Mizuno ST-Z 220 Driver kij golfowy

Cena netto: 1 543,90zł

Oszczędzasz: 400,00zł

Cena w punktach: 189900

2 299,00 1 899,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
ST-Z 220 Driver
Punkty:
7596 (warte 75.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Drivery

Dostępne opcje

Nowe kije golfowe Mizuno serii ST-Z 220 stanowią kolejny krok naprzód dla tej marki w segmencie woodów.
Kilka ostatnich lat inżynierowie z Japonii starali się osiągnąć technologiczny i koncepcyjny poziom czołówki producentów na świecie - w modelu ST-Z 220 udało się to z nawiązką, czego dowodzą bardzo pozytywne recenzje nowych kijów.
Po raz drugi zastosowano lico z niezwykle wytrzymałego stopu tytanu Forged SAT Beta 2041, dzięki czemu jest ono znacznie cieńsze i dostarcza najwyższych prędkości piłki golfowej.
Jeszcze większa ilośc carbonu w główce pozwoliła na rozkład masy w sposób optymalny dla osiągnięcia najwyższych parametrów, powtarzalności i odległości.

Zbudowany dla wybaczalności i niskiego spinu
Podstawowy model ST-Z 220 zaprojektowano dla połączenia dwóch pozornie sprzecznych cech w kijach golfowych - niskiej rotacji nadawanej piłce oraz wysokiej wybaczalności. Dzięki użyciu kilku nowatorskich rozwiązań technologicznych stało się możliwe zbudowanie drivera, który dostarczy proste uderzenia nawet przy nietrafionych środkiem strzałach - oraz będzie posyłał piłkę po penetrującej trajektorii, idealnej dla maksymalizacji osiągów na polu golfowym.

ShowTime (ST)
Chwytliwe hasło reklamujące nowe woody Mizuno trafia w sedno. Po latach dościgania światowej czołówki, wreszcie inżynierowie Mizuno mogą przedstawić model, który jest w ścisłej pierwszej lidze jeśli chodzi o osiągi!

17% mocniejsze lico
Nowe woody zyskały unikalne lico z zaawansowanego materiału jakim jest stop tytanu Forged SAT Beta 2041. Jest on o 17% mocniejszy niż tradycyjnie wykorzystywany tytan 6-4, dzięki czemu lico może być cieńsze i przekazywać większą energię do piłki podczas trafienia.

Niski środek cieżkości daleko od lica
Zastosowanie zmiennej struktury górnej części wykonanej z włókna węglowego oraz przeprojektowanie szczeliny Wave Sole pozwoliło na przeniesienie części wagi w dolne partie główki. Zapewnia to niską rotację piłki. W połączeniu z obciążnikiem w tylnej części główki zyskano nieco wyższy start piłki w momencie impactu, co daje wybuchową kombinację dla najdłuższych uderzeń.

Szczelina Wave Sole i spód z carbonu
Technologia ta została przeprojektowana w stosunku do poprzednich generacji kijów Mizuno, aby zaoszczędzić wagę główki. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.
W połączeniu ze spodem wykonanym niemal w całości z włókna węglowego (carbonu) daje to optymalny środek ciężkości i pozwala zwiększyć wybaczalność dla uderzeń trafionych dolną częścią lica.

Wyjątkowa stabilizacja
Dodatkowy ciężarek w tylnej części znacząco podnosi moment bezwładności (MOI) co zwiększa wybaczalność kija przy trafieniach poza środkiem lica.

Doskonały dzwięk przy trafieniu
Dzięki zastosowaniu zmiennej geometrii lica odgłos przy kontakcie z piłką jest dopracowany do perfekcji, będąc przyjemnym dodatkiem do całości kijów.

Agresywny wygląd
Kształty nowego drivera zdecydowanie wskazują na jego charakter. To ważne, bo jeśli wkładamy do swojej torby nowy kij to powinien on także cieszyć oko. Czarna główka z wyraznie zaznaczonym włóknem węglowym w górnej części oraz wyraziste kształty dolnej części z technologią Wave dają wręcz poczucie, że kij ST-X stworzony jest dla osiągów.

System Quick Switch
Możliwość zmiany loftu w driverze znana jest na rynku od co najmniej kilku lat. Mizuno dopracowało technologię Quick Swift, która umożliwia teraz ustawienie drivera w jednej z ośmiu pozycji w zakresie +/-2 stopnie (co jeden stopień, plus 3 ustawienia upright, co wpływa na poprawę rotacji bocznej - ułatwienie draw lub redukcję slice). Jako, że do wyboru są dwie główki drivera: 10.5 stopnia oraz 9,5 stopnia - zakresy regulacji pozwolą na dostosowanie drivera dla każdego golfisty.

Model Loft
(zakres regulacji)
Lie angle
(zakres regulacji)
Długość (cale) Dostępność
ST-Z 10.5 8.5o-  12.5o 57.5o - 60.5o 45.00 tylko prawy
ST-Z 9.5 7.5o-  11.5o 57.5o - 60.5o 45.00 prawy i lewy

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowym driverze zastowano shafty, które u większości innych producentów należą do modeli segmentu premium Project X Evenflow Riptide, Mitsubishi Diamana Ltd oraz Fujikura Atmos czy Motore. Co warte podkreślenia, Mizuno zawsze używa shaftów fabrycznych - nigdy nie montuje do swoich kijów serii 'specjalnych' (czyt. o lekko zmienionej specyfikacji). To wielki plus, gdyż wybierając driver Mizuno zawsze masz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości - zarówno główka, jak i użyte komponenty - i nie jest to wytwór produkcji masowej, jak w przypadku niektórych innych marek.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Sugerowana cena detaliczna: 499 EUR = 2299 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf


 

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u