Taylor Made M6 zestaw ironów golfowych (grafitowy shaft)

WYPRZEDANO

Dostępność:
Brak produktu
Model:
M6 Irons grafitowe
Kategoria:
Rodzaj:

Powrót doskonały ironów TaylorMade z serii Super Game Improvement.
Kije wyposażone w przełomową technologię Speed Bridge, realnie zwiększającą osiągi poprzez integrację struktury całej główki.
Pogłębiona szczelina Speed Pocket została dosłownie wycięta w całej dolnej krawędzi główki, przez co realna sprężystość lica jeszcze bardziej się zwiększyła dla niesamowitej wybaczalności.
W ironach M6 użyto wszystkich dostępnych i rozwijanych w ostatnich latach technologii - wzbogacając nowy projekt o najnowsze osiągnięcia inżynierów TaylorMade.

Połączenie wybaczalności, optymalnej trajektorii oraz niesamowitych odległości sprawia, że kije golfowe M6 ze Speed Bridge to jedne z najlepszych ironów segmentu super game improvement. Przypadną do gustu zarówno golfistom potrzebującym nieco pomocy od swojego sprzętu, jak i tym bardziej zaawansowanym.

Speed Bridge
Znaną z poprzednich edycji ironów szczelinę wspomaga znacząco Speed Bridge (dosłownie "most prędkości"). Technologia, która spaja w jedną całość górną krawędz główki z dolnym szkieletem, który jest dosłownie przecięty szczeliną Speed Pocket. Genezą tego rozwiązania jest zapewnienie jak największej stabilności całej konstrukcji, przy jednoczesnym zmniejszeniu grubości samego lica. Usztywnienie konstrukcji z jednoczesnym cieńszym licem sprawiają, że straty energii powstałe przy trafieniach poza środkiem są zminimalizowane, co przekłada się na zwiększoną wybaczalność.

Inverted Cone Technology
Technologia znana od lat w kijach TaylorMade została użyta również w modelu M6. Zmienna grubość, dopasowana do profilu najczęściej wykonywanych przez golfistów mishitów (uderzeń poza środkiem lica) sprawia, że irony zyskują zwiększoną wybaczalność. Dodatkowo bardzo głębokie wycięcie dolnej części za licem znacząco zwiększa efektywność tej technologii.

Odchudzony hosel
Dzięki zredukowaniu wagi szyjki poprzez odchudzenie ścianek, projektantom udało się przenieść tę masę do niższych części główki. Pozwoliło to osiągnąć niższy środek ciężkości a rezultacie wyższą trajektorię początkową lotu piłki. Dodatkowo szyjka główki jest dużo bardziej podatna na zmiany kątów za pomocą maszyn (m.in lie angle i de-lofting), co czyni je bardziej uniwersalnymi, gdyż te parametry w średnim okresie użytkowania kijów mogą wymagać zmian w miarę rozwoju umiejętności danego zawodnika.

Technologia poprawiająca czucie
Połączenie Speed Bridge z wkładkami HYBRAR, które tłumią wibracje dało zniewalający efekt w postaci przyjemnego, stonowanego dzwięku przy trafieniu.

Shaft KBS MAX 85 (stal) i Fujikura Atmos (grafit)
W zestawie M6 zastosowano bardzo lekkie shafty stalowe lub grafitowe (opcje do wyboru powyżej) zaprojektowane przez czołowych producentów. Zapewniają one wysoką trajektorię lotu piłki i pomagają w osiąganiu jeszcze większych odległości.

Specyfikacje

Kij

Loft

Długość

Lie

Swingweight Offset Dostępność

5 Iron

21.5º

38.25"

62.00º

D1 5.2mm prawy/lewy

6 Iron

25º

37.625"

62.50º

D1 4.7mm prawy/lewy

7 Iron

28.5º

37.00"

63.00º

D1 3.9mm prawy/lewy

8 Iron

33º

36.50"

63.50º

D1 3.5mm prawy/lewy

9 Iron

38º

36.00"

64.00º

D1 3.0mm prawy/lewy

PW

43.5º

35.50"

64.50º

D1 2.6mm prawy/lewy
SW 54o 35.25" 64.50o D3 1.5mm prawy/lewy


Sugerowana cena detaliczna: 855 EUR = 3699 PLN
(dotyczy zestawu 6 kijów)

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u