Cobra King Radspeed Tour Fairway Wood kij golfowy

Cena netto: 1 015,45zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 124900

1 399,00 1 249,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
King Radspeed Tour Fairway Wood
Punkty:
4996 (warte 49.96 zł)
Producent:
Cobra
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Trzecia odsłona fairway woodów z legendarną szyną Baffler, która znacząco poprawia interakcję z podłożem podczas uderzenia.
W tym roku woody zostały dodatkowo wzbogacone u unikalne, wycinane w technologii CNC lico (przetestowane i sprawdzone z sukcesem w zeszłorocznych driverach).
Zoptymalizowany aerodynamicznie kształt główki w połączeniu z możliwością regulacji kąta i zmianą środka ciężkości dzięki technologii RAD zapewnia doskonałe osiągi.
Szyny nie tylko poprawiają interakcję z podłożem - ich nowy rozstaw zapewnia też bliższy centrum lica środek ciężkości, co znacząco zwiększa wybaczalność.
Wisienką na torcie jest agresywny wygląd z czarno-żółtym wykończeniem i wyraznie widocznym carbonem.


Od kilku sezonów woody Cobra należą do światowej czołówki, oferując najwyższej klasy rozwiązania technologiczne. Tegoroczna seria King Radspeed ma szansę stać się bestsellerem wśród golfistów szukających optymalnych parametrów swoich kijów a także doskonałego wyglądu swojego sprzętu.

Lico wycięte w technologii CNC Milled
Dotąd lica woodów były odlewane lub wykuwane, a następnie polerowane do gładkości, z rowkami równoległymi do podłoża. Już w modelu F8 Driver nżynierowie Cobra zastosowali zupełnie odmienne podejście do tematu struktury lica. Zamiast szlifować jest na gładko, postanowiono zrobić coś zupełnie przeciwnego - wyciąć na powierzchni opracowany dzięki zaawansowanym badaniom wzór w technologii CNC (wycinanie komputerowe).

Dzięki takiemu podejściu uzyskano szereg cech:

  • większa precyzja wykonania - dzięki wycinaniu komputerowemu kontrola jakości jest posunięta na wyższy poziom, co zapewnia niebywałą jakość i powtarzalność uderzeń
  • zmniejszenie wagi i grubości - dużo mniejsze tolerancje przy wykonaniu pozwoliły inżynierom Cobra na zmniejszenie wagi o 10% i grubości lica, co skutkuje poprawą prędkości początkowej piłki i osiągów


RAD w Cobra King Radspeed Tour Fairway Wood
Dzięki 16 gramowemu ciężarkowi wewnątrz główki kija (umieszczony z przodu) oraz dodatkowemu 7 gramowemu ciężarkowi (również umieszczony z przodu) udało się uzyskać bardzo niski CG oraz ultra niski spin, zachowując przy tym wysokie prędkości piłki oraz niską, penetrującą trajektorię lotu piłki.

CNC Milled w kiju Cobra King Radspeed Tour Fairway Wood
Wykończenie lica przy zastosowaniu technologii CNC jest o 5 razy bardziej dokładne niż polerowanie ręczne dzięki czemu możliwe jest uzyskanie zdecydowanie bardziej stałęj grubości lica na całej powierzchni oraz wyższej prędkości piłki.

Cieńsza górna część główki kija (wykonana z carbonu) jest o 30% cieńsza oraz 4 gramy lżejsza dzięŻi czemu udało się uzyskać więcej elastyczności oraz przenieść wagę bliżej lica, co przekłada się na niższy spin oraz zwiększoną prędkość piłki.

Oddzielone szyny (na spodzie kija) w bezpośrednim sąsiedztwie lica powodują 70% wzrost elastyczności pozostałej części spodu kija dzięki czemu udało się uzyskać wyższy launch i więcej prędkości.

Wybór shaftów o najwyższych parametrach
Aby dopełnić swój najbardziej zaawansowany technologicznie model woodów, Cobra zdecydowała się oferować je z prawdziwymi shaftami o najwyższych parametrach - i to nie w wersji "made for XYZ" jak robią to niektóre marki z czołówki producentów. Cobra posida prawdziwe, dostępne na rynku (tzw. aftermarket) shafty UST Mamiiiya Helium oraz Fujikura Atmos. Do tego ogromny wybór shaftów custom, także bez dopłat, dostęnych u nas jako autoryzowanemu sprzedawcy i fitting center Cobra.

FUJIKURA Motore X F1
Najcięższy z podstawowej oferty shaftów, model ten oferuje kombinację niskiej rotacji i niskiej trajektorii lotu piłki. Będzie idealnym wyborem dla graczy obdarzonych większą prędkością uderzenia, poszukujących sposobu na optymalizację lotu piłki dla maksymalnych osiągów.

Cobra Connect
Prawdziwa wisienka na torcie. Każdy driver King F9 wyposażony jest w grip z wbudowanym, elektronicznym czujnikiem, który za pomocą sygnału satelitarnego lokalizuje nas na polu golfowym. Dzięki zainstalowanej na telefonie aplikacji dostarczonej przez ARCCOS możemy śledzić swoje osiągi na polu, zliczać statystyki i rywalizować z innymi graczami (na przykład o najdłuższy drive danego dnia na polu, nawet jeśli nie gracie ze sobą). Do tego poznamy odległości do dołka, co uczyni z naszego drivera swego rodzaju golfowy GPS.Trzecia odsłona fairway woodów z legendarną szyną Baffler, która znacząco poprawia interakcję z podłożem podczas uderzenia.
 

Specyfikacje

Model Kij
Kąt
 
Długość Ustawienia główki Swingweight Dostępność
Tour 5W 16.0o - 19.0o 41.75" 16.0o, 16.5o, 16.5Draw, 17.5o, 17.5o Draw, 18.5o, 18.5o Draw, 19.0o D2 Prawy / lewy

Sugerowana cena detaliczna: 299 EUR = 1399 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u