SUPER DZIADEK - Piłeczki personalizowane do gry w golfa

Cena netto: 121,94zł

Cena w punktach: 14999

149,99

Dostępność:
W magazynie
Model:
SUPER DZIADEK - Piłeczki personalizowane do gry w golfa
Punkty:
600 (warte 6 zł)
Kategoria:
Piłki Golfowe
Rodzaj:
Piłeczki personalizowane

Dostępne opcje

Czym są piłki personalizowane?

To piłki, na których możemy na nieść praktycznie dowolne logo i treść. Jedynym ograniczeniem jest pole nadruku, które wynosi ok 3 cm na 3 cm. Dodatkową zaletą jest to, że nadruk możemy nanieść na praktycznie każdy model piłki – wiemy, że wielu golfistów ma swój ulubiony model piłki. Nadruk może być wykonany jako czarno-biały lub kolorowy. Nie ma też minimalnej ilości piłek, które należy zamówić, aby wykonać na nich nadruk.

Czemu personalizacja?

Piłka personalizowana może mieć wiele zastosowań – jako standardowa piłka do gry, której spersonalizowanie pozwala na łatwą identyfikację piłki na polu, jako pamiątka jakiegoś wydarzenia, jako prazent np. dla dziadka, chłopaka, męża, itp., jako reklama firmy, itp. Mówi się, że sky is the limit – w przypadku piłek personalizowanych te powiedzenie jest bardzo trafne – możemy umieścić na piłce każde logo i/lub napis, który będzie przywoływał uśmiech na twarzy obdarowanego.

Super dziadek - piłki personalizowane do golfa

Coraz więcej osób w Polsce gra w golfa i tym samym coraz więcej osób ma w rodzinie kogoś kto gra w golfa. Wielokrotnie spotykamy się z pytaniem – co mogę kupić mojemu dziadkowi, który gra w golfa, na prezent? Z pomocą przychodzą nam tutaj personalizowane piłki golfowe z nadrukiem: SUPER DZIADEK (dowolne imię). Nie ma chyba nic bardziej cennego niż prezent niestandardowy, nietuzinkowy, na który obdarowujący poświęcił swój czas. W czasach, w których coraz częściej spotyka się prezenty w postaci vouchera lub karty podarunkowej, taki prezent może okazać się nieoceniony. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem proponujemy Wam piłki, które można podarować swojemu dziadkowi na prezent, nie tylko z okazji dnia dziadka. Idziemy o zakład, że obdarowany senior golfista będzie przeszczęśliwy. Może to właśnie kładąc piłkę z taką personalizacją na tee, uda mu się uzyskać najlepszy wynik w życiu. Może dzięki tej piłce dziadek zagra hole in one. Może dzięki niej wygra turniej. Nawet jeśli nic z tego się nie stanie, to jesteśmy pewni, że wyciągając tę piłkę z torby, na twarzy dziadka pojawi się uśmiech i będzie mu się lepiej grało.

Na jakich piłkach golfowych można wykonać nadruk?

Aby zaoferować Państwu produkt jednocześnie personalizowany i jakkolwiek wystandaryzowany na potrzeby sprzedaży internetowej - zarekomendowaliśmy cztery modele piłek do golfa, które nasi klienci i większość golfistów doskonale rozpoznaje. Są to cztery modele, które z pewnością spodobają się każdemu golfiście. Dodatkowo są w trzech różnych poziomach cenowych, aby mogli Państwo wybrać prezent w zakresie Państwa oczekiwań finansowych.

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook