Miura TC-201 zestaw ironów

Cena netto: ZAPYTAJ O CENĘ

ZAPYTAJ O CENĘ

Dostępność:
do 14 dni
Model:
Miura TC-201 Chrome Irons Set
Producent:
Miura
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Irony Miura TC-201 to model łączący w sobie cechy kijów golfowych typu muscle back i cavity back. Wyrazne wcięcie na środku tylnej części główki ma na celu odsunięcie wagi na krańce (ku heel i toe) dzięki czemu wzrasta bezwładność (MOI). Przekłada się to na dodatkową dozę wybaczalności w tych ironach skierowanych raczej dla zaawansowanych golfistów, obdarzonych dużymi umiejętnościami.

Indywidualne podejście do projektu wszystkich główek w ramach zestawu

W tym zestawie ironów Miura zastosowała podejście indywidualne, to znaczy, że każda główka została zaprojektowana z nieco innym kształtem, środkiem ciężkości i offsetem. Dzięki temu przykładowo krótkie irony zyskały nieco wyższy środek ciężkości, skutkujący niższą trajektorią i większą kontrolą uderzeń za pomocą rotacji wstecznej przy krótkich strzałach. Zwiększająca się dodatkowa waga w miarę postępowania w ramach setu do dłuższych ironów zapewnia coraz większą wybaczalność przy trafieniach poza środkiem lica. Podobnie w długich ironach działa fakt, że środek ciężkości ulokowany jest niżej, co ułatwia podniesienie piłki golfowej z podłoża i przyczynia się do zwiększenia odległości uderzeń.

Konstrukcja Tour Cavity

Skrót TC oznacza 'tour cavity', co jest odpowiednią nazwą na połączenie klasycznego muscle backa (kija golfowego z nieco większą ilością materiału w tylnej dolnej części główki) z cavity backiem, czyli ironem z wycięciem za licem. Ten nietypowy kształt główki zapewnia dodatkową wybaczalność, ponieważ masa przesuwa się w stronę heel i toe a bezwładność wzrasta. Jednocześnie profil główki zadowoli bardziej wymagających golfistów ze względu na cienki profil krawędzi górnej i klasyczny wygląd główki przy adresowaniu piłki golfowej.

Dostępne w dwóch rodzajach wykończenia główek

Model CB-301 jest dostępny w trzech wersjach: chromowanej lub czarnej (oksydyzowanej). Daje to niesamowity wybór wszystkim golfowym estetom, którzy szukają unikalnego zestawu kijów golfowych dla siebie. Z uwagi na niemal rzemieślniczą produkcję, niekiedy czas dostawy główek w różnych wykończeniach moze być dość długi, dlatego polecamy zawsze skonsultować się przed zakupem z naszą obsługą.

Specyfikacje kijów golfowych Miura

Miura jest marką, która dostarcza same komponenty - to znaczy główki, które doświadczeni club fitterzy i club builderzy składają pod zamówienie klientów. Jako najlepsi w Polsce specjaliści w tej dziedzinie oferujemy kije golfowe marki Miura będąc w stanie sprostać ogromnej perfekcji, z jaką producent wykonał główki. Budując kije dla naszych klientów używamy wysokiej klasy shaftów i gripów, przeważnie wybranych w trakcie sesji fittingowych lub podanych przez klienta. Dlatego też cena kijów Miura uzależniona jest od wybranych shaftów i gripów (ewentualnie innych dodatkowych usług serwisowych) - stąd nie podajemy sztywnej ceny za kij. Prosimy o kontakt celem ustalenia specyfikacji (lub fittingu kijów golfowych) oraz obliczenia ceny gotowego produktu z naszą obsługą.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość
(rekomendacja)

Ręka

3 iron

 21°

 60.5° 

39.00"

tylko prawe

4 iron

 23°

 61.0° 

39.00"

tylko prawe

5 iron

 26°

 61.5° 

38.50"

tylko prawe
6 iron

 29°

62.0°

38.00"

tylko prawe
7 iron

 33°

62.5°

37.50"

tylko prawe
8 iron

 37°

 63.0°

37.00"

tylko prawe
9 iron

 41°

 63.5°

36.50"

tylko prawe
PW

 46°

 64.0°

36.00"

tylko prawe

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u