TiCad Goldfinger elektryczny wózek do golfa

Cena netto: 16 259,35zł

Cena w punktach: 1999900

19 999,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Goldfinger
Punkty:
79996 (warte 799.96 zł)
Producent:
TiCad
Kategoria:
Wózki golfowe
Rodzaj:
Elektryczne

W 2005 r. TiCad Goldfinger pojawił się na rynku. Trzy lata później, dwie najbardziej pożądane nagrody projektowe zostały postawione w jego szafce na trofea: "iF Material Design Award 2006" i "Design Award of the Federal Republic of Germany 2008". Te dwie nagrody są mocnym dowodem na jedną z mocnych stron tego elektrycznego wózka: jego klasy projektowej. TiCad Goldfinger jest przyciągającym wzrok i jednym z najbardziej wyrafinowanych elektrycznych wózków na świecie.

Pod względem funkcjonalności, wygody, akcesoriów i stosunku ceny do wydajności TiCad Goldfinger jest liderem w swojej kategorii. Montaż i demontaż TiCad Goldfinger przy pomocy sprawdzonych połączeń działa zgodnie z zasadą plug-in. Jest to błyskawicznie szybkie, technologia działa absolutnie bezpiecznie i nie wymaga konserwacji. Standardowa bateria litowo-jonowa ma minimalny zasięg 27 dołków. Ładowarka jest wliczona w cenę. TiCad udziela 2-letniej gwarancji na akumulator i elektronikę, na ramy i koła nawet 5 lat.
Podstawowa wersja zawiera TiCad Goldfinger z kołami z TWS. Ale można go również nabyć w fabryce z tytanowymi kołami TiTec jako wersja premium. TiCad Goldfinger daje możliwość sterowania za pomocą pilota, podnosząc komfort i wygodę każdej golfowej rozgrywki.

Doskonałość.Prostota.Elegencja
TiCad Goldfinger to elegancki elektryczny wózek z tytanowymi ramami i plastikowymi felgami wzmocnionymi włóknem szklanym (GRP). Harmonijnie płynąca, jednopoziomowa linia ramy oparta jest na TiCad Pro, technologia z TiCad Liberty. Czarne koła z włókna szklanego i elegancka tytanowa rama tworzą idealną jednostkę optyczną. Wózek dostał dwie nagrody w dziedzinie wzornictwa i - co ważniejsze - niezliczeni entuzjaści Goldfingera na całym świecie docenią ten wózek elektryczny za funkcjonalny i elegancki design.

Zaprojektowany do gry w golfa
TiCad Goldfinger ma dwa napędy, które są przełączane jako mechanizm różnicowy terenu i wyposażony w sprawdzony, zmotoryzowany hamulec zwalniający dla przejść w dół. Elektromagnetyczny hamulec postojowy i mechaniczna funkcja wolnego biegu, dopełniają komfortu  klasycznego elektrycznego wózka. W skrócie: Technicznie rzecz biorąc, goldfinger  jest stworzony do codziennej gry.
TiCad Goldfinger można złożyć lub rozmontować z prędkością błyskawicy, przechowywać w pojedynczych częściach i wygodnie transportować. Trzeci punkt separacji połączeń Fixfest sprawia, że ​​TiCad Goldfinger o wymiarach opakowania (67 x 32 x 16 cm) jest  odpowiedni do bagażnika samochodowego sportowego.

W zestawie z wózkiem Goldfinger: praktyczna torba transportowa

Goldfinger TiCad nie byłby idealny bez torby transportowej w stylu TiCad, w której można schować zdemontowany elektryczny wózek. Ta prosta torba wykonana z wyjątkowo trwałego nylonu jest w zestawie przy zakupie wózka.  Pianka wkładki chroni poszczególne części wózka przed kontaktem, a tym samym przed uszkodzeniem podczas transportu.

Uniwersalność modyfikacji
TiCad Goldfinger jest idealnie zaprojektowany do możliwych zmian i modyfikacji. Można połączyć wiele akcesoriów: koła TiTec tytanu jako alternatywa do GRP koła podstawowego modelu, akumulator do samolotu i praktyczna ładowarka samochodowa, pilot, karta wyników- uchwyt i uniwersalny uchwyt dla smartfonów i urządzeń GPS , zestaw pomocniczy i Easy-Zeisinge, uchwyt na parasol, siedzisko do gry w golfa i specjalne skórzane uchwyty.

SZCZEGÓŁY I DANE W SKRÓCIE

 • Rama z tytanu i koła z TWS
 • uchwyt skórzany
 • elektromagnetyczny hamulec postojowy
 • Mechaniczna funkcja wolnego biegu dla wygodnego pchania jak wózek ręczny
 • Pickup na uchwyt na parasol
 • Zawiera grawerowanie nazw
 • Torba transportowa z wkładką piankową (78 x 41 x 16 cm) w cenie zakupu
 • Akumulator litowo-jonowy (1,2 kg, z zasięgiem co najmniej 27 dołków) i ładowarka
 • Opakowanie: 67 x 32 x 16 cm
 • Rozmiar ramy: 67 x 28 x 16 cm
 • Masa ramy z kołami: 6,2 kg

Cena sugerowana: 4300 EUR = 19999 PLN

Wózki TiCad to najwyższej jakości produkt klasy PREMIUM. Posiada ogromną liczbę detali i dodatkowego wyposażenia, którą zawsze warto indywidualnie omówić i negocjować. Dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą obsługą, celem przedstawienia wszystkich możliwości dostępnych przy zakupie wózka TiCad.

Lista dodatkowych opcji

Napęd sportowy 519 zł
Sportowa bateria (zamiast standardowej) 799 zł
Bateria lotnicza (zamiast standardowej) 799 zł
Zdalne sterowanie 1859 zł
Tytanowy uchwyt na scorecard 749 zł
Tytanowy uchwyt na parasol 609 zł
Tytanowy uchwyt na parasol, pokryty dodatkowo skórą 1169 zł
Parasol z logiem TiCad 519 zł
Uchwyt na smartrona lub GPS 609 zł
Uchwyt do prowadzenia obity skórą - wersja standard 189 zł
Uchwyt obity skórą - niestandardowe opcje 519 zł
Torba transportowa rozmiar XS - 700x400x185mm 1029 zł
Ładowarka samochodowa 575 zł
Niestandardowy uchwyt na torbę 749 zł

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u