Odyssey White Hot OG #7 Putter kij golfowy

Cena netto: 812,20zł

Oszczędzasz: 200,00zł

Cena w punktach: 99900

1 199,00 999,00

Dostępność:
do 14 dni
Model:
White Hot OG #7 Putter
Punkty:
3996 (warte 39.96 zł)
Producent:
Odyssey
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Puttery - kije do gry w golfa

Dostępne opcje

White Hot to najbardziej rozpoznawalne, najczęściej używane i najczęściej wyróżniane wykończenia lica putter’ów w historii. Ta dobrze wszystkim golfistom znana nazwa jest synonimem legendarnych osiągnięć oraz unikatowego design’u, które są tak lubiane przez golfistów.

White Hot wyznaczyło standard w technologii lica do putter’ów na prawie 20 lat. Inżynierowe Odyssey nieprzerwanie słyszeli, że nie ma nic równie dobrego na rynku jak właśnie lica White Hot. Doszli do wniosku, że skoro coś ma tak dobre opinie to czemu by tego nie przywrócić – tak powstały nowe lica White Hot OG, które w znacznej mierze bazują na oryginalnej „recepturze”.

Puttery serii White Hot OG są do wyboru z shaftem stalowym lub shaftem Stroke Lab. Dodatkowo posiadają grip DFX Rubber Grip.

#1 i #1WS

Oba modele to klasyczne puttery typu blade. Dla wielu to jedyne „właściwe” puttery. Minimalistyczny wygląd, smukłe kształty i odpowiednie wyważenie kija sprawiają, że te puttery biją rekordy sprzedaży od lat. Mimo dość kompaktowej główki, znajdziemy na nim delikatną kreskę, pozwalającą odpowiednio ustawić putter na linię celu. Model #1WS to model o nieco szerszej główce, dający więcej pewności przy zagraniach na greenie.

#7 i #7S

Oba modele to bardzo dobrze znane, od wielu lat, puttery o bardzo charakterystycznym kształcie. Mimo wprowadzania coraz to nowych kształtów, model #7 wciąż znajduje szerokie grono wielbicieli. Dwie „wypustki” pełnią funkcję stabilizacji główki puttera przy zagraniach poza środkiem główki kija.

#5

White Hot OG #5 putter to model z wyważeniem face balanced oraz pojedynczym wygięciem shaftu. Przeznaczony jest dla graczy prowadzących kij po lekkim łuku, z lekkim „otwieraniem” i „zamykaniem” toe kija. Jego kształt i rozmiar to „złoty środek” pomiędzy modelem #1 a #7. Standardowo, znajdziemy na główce kija pojedynczą linię służącą do celowania.

2-Ball

White Hot OG 2-Ball putter to model typu mallet. Ten konkretny model wykracza nieco poza ogólnie przyjęty zarys putterów typu mallet i oferuje dodatkowe „przedłużenie” główki kija tak aby zmieściły się na niej dwa białe dyski. Te dwa dyski są jednym z najlepszych systemów ustawiania puttera w linii „na cel”. W połączeniu z białą piłką tworzą swoisty ciąg trzech „piłek”, co czyni proces celowania banalnie prostym. W tym modelu zastosowano shaft podwójnie wygięty, z offset’em połowy shaftu.

ROSSIE i ROSSIE S

Rossie to klasyczny mallet, który ciągle znajduje wielu wielbicieli. Minimalistyczny system celowania w postaci dwóch dłuższych linii i jednej krótszej pomiędzy nimi. Model Rossie to putter z wyważeniem face balanced i przeznaczony jest dla graczy prowadzących główkę kije po lekkim łuku, z lekkim „otwieraniem” i „zamykaniem” toe kija. Model „S” to model o wyważeniu główki kija tzw. toe hang i przeznaczony jest dla graczy prowadzących główkę puttera po łuku, z rotacją główki kija.

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u