Taylor Made SIM DHY hybrydowy driving iron kij do golfa

Cena netto: 608,94zł

Oszczędzasz: 450,00zł

Cena w punktach: 74900

1 199,00 749,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
SIM DHY
Punkty:
2996 (warte 29.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Driving Irons

Dostępne opcje

Nowy typ kija golfowego - drivingowa hybryda - to najbardziej wszechstronny model do długiej gry od TaylorMade.
Połączenie długości shaftu i wagi hybrydy z główką przypominającą irona znajdzie wielu fanów wśród golfistów ze względu na swoje osiągi i wybaczalność połączone w jednym kiju.
Idealne wypełnienie luki pomiędzy długimi ironami a woodami zapewnia optymalizację rozkładu odległości osiąganych na polu golfowym.

Najbardziej zaawasnowane technologie służą w modelu SIM DHY dla poprawy prędkości piłki golfowej (Speed Foam) oraz podniesienia wybaczalności (pusta w środku konstrukcja i niski środek ciężkości).

Wszechstronna kontrukcja
Połączenie cech trzech rodzajów kijów - ironów, hybryd oraz woodów umożliwia granie z każdego rodzaju podłoża dzięki szerokiej dolnej części - kij golfowy SIM DHY sprawdza się zarówno z fairwaya, tee jak i ciężkiego położenia piłki typu rough. Jednocześnie oferuje czysty, klasyczny wygląd przy adresowaniu - podobny do ustawienia się do irona.

SpeedFoam
Cechą nowych kijów golfowych TaylorMade jest obecność pianki wstrzykniętej w środek główek - jest to sztandardowa technologia SpeedFoam. Dzięki niej prędkości osiągane przez piłkę przy zetknięciu się z licem są jeszcze większe, co daje nam szansę na zwiększenie odległości. Znacząco poprawia też wybaczalność, ponieważ lico bardziej równomiernie reaguje na kontakt z piłką poza swoim środkiem - co za tym idzie, strata energii jest dużo mniejsza.

Niski środek ciężkości i pusta w środku konstrukcja
SIM DHY są puste w środku (wypełnione pianką) dzięki czemu środek ciężkości główki jest znacznie odsunięty od lica i przeniesiony w dół. Tworzy to idealne połączenie - kij dużo łatwiej podnosi piłkę z ziemi, mając jednocześnie kompaktową (w porównaniu z hybrydami) konstrukcję i widok przy adresowaniu. Zapewnia także doskonały dzwięk przy trafieniu w piłkę golfową.

Lico z najwyższej jakości stali maraging C300
Aby zapewnić najlepsze osiągi oraz niesamowite czucie przy kontakcie z piłką zastosowano wysokiej jakości stal maraging C300. Ten wyjątkowo wytrzymały stop pozwolił na zmniejszenie grubości lica, co skutkuje większymi prędkościami początkowymi piłki oraz lepszym, bardziej harmonicznym czuciem.

Thru Slot Speed Pocket Technology
Kije golfowe SIM DHY posiadają szczelinę w dolnej części kija, która w nowym modelu przechodzi na wylot nadając licu jeszcze większą sprężystość. Wszystko, aby maksymalnie wspomagać golfistę przy trafieniu w piłkę poniżej środka główki oraz gwarantować najlepsze możliwe czucie i kontrolę. Dzięki zwiększeniu sprężystości oraz rozkładu masy, uderzenia trafione dolną częścią łopatki nie tracą na wysokości i lecą na bardzo dobrą odległość.

Szeroki wybór shaftów
Kije SIM DHY jest standarodow dostępny z wysokiej klasy shaftem grafitowym Diamana Ltd Hybrid. W zależności od twardości ma wagi 55g (senior) / 65g (regular) / 75 (stiff). Wszystkie rozwiązania typu custom polecamy skonsultować z obsługą sklepu lub umówić się na fitting w BogiGolf Fitting Center.

Specyfikacje

Kij

Loft 

Długość

Lie 

Swingweight Offset Dostępność
2 iron 17.0º 40.25" 59.5o D2 3.0mm tylko prawy
3 iron 19.0º 39.75" 60.0o D2 3.0mm tylko prawy
4 iron 22.0º 39.25" 60.5o D2 3.0mm tylko prawy
5 iron 25.0º 38.75" 61.0o D2 3.0mm tylko prawy


Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1299 PLN

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u