Taylor Made M2 Driver

Cena netto: 1 056,10zł

Oszczędzasz: 650,00zł

Cena w punktach: 129900

1 949,00 1 299,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
M2 Driver
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Zaawansowany materiałowo i technicznie driver.
Kołnierz umożliwia regulację kąta główki w aż 12 niezależnych pozycjach (w zakresie +/- 2 stopni od wartości wyjściowej).
Do tego wielomateriałowa konstrukcja, z zastosowaniem m.in. włókien węglowych, wzmacnia górną część główki i przenosi środek ciężkości niżej, dla jeszcze łatwiejszego wybijania piłki w górę.

Seria M2 jest idealna dla golfistów poszukujących bezkompromisowej jakości, doskonałych parametrów i wybaczalności na dużym poziomie.
Wszystko to zapakowane w rozsądny cenowo pakiet, poszerzony dodatkowo o kilka opcji shaftów custom bez dopłaty i prawie nieograniczoną liczbę możliwości dodatkowo płatnych.

Wielomateriałowa konstrukcja główki dla optymalnej odległości
Wg TaylorMade nazwa M2 pochodzi od Multi-Material (wielomateriałowy). W nowych kijach zastosowano zupełnie przeprojektowaną główkę. Górna część główki wykonana jest z 7-warstwowego splotu włókien węglowych. Dzięki temu otrzymano niezwykłe zmniejszenie wagi przy jednoczesny zwiększeniu stabilności główki. Pozwala to na przesunięcie większej masy (czyli także środka ciężkości) do dolnej części główki. To daje bardziej efektywny transfer energii z główki do piłki, co skutkuje lepszymi prędkościami uderzenia i zwiększeniem odległości.

Szczelina SpeedPocket
Stosowana w kilku poprzednich modelach TaylorMade szczelina Speed Pocket została w serii M2 zupełnie przeprojektowania. Jest teraz znacznie szersza i nie jest wypełniona żadnym materiałem - zamiast tego jest po prostu zintegrowana z dolną częścią kija i powoduje realne zwiększenie sprężystości lica. jeszcze bardziej powiększona. Dzięki temu większa część energii jest transferowana do piłki. Zyskuje na tym odległość uderzeń.

Technologia Massive Sweet Spot
Driver został zaprojektowany, aby uderzenia, przy których piłka miała kontakt z licem w dolnej jego części, nie traciły na odległości. Ma to związek z ogromnym współczynnikiem MOI, który zapewnia dodatkową stabilność główce nawet przy trafieniu poza idealnym jej środkiem.

Zmieniony środek ciężkości
Dzięki zastosowaniu włókna węglowego w górnej części główki osiągnięto dodatkowy efekt. Lżejszy carbon, który zastąpił metal, przeniósł środek ciężkości niżej. Dzięki temu uderzenia zyskują wyższą trajektorię początkową. Z kolei szczelina główki w połączeniu z metalową częścią przednią, sprawiają, że środek ciężkości jest też bliżej lica. To zmniejsza wsteczną rotację na całej długości uderzenia, co przekłada się na kilka dodatkowych metrów w powietrzu i większe toczenie.

Doskonały dźwięk
Inżynierowie TaylorMade zoptymalizowali w modelu M2 także dźwięk przy kontakcie z piłką, aby osiągnąć harmoniczne drganie całej główki.

Sprawdzony Loft Sleeve
TaylorMade użył sprawdzonego kołnierza pozwalającego na odkręcenie główki od shaftu i zmianę realnego kąta kija (loft). Daje on możliwość zmiany loftu w zakresie od minus 2 do plus 2 stopni w stosunku do nominalnego kąta główki. Oznacza to, że, przykładowo, wersję 10,5 stopnia można ustawić od 8,5 do 12,5 stopnia. Do tego do dyspozycji graczy są także ustawienia zwiększające lie angle (np. bardziej upright) oraz domknięcie główki, co umożliwia regulowanie kierunku uderzenia i osiąganie draw/fade.

Shaft Fujikura Pro 60
Model z niskim/średnim kick-pointem promuje średnią do wysokiej trajektorię piłki. Waży około 60 gram w wersji Regular.

Do tego TaylorMade oferuje możliwość zamówienia kija różnymi customowymi shaftami - prosimy o kontakt przed zamówieniem w celu ustalenia szczegółów.


Specyfikacje

Kąt nominalny
(regulowany)
Długość shaftu Lie Wielkość główki Swingweight
10.5o
8.5o - 12.5o)
45.75"
(damska 44.50")
56o - 60o 460cc D3
(damska C9)


Sugerowana cena detaliczna: 449 EUR = 1949 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u