Taylor Made SIM2 Max Fairway Wood

Cena netto: 1 056,10zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 129900

1 449,00 1 299,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
SIM2 Max FW
Punkty:
5196 (warte 51.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Nowa seria woodów SIM2/SIM2 Max oferuje korzyści ze sprawdzonej w driverach technologii Twist Face w połączeniu z nowatorskim dociążeniem dolnej części V-Steel.
Dzięki temu znacząco poprawia się wybaczalność i powtarzalność uderzeń, a uderzenia mają szansę łatwiej się wznieść w powietrze.
Włókno węglowe w górnej części zmienia środek ciężkości sprawiając, że piłkę nieco łatwiej jest podnieść w górę z fairwaya.
Po raz kolejny w woodach zastosowano technologię Inverted Cone, która znacząco wpływa na poprawę wybaczalności.

Seria SIM2 Max to idealna oferta dla golfistów szukających połączenia osiągów z wybaczalnością. Zastosowanie technologii Twist Face sprawia, że gra ma szansę osiągnąć nowy wymiar.

Technologia Twist Face
Sprawdzona w driverach i woodach technologia szturmem zdobyła rynek i serca golfistów poszukujących odrobiny więcej wybaczalności w swoich kijach. Dodanie zmiennej geometrii lica do nowych woodów sprawia, że uderzenia trafione poza idealnym środkiem mają większą szansę powrócić do właściwego kierunku.

Obciążnik V-Steel
Cała dolna część kija została osadzona na solidnej płycie metalowej, która znacząco przesuwa środek ciężkości. Dzięki niej uderzenia z dużo większą łatwością startują wyżej w powietrze.
Dodatkowym walorem płyty V-Steel jest to, że dzięki niej główka kija golfowego łatwiej przechodzi przez podłoże co przydaje się przy uderzeniach z trawy.

Wielomateriałowa konstrukcja
W kijach SIM2 Max zastosowano sprawdzony w poprzednim modelu projekt główki z kilku rodzajów materiału. Jednym z nich jest włókno węglowe. Dzięki temu otrzymano niezwykłe zmniejszenie wagi przy jednoczesny zwiększeniu stabilności główki. Pozwala to na przesunięcie większej masy (czyli także środka ciężkości) do dolnej części główki. To daje bardziej efektywny transfer energii z główki do piłki, co skutkuje lepszymi prędkościami uderzenia i zwiększeniem odległości.

Doskonałe lico ze stali C300
Wysokiej klasy stop stali daje optymalne właściwości dla lica woodów. Jest wytrzymały, dzięki czemu lico może być cieńsze i dostarczać niesamowite czucie przy trafieniu. Jednocześnie transfer energii jest na najwyzszym poziomie dla maksymalnych osiągów.

Szczelina Tru-Slot Speed Pocket
Cecha charakterystyczna wszystkich woodów TaylorMade została jeszcze bardziej ulepszona w nowych kijach. Jest jeszcze bardziej sprężysta po zastosowaniu wkładki, dzięki czemu lico może oddawać jeszcze więcej energii uderzenia do piłki golfowej. Dodatkowym efektem jest poprawa wybaczalności, ponieważ lico nie traci aż tyle energii uderzenia - nawet jeśli nastąpiło ono poza środkiem głowki.

Odchudzony hosel
Łączenie główki z shaftem zostało zaprojektowane na nowo. Dzięki temu udało się odciążyć tę część kija, co sprawiło, że środek ciężkości przeniósł się jeszcze bardziej w dół dla ułatwienia podnoszenia piłki w górę.

Technologia Inverted Cone
Odwrócony kształt stożka (w dosłownym tłumaczeniu) to technologia od lat stosowana w licach driverów TaylorMade. Po raz pierwszy udało się ją przenieść na poziom fairway woodów. Dzięki zmiennemu kształtowi i grubości, lico znacząco lepiej pracuje i oddaje energię uderzeń - nawet jeśli zostały trafione poza środkiem. Skutkuje to znaczącym wzrostem wybaczalności kijów.

Szeroki wybór shaftów
Projektując nowe woody, wybrano bardzo zindywidualizowane podejście do poszczególnych wersji sztywności. Shafty fabryczne to Fujikura Ventus Blue - wariant jednego z najbardziej 'gorących' modeli na zawodowych tourach a także sprawdzona konstrukcja z poprzedniej generacji woodów. Dostępny w twardości XStiff, Stiff, Regular i Senior, a także w wersji damskiej Tuned 45 Ladies.

Dostępne są także liczne opcje shaftów custom, także bez dopłaty. Aby w pełni skorzytać z możliwości nowych woodów, zapraszamy do wizyty w naszym Fitting Center, gdzie przy asyście specjalistów na radarze FlightScope dobierzesz idealną konfigurację Twojego kijów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie poświęconej doborowi kijów golfowych.

Specyfikacje

Wersja Kij Kąt Lie Długość SwingWeight Dostępność
męski 3 15.0o 59.0o 43.25 cala D3 prawa/lewa
męski 3HL 16.5o 59.0o 43.25 cala D3 prawa/lewa
męski 5 18.0o 60.5o 42.25 cala D3 prawa/lewa
męski 7 21.0o 60.5o 41.75 cala D3 tylko prawa
męski 9 24.0o 61.0o 41.25 cala D3 tylko prawa
damski 3HL 16.5o 59.0o 42.00 cala C5 tylko prawa
damski 5 19.5o 59.5o 41.00 cala C5 tylko prawa
damski 7 21.0o 60.0o 40.50 cala C5 tylko prawa
damski 9 24.0o 60.5o 40.00 cala C5 tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 319 EUR = 1449 PLN


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook