Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #19 Ballmarker Trident, tuzin piłek Mizuno RB566V, Headcover w kształcie zwierzątka

Cena netto: 324,39zł

Cena w punktach: 39900

399,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
Zestaw Prezentowy Dla Golfisty #19
Punkty:
1596 (warte 15.96 zł)
Kategoria:
Prezenty dla Golfistów
Rodzaj:
od 200zł do 500zł

Dostępne opcje

Ten zestaw prezentowy zawiera elementy, które przydadzą się każdemu golfiście. W jego skład wchodzą elementy niezbędne, dzięki czemu mamy pewność, że każdy obdarowany nim golfista będzie zadowolony. Zestaw składa się z ballmarker’a Trident, 12 piłek Mizuno RB566V oraz headcover’a w kształcie zwierzęcia na drivera.

Ballmarker Trident Metal

Ballmarker to jeden z elementów, który golfista musi mieć w kieszeni wyruszając na rundę golfa. Dzięki niemu golfista może zaznaczyć piłkę na green’ie, oczyścić ją i odłożyć z powrotem (układając w kierunku kolejnego uderzenia). Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu jakie proponuje Trident Metal procedura ustawienia piłki w żądanym kierunku jest jeszcze prostsza i szybsza. Ballmarker Trident posiada ruchomy element, który można przesuwać tak aby ustawić piłkę szybciej, dokładniej i łatwiej w kierunku putt’a, który chcemy za chwilkę wykonać.

Tuzin (12) piłek golfowych Mizuno RB566V

Piłka to kolejny element, bez którego ciężko sobie wyobrazić grę na polu golfowym. Każdy golfista musi je posiadać w swojej torbie golfowej. Dlatego ten zestaw został uzupełniony o paczkę 12 piłek golfowym znanej i cenionej marki Mizuno. Model RB566V to bardzo uniwersalna piłka, która nadaje się idealnie dla gracza na każdym poziomie gry.

Headcover na kije golfowe w kształcie zwierzątek

Każdy lub czymś się wyróżniać – czy to na polu golfowym czy w życiu codziennym. Proponujemy Państwu headcover na drivera w kształcie zwierzęcia. Dzięki temu gadżetowi można dodać nieco humoru i indywidualizmu do swojego zestawu kijów. Do wyboru jest wiele zwierząt. Dzięki headcover’owi driver pozostaje zabezpieczony przed zarysowaniami i obiciami.

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u