TaylorMade 300 Mini Driver kij golfowy [OSTATNI LEWORĘCZNY]

Cena netto: 1 543,90zł

1 899,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
300 Mini Driver
Kategoria:
Rodzaj:

Dostępne opcje

Powrót legendarnego kija golfowego typu mini driver do oferty TaylorMade to nie lada gratka dla wszystkich golfistów szukających nietypowych rozwiązań, aby poprawić swoją długą grę na polu.
Pierwszy tego typu kij powstał w 2001 roku, co oznacza, że równo 20 lat po premierze TaylorMade wraca do korzeni. Jednak dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów do konstrukcji główki tego kija golfowego - osiągi są nieporównywalnie większe a wybaczalność na poziomie niemal 'normalnych' driverów.

PRZEDSPRZEDAŻ
Kije golfowe TaylorMade 300 Mini Driver będą dostępny dopiero końcem lipca - dlatego obecnie prowadzona jest przedsprzedaż. Już teraz zarezerwuj swój mini driver, ponieważ będziemy mieli ich ograniczoną ilość i dostępne będą w Polsce wyłącznie u nas, jako premium partnera marki TaylorMade.
 

Mała główka - duże możliwości
Mimo, że driver 300 Mini posiada zmniejszoną główkę (307cc, podczas gdy większość driverów to pojemność 460cc) to jej możliwości dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i sprawdzonych technologii są ogromne. Tytanowe lico zapewnia maksymalne prędkości piłki golfowej po uderzeniu. Szczelina Thru-Slot zapewnia dodatkową wybaczalność, jeśli trafimy drive'a nisko na licu. Carbonowa konstrukcja zapewnia strategiczne ulokowanie środka ciężkości nisko i bliżej lica, co nadaje piłce wyższy start i bardziej penetrującą trajektorię dla optymalizacji dystansu. Nie można też zapominać o możliwości grania tego typu główką z ziemi - czego przy normalnych driverach raczej robić nie polecamy.

Duża wybaczalność w małej główce dzięki Twist Face
Nowy model mini drivera ma pojemność główki 307cc, czyli sporo mniej niż większość normalnych kijów golfowych tego typu na rynku. Jednak dostarcza niesamowitej kombinacji wybaczalności oraz kontroli uderzeń dzięki zastosowaniu technologii Twist Face, sprawdzonej w modelach SIM i wcześniej serii M. Design główki 300 Mini Drivera łamie stereotypy i pozwala również na grę z ziemi z dużo większą wybaczalnością niż zwykły fairway wood.

Niski spin + wysoki launch = niesamowity dystans uderzeń
Mimo (a może właściwie - dzięki temu), że główka Mini Drivera jest mniejsza możliwe stało się bardziej efektywny umieszczenie środka ciężkości. Znajduje się on nisko, ale blisko lica co zapewnia kombinację wyższego startu piłki oraz niższej rotacji. Graniu z ziemi pomaga też technologia V-Steel, znana z woodów TaylorMade SIM2 Titanium - znacząco ułatwia interakcję główki z podłożem. Jest to najlepsza kombinacja dla bardziej penetrującego lotu piłki i zwiększenia odległości z tee.

Regulacja za pomocą adaptera
Nowy kij 300 Mini Driver posiada znany z driverów TaylorMade adapter, umożliwiający regulowanie loftu w zakresiee +/-2 stopnie od standardowego. Daje to możliwość kształtowania bardzo różnych trajektorii lotu piłki w zależności od naszych potrzeb.
Warto zaznaczyć, że lofty w mini driverze są większe niż normalnie z dwóch powodów:

  • mniejsza główka posiada niżej umieszczony środek ciężkości niż normalny driver, dlatego aby piłka golfowa mogła wznieść się na odpowiednią wysokość potrzebujemy więcej loftu
  • mini driver ma służyć także jako kij do grania z ziemi - dlatego musi mieć więcej stopni

Możliwość gry z ziemi
Kij golfowy 300 Mini Driver to co do zasady kij do pierwszego uderzenia. Jednak dzięki nowoczesnym materiałom i koncentracji masy nisko w główce możliwe jest też granie nim z ziemi - jak fairway woodem. W tym aspekcie główka Mini Drivera jest większa niż większość fairway woodów, dlatego uderzenia wykonane za pomocą tego kija golfowego mają szybko rosnącą trajektorię (dzięki czemu niezwykle łatwo podnieść piłkę golfową w powietrze z ziemi) oraz cechują się niesamowitą wybaczalnością.

Obciążnik V-Steel
Cała dolna część kija została osadzona na solidnej płycie metalowej, która znacząco przesuwa środek ciężkości. Dzięki niej uderzenia z dużo większą łatwością startują wyżej w powietrze.
Dodatkowym walorem płyty V-Steel jest to, że dzięki niej główka kija golfowego łatwiej przechodzi przez podłoże co przydaje się przy uderzeniach z trawy.

Opcje niestandardowe
Opcje customizacji i regulacji kija pozwalają przetestować niesamowitą ilość różnych opcji i wybrać najlepszą specyfikację dla danego golfisty. Aby w pełni skorzytać z możliwości nowego drivera zapraszamy do wizyty w naszym Fitting Center, gdzie przy asyście specjalistów na radarze FlightScope dobierzesz idealną konfigurację Twojego nowego drivera. Więcej informacji tutaj.

Specyfikacje

Kąt Wersja Zakres regulacji Długość shaftu Lie Wielkość główki Swingweight Dostępność
11.5o męska 9.5o - 13.5o 43.75" 56o-60o 307cc D3 Prawy/lewy
13.5o męska 11.5o - 15.5o 43.75" 56o-60o 307cc D3 Prawy/lewy


Sugerowana cena detaliczna: 419 EUR = 1899 PLN

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u