Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #10 siatka Chip Pure, lustro Puttout piłki Mizuno RB Tour

Cena netto: 446,34zł

Cena w punktach: 64900

549,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #10
Punkty:
2596 (warte 25.96 zł)
Kategoria:
Prezenty dla Golfistów
Rodzaj:
powyżej 500zł

Przedstawiamy zestaw prezentowy, który idealnie sprawdzi się dla gracza chcącego poprawić swoją krótką grę, czyli niezwykle ważny element gry w golfa. W jego skład wchodzą akcesoria treningowe pozwalające na poprawę chip’owania (siatka chip pure) oraz puttowania lustro do puttowania Putt Out). Dodatkowo zestaw uzupełniony jest o paczkę wysokiej jakości piłek golfowych znanej marki Mizuno.

Siatka do treningu golfa Chip Pure

Chip to jedno z kilku zagrań, które każdy golfista musi posiadać w swoim „arsenale”. Jest to zagranie niezwykle ważne, którym bardzo ważna jest precyzja zagrania. Dlatego proponujemy siatkę Chip Pure, dzięki której gracz jest w stanie zarówno na polu golfowym jak i w swoim ogrodzie ćwiczyć ten bardzo ważny element gry. Siatkę można złożyć do niewielkich rozmiarów dzięki czemu łatwo ją przechowywać. Stawiając siatkę dalej lub bliżej od siebie możemy ćwiczyć zagrania na różne odległości.

Dołek treningowy Putt Out

Zawodowi gracze mają powiedzenie: „Drive jest dla show, putt jest dla pieniędzy”. Nie ma chyba nic bardziej prawdziwego w golfie niż te słowa. To na green’ie zawodowi gracze wygrywają lub przegrywają turnieje. Pokazuje to jak ważnym elementem gry jest puttowanie (czyli wtaczanie piłki leżącej na greenie do dołka). Dzięki naszej propozycji – golfowy dołek treningowy Putt Out – gracz ma pewność, że za każdym razem dobrze ustawia się (swoje ciało) do oddania tego ważnego uderzenia i używa właściwej siły. Nachylenie dołka treningowego Puttout sprawia, że wyrabiamy sobie pamięć mięśniową i wyczucie dystansu potrzebne podczas prawdziwej golfowej rozgrywki i decydującej o jej końcowym wyniku.

12 turniejowej klasy piłek golfowych Mizuno RB Tour

Piłka, to jeden z nieodzownych atrybutów golfisty. Dlatego ten zestaw uzupełniliśmy o paczkę 12-tu piłek najwyższej klasy, marki Mizuno. Jest to marka doskonale znana i ceniona wśród golfistów. Proponowane przez nas piłki golfowe Mizuno RB Tour to najwyższe półka wśród modell tej japońskiej marki. Jest to model piłki, który doceni każdy golfista – zarówno początkujący jak i bardzo zaawansowany.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u