Mizuno JPX-921 Forged zestaw ironów golfowych (grafitowy shaft)

Cena netto: 3 901,63zł

Oszczędzasz: 750,00zł

Cena w punktach: 479900

5 549,00 4 799,00

Dostępność:
2 - 7 dni
Model:
JPX-921 Forged Irons graphite
Punkty:
19196 (warte 191.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Zaawansowany technologicznie zestaw dla wymagających golfistów, którzy potrzebują optymalnego połączenia precyzji i odległości uderzeń.
Po raz pierwszy Mizuno połączyło dwie kluczowe technologie materiałowe w jednym modelu. Mariaż legendarnej technologii kucia Grain Flow Forgind z nowoczesnym stopem metalu jakim jest stal chromowo-molibdenowa (Chromoly 4120) daje niesamowite czucie oraz znacząco wpływa na poprawę osiągów i wybaczalności.
Dopracowana i powiększona o 6.4% szczelina w tylnej części główki w połączeniu ze zmienną grubością lica zwiększa stabilność kija, co daje większą wybaczalność - niezależnie którą częścią nastąpiło trafienie.

Stal chromowo-molibdenowa w kutej główce
Niesamowity postęp technologiczny, jaki w ostatnich latach cechował inżynierię materiałową Mizuno został połączony po raz pierwszy w jednym modelu. Legendarny proces kucia Grain Flow Forgind HD, dzięki któremu struktura metalu jest harmonijnie uporządkowana dla idealnego czucia dopełnia nowoczesny stop Chromoly 4120. Ten rodzaj stali jest bardziej wytrzymały dzięki czemu lico może być cieńsze przy jednoczesnym zwiększeniu prędkości piłki.

Znaczne zwiększenie wybaczalności
Nowy stop sprawił, że lica kijów golfowych JPX921 są bardziej efektywne przy trafieniach poza środkiem. Efektywny obszar, gdzie COR (współczynnik oddawania energii) powiększył się aż o 35%, co oznacza, że strzały trafione poza środkiem także polecą daleko i nie stracą kierunku. Dodatkowo przesunięcie masy na krańce główki znacząco przesunęło obszar trafienia wzdłuż lica, co ma szczególne znaczenie jeśli trafiamy z tendencją do heel lub toe.

Bardziej kompaktowy profil główki
Kształt łopatek ironów JPX921 Forged jest nieco bardziej kompaktowy, aby sprostać wymaganiom bardziej zaawansowanych graczy. Główka jest nieco smuklejsza również dzięki zastosowaniu nowego stopu stali, lico niższe i stopka węższa. Jednocześnie dzięki zaawansowanym technologiom i konstrukcji kije dają duży stopień wybaczalności.

Technologia Grain Flow HD
Mizuno znane jest ze swojej unikalnej metody obróbki metalu w procesie kucia w technologii Grain Flow Forging. Tegoroczne irony zyskały nowy wymiar dzięki dopracowaniu metody produkcji. Grain Flow Forging HD (od angielskiego High Density = wysoka gęstość) to proces, w którym drobinki metalu są poddawane jeszcze większemu ciśnieniu i zostają poukładane jeszcze bardziej harmonicznie. Dzięki temu czucie i powtarzalność uderzeń została podniesiona na niespotykany wcześniej poziom. Dokładnie taki, jaki oczekują wszyscy gracze ceniący niesamowitą jakość kijów tej japońskiej marki.

Zmienna grubość lica
Kolejnym krokiem w innowacjach technologicznych jest wyposażenie kijów z kutej stali chromowo-molibdenowej w lico o zmiennej grubości. Takie podejście sprawia, że piłka trafiając w różne miejsce na licu (także za nisko lub za bardzo w bok) nie traci energii ani kierunku. Z kolei przy idealnym trafieniu w środek lica, gdzie metal jest najcieńszy, czucie jest doskonałe a kontrola na najwyższym poziomie.

Większa szczelina za licem
Zastosowanie nowego kształtu szczeliny za licem, szerszego o 6.4% w stosunku do poprzedniego modelum kijów golfowych JPX919, pozwoliło inżynierom projektującym kije na przeniesienie dodatkowych gramów wagi w inne, kluczowe dla wybaczalności miejsca w główce i obniżenie środka ciężkości. Daje to większą stabilność przy nie-idealnych trafieniach. Dzięki temu nie tracą one odległości i kierunku, co szczególnie przydaje się w średnich i długich kijach (od 4 do 7 iron).

Super-wytrzymała rama dla zachowania stabilności
Kolejnym aspektem unikalnego czucia i bardzo dużej powtarzalności uderzeń kijów JPX921 jest szkielet główki, który posiada zwiększoną wytrzymałość i tłumi wibracje. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy udało się dzięki temu zbalansować czucie, trajektorię lotu piłki oraz doskonałą kontrolę.

Kute w Hiroszimie - montowane w Szkocji
Wszystkie główki kijów Mizuno powstają w jedynej na świecie fabryce w Japonii. Kilka dekad doświadczenia japońskich inżynierów w produkcji i rozwoju technologii obróbki metalu - to właśnie to, co czyni każdy kuty kij Mizuno absolutnie unikalnym produktem o najwyższej jakości.
Każdy kij jest także specjalnie dla Państwa składany w ekskluzywnej i nowoczesnej fabryce ulokowanej w Szkocji. Zawsze wg Państwa specyfikacji dla osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Komponenty premium w standardzie
To co w innych markach jest za dopłatą - Mizuno oferuje w standardzie! Nowy shaft Recoil ESX 460 oraz grip Golf Pride Multicompound MMC4+ to standard dla tego zestawu.
To tego program doboru shaftów i gripów Mizuno NIE PRZEWIDUJE ŻADNYCH DOPŁAT. Mogą Państwo wybrać dowolne inne shafty i dowolne gripy z oferty Mizuno - i zawsze zapłacić tyle samo za dany zestaw kijów.
Poznaj opcje custom dla shaftów i gripów Mizuno.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość

Ręka

4 iron

 21°

 60.0° 

38.50"

prawa/lewa

5 iron

 24°

 60.5° 

38.00"

prawa/lewa
6 iron

 27°

61.0°

37.50"

tylko prawa
7 iron

 31°

61.5°

37.00"

tylko prawa
8 iron

 35°

 62.0°

36.50"

tylko prawa
9 iron

 40°

 62.5°

36.00"

tylko prawa
PW

 45°

 63.0°

35.50"

tylko prawa
GW

 50°

 63.0°

35.25"

tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 1170 EUR = 5099 PLN
(dotyczy zestawu 6 kijów)


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u