Mizuno JPX-921 Tour Forged zestaw ironów golfowych (stalowy shaft)

Cena netto: 3 901,63zł

Oszczędzasz: 750,00zł

Cena w punktach: 479900

5 549,00 4 799,00

Dostępność:
2 - 7 dni
Model:
JPX-919 Tour Forged
Punkty:
19196 (warte 191.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Nowy model legendarnych ironów JPX921 to ewolucja kijów golfowych JPX900 i JPX919, które były najczęściej wybieranymi ironami na PGA Tour wśród graczy niezwiązanych kontraktami do grania produktami innych marek.
Model Tour to esencja kijów jakie od lat produktuje Mizuno - najczystsze czucie przy kontakcie, klasyczny kształt w nowoczesnym wydaniu i wszechstronny profil główki dla najbardziej wymagających graczy.
Użycie sprawdzonej od lat, wyłącznie japońskiej stali węglowej 1025E Pure Select w połączeniu z optymalnie rozłożoną wagą w ramach główki daje niesamowitą kombinację stabilności, kontroli oraz czucia piłki.
Kompaktowy kształt główki, wyraźne, agresywe linie oraz obniżona przednia część stopki sprawiają, że kije JPX919 Tour Forged wyglądają niezwykle profesjonalnie. Przy tym są bardzo wybaczalne dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym.
Przypadną do gustu każdemu zaawansowanemu graczowi, który od swojego sprzętu oczekuje inspiracji oraz pewności gry w każdych warunkach.

Niesamowita kontrola
W najbardziej klasycznych z nowych ironów inżynierowie Mizuno zastosowali sprawdzony w kilkudziesięciu poprzednich zestawach stop najlepszej japońskiej stali węglowej 1025E Pure Select. Cechuje ją zwiększona miękkość, przekładająca się na niesamowite, czyste czucie piłki przy kontakcie z główką irona. Najwyższe japońskie standardy kontroli jakości pozwalają na wyprodukowanie główek dla harmonicznego kontaktu, za każdym razem pozostawiającego na rękach przyjemne uczucie idealnego trafienia w piłkę.

Profesjonalny profil główek
Nowe irony są zaprojektowane dla graczy z wysokimi umiejętnościami. Dlatego profil główek jest stworzony właśnie dla nich. Bardziej kompaktowa główka, obniżony, spłaszczony profil dolnej linii oraz wąska stopka sprawiają, że kije zyskują niesamowitą wszechstronność i możliwość nadawania piłce różnorodnej trajektorii przy bardziej finezyjnych uderzeniach.

Gwarancja wybaczalności przy mniej trafionych uderzeniach
Mimo profesjonalnego profilu, projektanci nie zapomnieli o dodaniu do kijów cech konstrukcyjnych, które dostarczają im wybaczalności. W ironach JPX921 Tour Forged przesunięto wagę na dolne krańce główki i pogrubiono część kija znajdującą się bezpośrednio za piłką. Wzmocniona górna część łopatki gwarantuje stabilność strukturalną i niesamowity, czysty dźwięk przy kontakcie z piłką.

Technologia Grain Flow HD
Mizuno znane jest ze swojej unikalnej metody obróbki metalu w procesie kucia w technologii Grain Flow Forging. Tegoroczne irony zyskały nowy wymiar dzięki dopracowaniu metody produkcji. Grain Flow Forging HD (od angielskiego High Density = wysoka gęstość) to proces, w którym drobinki metalu są poddawane jeszcze większemu ciśnieniu i zostają poukładane jeszcze bardziej harmonicznie. Dzięki temu czucie i powtarzalność uderzeń została podniesiona na niespotykany wcześniej poziom. Dokładnie taki, jaki oczekują wszyscy gracze ceniący niesamowitą jakość kijów tej japońskiej marki.

Super-wytrzymała rama dla zachowania stabilności
Kolejnym aspektem unikalnego czucia i bardzo dużej powtarzalności uderzeń kijów JPX921 jest szkielet główki, który posiada zwiększoną wytrzymałość i tłumi wibracje. Dzięki odpowiedniemu rozkładowi masy udało się dzięki temu zbalansować czucie, trajektorię lotu piłki oraz doskonałą kontrolę.

Dopracowane do perfekcji przez zawodników i inżynierów
Od trzeciej generacji najbardziej popularnych ironów na PGA Tour (wśród graczy niezbligowanych kontraktami) oczekujemy perfekcji w każdym calu. Przy projektowaniu inżynierowie Mizuno korzystali z feedbacku zawodowych golfistów oraz swojej ponad stuletniej wiedzy i doświadczenia. Stworzony został ulepszony, wyrafinowany kształt główek, który gwarantuje niesamowite osiągi oraz czystą, agresywną interakcję z podłożem dla większych możliwości kształtownia strzałów.

Kute w Hiroszimie - montowane w Szkocji
Wszystkie główki kijów Mizuno powstają w jedynej na świecie fabryce w Japonii. Kilka dekad doświadczenia japońskich inżynierów w produkcji i rozwoju technologii obróbki metalu - to właśnie to, co czyni każdy kuty kij Mizuno absolutnie unikalnym produktem o najwyższej jakości.
Każdy kij jest także specjalnie dla Państwa składany w ekskluzywnej i nowoczesnej fabryce ulokowanej w Szkocji. Zawsze wg Państwa specyfikacji dla osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Komponenty premium w standardzie
To co w innych markach jest za dopłatą - Mizuno oferuje w standardzie!
Mizuno jako jedyna marka na rynku posiada program, który NIE PRZEWIDUJE ŻADNYCH DOPŁAT za customowe, często bardzo egzotyczne shafty oraz gripy. Mogą Państwo wybrać dowolne komponenty z oferty Mizuno - i zawsze zapłacić tyle samo za dany zestaw kijów.
Poznaj opcje custom dla shaftów i gripów Mizuno.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Długość

Ręka

4 iron

 24°

 60.0° 

38.50"

Tylko prawa

5 iron

 27°

60.5°

38.00"

Tylko prawa

6 iron

 30°

61.0°

37.50"

prawa/lewa

7 iron

 34°

 61.5°

37.00"

prawa/lewa
8 iron

 38°

 62.0°

36.50"

prawa/lewa
9 iron

 42°

 62.5°

36.00"

prawa/lewa
PW

 46°

 63.0°

35.50"

prawa/lewa
GW

 51°

 63.0°

35.50"

prawa/lewa


Sugerowana cena detaliczna: 1170 EUR = 5099 PLN
(dotyczy zestawu 6 kijów)


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego


Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u