny protokół, dzięki któremu trening jest jeszcze bardziej efektywny i pozwala na osiągnięcie maksymalnych efektów.

Poczuj właściwy ruch podczas swingu golfowego

Force Pedal pozwoli Ci poczuć, które partie mięśniowe powinny być użyte aby wykonać właściwą sekwencję ruchów podczas swingu. Dzięki temu zwiększysz swoją orientację przestrzenną ciała, a to pozwoli Ci na poprawę Twojej stabilności, która jest kluczowa nie tylko w golfie ale i w każdym sporcie. Kiedy jesteś stabilny, jesteś w stanie osiągać najlepsze wyniki. Niezależnie od tego czy jesteś sportowcem wyczynowym czy graczem "weekend'owym", Force Pedal pozwoli Ci przenieść treningi golfowe na zupełnie inny poziom.

Optentowany kształt plastra miodu

Podczas wielu lat badań i doświadczeń, grupa pracująca nad Force Pedal opracowałą ostateczną formułę produktu, która, z biomechanicznego punktu widzenia, daje najlepsze efekty. Podczas prac nad Force Pedal, zespół badawczy, wpsółpracował z trenerem nr 2 na świecie, włoskim specjalistą od biomechaniki oraz francuskim specjalistą od interakcji z podłożem. Współpraca ta zaowocowałą stworzeniem produktu, który każdemu golfiście na świecie pozwala w najlepszym stopniu wukorzystać podłoże do generowania wysokich prędkości kija golfowego.

Force Pedal kontra piłka tenisowa

Wielu trenerów wykorzystuje do podobnego treningu, przeciętą na pół piłkę tenisową. Rozwiązanie takie ma jednak podstawową wadę - nie daje takiego samego feedback'u jak podłoże (nie jest wystarczająco sztywna i sprężysta). Opatentowany kształt plastra miodu, zastosowany w Force Pedal, powoduje, że golfista "czuje" siłę podłoża zdecydowanie bardziej realnie niż w przypadku piłki tenisowej.

Co zawiera opakowanie

W opakowaniu Force Pedal znajdziemy:

  • Force Pedal orange oraz Force Pedal orange mini - to produkty, które pozwolą Ci poczuć odpowiednią interakcję z podłożem, wypracować odpowiednią postawę oraz balans
  • Firm Force Pedal yellow oraz Firm Forcel Pedal yellow mini - to produkty poprawiające stabilność oraz postawę, zmuszające odpowiednie mięśnie do większej pracy.

Program treningowy dla golfistów

Specjaliści z SuperSpeed Golf przygotowali program treningowy online, dzięki któremu uzyskasz największe możlowe rezultaty z produktów Force Pedal.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u