PuttOUT Premium Pressure Putt Trainer golfowy dołek do treningu puttowania

Cena netto: 137,40zł

Cena w punktach: 16900

169,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
PuttOUT Premium Pressure Putt Trainers
Punkty:
676 (warte 6.76 zł)
Producent:
PuttOUT
Kategoria:
Akcesoria Treningowe
Rodzaj:
Akcesoria Treningowe (pozostałe)

Dostępne opcje

Niesamowicie proste i zarazem przemyślane urządzenie, które pomoże każdemu golfiście trenować puttowanie.
PuttOut nie jest tylko jednym z wielu dołków zwracających piłki golfowe na greenie.
To bardzo zmyślna pomoc treningowa, dzięki której nauczysz się odpowiedniej siły uderzenia, wytrenujesz niesamowitą precyzję i zyskasz dostęp do bardzo wielu rodzajów ćwiczeń.

Czym jest PuttOut
Dołków treningowych na rynku jest mnóstwo - ale PuttOut jest tylko jeden. Przemyślany design, którego najważniejszą częścią jest zaprojektowana naukowo krzywizna zwracająca piłkę golfową po trafionym uderzeniu Co ważne, PuttOut zwraca piłkę na dokładnie taką samą odległość, na jaką przeleciałaby piłka gdybyś nie trafił putta (czyli pokazuje za dużą siłę uderzenia). Kształtuje to nie tylko nawyk dotyczący kierunku puttowania - ale także odpowiedniej jego siły. I to właśnie wyróżnia PuttOut spośród wielu dołków treningowych do golfa na rynku.

Idealne puttowanie
PuttOut posiada zapadkę, którą można odblokować i dzięki temu piłka golfowa przy idealnie prostym uderzeniu zamiast wracać - zatrzyma się w urządzeniu, co da nam feedback naprawdę udanego putta. Jeśli chcemy skupić się bardziej na sile uderzenia, zapadka może pozostać zablokowana i piłka będzie się normalnie odtaczać po trafionym strzale.

Przenośny design
PuttOut zaprojektowano do używania w każdych warunkach. Doskonale sprawuje się ze sztucznymi matami treningowymi, jak i na prawdziwych greenach. Miękkie wypustki na dolnej części sprawiają, że można go minimalnie wbić w podłoże (bez żadnej szkody dla greenu) dzięki czemu będzie stabilniejszy na zewnątrz. Przy treningu na sztucznej macie dodatkowe wypustki gwarantują, że urządzenie nie będzie się przesuwać. Urządzenie składa się do transportu, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia.

Prawdziwy rozmiar dołka
Kolorowy okrąg ma dokładnie wymiar dołka golfowego. Dzięki temu ćwiczymy w prawdziwych warunkach, a nie ułatwiamy sobie życia na treningu (aby potem w realu było tylko trudniej :)

Cała seria przyrządów treningowych
PuttOut oferuje także wiele innych akcesoriów, które pomogą w treningu puttowania. Więcej produktów znajdziecie na stronie: PuttOut akcesoria golfowe do puttowania

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u