Taylor Made M2 Fairway Wood

Cena netto: 568,29zł

Oszczędzasz: 500,00zł

Cena w punktach: 69900

1 199,00 699,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
M2 Fairway Wood
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Główki woodów TaylorMade M2 są wyjątkowo wybaczalne i posiadają szereg technologii zwiększających odległości.
Kije serii M2 gwarantują doskonałe odległości dzięki zastosowaniu szczeliny Speed Pocket, która jeszcze lepiej zwiększa realną sprężystość lica dla większych prędkości poczatkowych piłki.
Ulepszony kształt główki w technologii Geocoustic w połączeniu z optymalizacją wyważenia sprawia, że uderzenia mogą latać dalej i po bardziej penetrującej trajektorii.

Technologia Geocoustic
Kształt dolnej części główki to kluczowy element projektu M2. Dolny, obniżony fragment wykonany jest z niezwykle wytrzymałego i lekkiego materiału - odpowiada za obniżenie wagi kija. Jednocześnie dla uderzeń bezpośrednio z podłoża, stwarza on bardziej płynną interakcję i łatwiejsze przejście pod piłką.

Niesamowity dźwięk
Płaszczyzna Geocoustic odpowiada także za zapewnienie charakterystycznego dźwięku przy kontakcie główki z piłką. Dzięki zastosowaniu trzech równoległych 'żeber' łączących wklęsły panel z podniesioną częścią główki, uzyskano niesamowity efekt dźwiękowy i tłumienie wibracji podczas uderzenia.

Wielomateriałowa konstrukcja
W tej odsłonie kijów M2 zastosowano sprawdzony w poprzednim modelu projekt główki z kilku rodzajów materiału. Jednym z nich jest włókno węglowe. Dzięki temu otrzymano niezwykłe zmniejszenie wagi przy jednoczesny zwiększeniu stabilności główki. Pozwala to na przesunięcie większej masy (czyli także środka ciężkości) do dolnej części główki. To daje bardziej efektywny transfer energii z główki do piłki, co skutkuje lepszymi prędkościami uderzenia i zwiększeniem odległości.

Szczelina Speed Pocket
Cecha charakterystyczna wszystkich woodów TaylorMade została znowu ulepszona. Jest jeszcze bardziej sprężysta, dzięki czemu lico może oddawać jeszcze więcej energii uderzenia do piłki golfowej. Dodatkowym efektem jest poprawa wybaczalności, ponieważ lico nie traci aż tyle energii uderzenia - nawet jeśli nastąpiło ono poza środkiem głowki, a szczególnie za nisko na licu.

Odchudzony hosel
Łączenie główki z shaftem zostało zaprojektowane na nowo. Dzięki temu udało się odciążyć tę część kija, co sprawiło, że środek ciężkości przeniósł się jeszcze bardziej w dół dla ułatwienia podnoszenia piłki w górę.

Specyfikacje

Kij Wersja Kąt Lie Poj. główki Długość męska SwingWeight
3Wood męski 15o 60.0o 175cc 43.25 cala D3


Sugerowana cena detaliczna: 279 EUR = 1199 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook