Mizuno MP-20 MMC zestaw ironów

Cena netto: 4 145,53zł

Oszczędzasz: 900,00zł

Cena w punktach: 509900

5 999,00 5 099,00

Dostępność:
2 - 5 dni
Model:
MP-20 MMC Irons
Punkty:
20396 (warte 203.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Zestawy ironów

Dostępne opcje

Najnowsza generacja zaawansowanych technicznie i materiałowo ironów Mizuno to efekt wieloletniej pracy japońskich inżynierów i doskonalenia procesu obróbki metalu.
Skrót MMC oznacza Multi Material Construction - główka wykonana jest aż z trzech rodzajów metalu: klasycznej stali węglowej 1025E, cięższego wolframu oraz lekkiego tytanu.
Zespolenie tych trzech rodzajów materiału w połączeniu z precyzją wykonania i dbałością o każdy szczegół i indywidualny profil główek, pozwoliło na stworzenie ironów niezwykłych, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających graczy.

Zestaw MP-20 MMC to propozycja dla graczy, którzy oczekują klasycznego wyglądu swoich ironów, ale potrzebują także nieco dodatkowej wybaczalności pochodzącej od innowacyjnych rozwiazań technologicznych i wysokiej klasy materiałów.

Wielomateriałowa konstrukcja
Wstawki z dwóch rodzajów materiału - lekkiego tytanu oraz wolframu (12g) - wkute i zespolone ze stalą węglową 1025 E (flagowym materiałem dla kutych kijów Mizuno) pozwoliło na uzyskanie niesamowitych właściwości nowych kijów. Odpowiednie rozlokowanie środka ciężkości na krawędziach ('środek' główki wyprodukowano z lekkiego tytanu, a przód wyposażono w cięższy wolfram) zapewnia duży stopień wybaczalności przy trafieniach poza idealnym środkiem lica. Jednocześnie poszczególne irony MP-20 MMC zostały zaprojektowane indywidualnie - wstawki i pozycja środka ciężkości nie są takie same w ramach całego setu. Zmieniają się od długich ironów do krótszych i PW aby maksymalizować osiągi oraz poprawiać czucie w konkretnych grupach kijów.

Layers of Feel (ang. powłoki czucia piłki)
Aby uczynić swoje nowe irony jeszcze bardziej wyjątkowymi, Mizuno postanowiło nawiązać do jednego ze swoich najbardziej kultowych modeli TN87. Zarówno tamte kije z końcówki lat osiemdziesiątych, jak i nowe irony MP-20 zostały poddane niezwykle wyszukanej obróbce. Zanim główki zyskały przepiękną warstwę niklowo-chromową (która dodatkowo jest bardzo trwała i zabezpiecza doskonały wygląd kijów na długi czas) została naniesiona warstwa z miękkiej miedzi. Pod nią znajduje się natomiast dopiero część kuta z miękkiej stali węglowej lub chromowo-molibdenowej. Tak wyrafinowany proces produkcji gwarantuje niesamowite czucie przy uderzeniach, z którego słynie japońska marka.

Profesjonalny profil z dużą wybaczalnością
Zastosowanie kilku rodzajów metalu o zmiennych właściwościach i wagach to zabieg mający na celu połączenie w jednej główce dwóch na pozór sprzecznych cech - profesjonalnego, czyli bardziej kompatowego wyglądu z większą wybaczalnością. Udało się to osiągnąć inżynierom Mizuno dzięki dopracowaniu szczegółów i doświadczeniom wyniesionym z poprzednich serii kijów z tytanem, począwszy od MP-59, przez MP-15 aż do MP18 MMC.

Doskonałe czucie krótkiej gry
Aby zapewnić jeszcze lepszą kontrolę i czucie przy krótkich ironach zrezygnowano z wstawek z wolframu oraz ograniczono wagę i kształt wstawki tytanowej, aby nadmiernie nie obciążać krańców główek. Dlatego iron 8, 9 oraz PW oferują niesamowite właściwości, czucie uderzenia oraz są bardziej wszechstronnę, pozwalając na bardziej finezyjne zagrania.

Cienka krawędz górna
Ważną cechą nowych MP-20 MMC jest nieco cieńsza krawędz górna w stosunku do poprzedniego modelu MP-18 MMC. Pozwala to bardziej ambitnym graczom na budowanie całego swojego zestawu wokół MMC, gdyż wygląd kijów z góry przy adresowaniu piłki jest kompaktowy zarówno w długich ironach jak i dochodząc do PW.

Możliwość własnej kompozycji zestawu
Cała seria MP-20 zaprojektowana jest wokół klasycznych cech ironów Mizuno jak doskonałe czucie i wygląd przypadający do gustu bardziej zaawansowanym golfistom. Wszystkie trzy modele (Blade, HMB oraz MMC) można ze sobą śmiało mieszać w ramach setu, tworząc spójny zestaw o zróżnicowanych właściwościach. Aby tego dokonać proponujemy wizytę w jednym z naszych centrów fittingu kijów golfowych - jedynych w Polsce autoryzowanych miejscach,gdzie można przetestować oraz fittować wszystkie produkty Mizuno.

Kute kije Mizuno

Fitting kijów golfowych Mizuno

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Lie 

Offset

Długość

Ręka

4 iron

22°

 60.0° 

0.138"

38.25"

Tylko prawa

5 iron

25°

60.5°

0.134"

37.75"

Tylko prawa

6 iron

28°

61.0°

0.130"

37.25"

Tylko prawa

7 iron

32°

61.5°

0.122"

36.75"

Tylko prawa

8 iron

36°

62.0°

0.114"

36.25"

Tylko prawa

9 iron

41°

62.5°

0.106"

35.75"

Tylko prawa

PW

46°

63.0°

0.098"

35.50"

Tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 1290 EUR = 5599 PLN
(dotyczy zestawu 6 kijów)


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

Program Mizuno Players

 

Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

MP-20 MMC


Layers of Feel


« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook