Taylor Made SIM2 Max Rescue

Cena netto: 852,85zł

Oszczędzasz: 150,00zł

Cena w punktach: 104900

1 199,00 1 049,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
SIM2 Max Rescue
Punkty:
4196 (warte 41.96 zł)
Producent:
Taylor Made
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Rescue (hybrydy)

Dostępne opcje

Nowa seria hybryd SIM2 Max oferuje korzyści ze sprawdzonej w woodach technologii V-Steel.
Dzięki wsparciu i feedbackowi zawodowych graczy z Touru została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, aby gwarantować maksymalne osiągi na polu golfowym.
W połączeniu z zaawansowanym technologicznie licem z Twist Face znacząco poprawia się wybaczalność i powtarzalność uderzeń.
Kije serii SIM2 Max gwarantują doskonałe odległości dzięki zastosowaniu szczeliny Speed Pocket, która jeszcze lepiej zwiększa realną sprężystość lica dla większych prędkości poczatkowych piłki.

Seria SIM2 Max to idealna oferta dla golfistów szukających połączenia osiągów z wybaczalnością. Zastosowanie technologii V-Steel oraz Twist Face sprawia, że gra ma szansę osiągnąć nowy wymiar.

Technologia Twist Face
Sprawdzona w driverach z 2018 roku szturmem zdobyła rynek i serca golfistów poszukujących odrobiny więcej wybaczalności w swoich kijach. Dodanie zmiennej geometrii lica do nowych woodów sprawia, że uderzenia trafione poza idealnym środkiem mają większą szansę powrócić do właściwego kierunku.

Obciążnik V-Steel
Cała dolna część kija została osadzona na solidnej płycie metalowej, która znacząco przesuwa środek ciężkości. Dzięki niej uderzenia z dużo większą łatwością startują wyżej w powietrze.
Dodatkowym walorem płyty V-Steel jest to, że dzięki niej główka kija golfowego łatwiej przechodzi przez podłoże co przydaje się przy uderzeniach z trawy.

Wsparcie zawodowych golfistów
Poprzedni model SIM Rescue był niesamowicie udaną konstrukcją. Jednak dzięki wsparciu takich gwiazd PGA Tour jak Dustin Johnson czy Rory McIlroy inżynierom TaylorMade udało się jeszcze bardziej dopracować ten model i uzyskać jeszcze lepszy rozkład masy dla maksymalnych osiągów. To dzięki temu SIM2 Rescue jest liderem jeśli chodzi o odległości i stabilność wśród hybryd.

Lekka konstrukcja i niski środek ciężkości
W rescue SIM2 Max zastosowano konstrukcję z lekkich stopów stali, dzięki czemu bezwładność główki jest na wysokim poziomie, a jednocześnie środek cięzkości umieszczony nisko zapewnia łatwiejsze podniesienie piłki z podłoża.

Doskonałe lico ze stali C300
Wysokiej klasy stop stali daje optymalne właściwości dla lica woodów. Jest wytrzymały, dzięki czemu lico może być cieńsze i dostarczać niesamowite czucie przy trafieniu. Jednocześnie transfer energii jest na najwyzszym poziomie dla maksymalnych osiągów.

Szczelina Tru-Slot Speed Pocket
Cecha charakterystyczna wszystkich woodów TaylorMade została jeszcze bardziej ulepszona w nowych kijach. Jest jeszcze bardziej sprężysta po zastosowaniu wkładki, dzięki czemu lico może oddawać jeszcze więcej energii uderzenia do piłki golfowej. Dodatkowym efektem jest poprawa wybaczalności, ponieważ lico nie traci aż tyle energii uderzenia - nawet jeśli nastąpiło ono poza środkiem głowki.

Odchudzony hosel
Łączenie główki z shaftem zostało zaprojektowane na nowo. Dzięki temu udało się odciążyć tę część kija, co sprawiło, że środek ciężkości przeniósł się jeszcze bardziej w dół dla ułatwienia podnoszenia piłki w górę.

Technologia Inverted Cone
Odwrócony kształt stożka (w dosłownym tłumaczeniu) to technologia od lat stosowana w licach driverów TaylorMade. Po raz pierwszy udało się ją przenieść na poziom fairway woodów. Dzięki zmiennemu kształtowi i grubości, lico znacząco lepiej pracuje i oddaje energię uderzeń - nawet jeśli zostały trafione poza środkiem. Skutkuje to znaczącym wzrostem wybaczalności kijów.

Szeroki wybór shaftów
Projektując nowe woody, wybrano bardzo zindywidualizowane podejście do poszczególnych wersji sztywności. Shafty fabryczne to Fujikura Atmos Orange - wariant jednego z najbardziej 'gorących' modeli na zawodowych tourach a także sprawdzona konstrukcja z poprzedniej generacji woodów. Dostępny w twardości XStiff, Stiff, Regular i Senior, a także w wersji damskiej Tuned 45 Ladies.

Dostępne są także liczne opcje shaftów custom, także bez dopłaty. Aby w pełni skorzytać z możliwości nowych woodów, zapraszamy do wizyty w naszym Fitting Center, gdzie przy asyście specjalistów na radarze FlightScope dobierzesz idealną konfigurację Twojego kijów. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie poświęconej doborowi kijów golfowych.

Specyfikacje

Kij Wersja Kąt Lie Długość męska SwingWeight Dostępność
3H męski 19o 60.0o 40.75 cala D3 prawa/lewa
4H męski 22o 60.5o 40.25 cala D3 prawa/lewa
5H męski 25o 61.0o 39.75 cala D3 tylko prawa
6H męski 28o 61.5o 39.25 cala D3 tylko prawa
7H męski 31o 62.0o 38.75 cala D3 tylko prawa
4H damski 22o 60.5o 39.25 cala C8 tylko prawa
5H damski 25o 61.0o 38.75 cala C8 tylko prawa
6H damski 28o 61.5o 38.25 cala C8 tylko prawa
7H damski 31o 62.0o 37.75 cala C8 tylko prawa


Sugerowana cena detaliczna: 269 EUR = 1199 PLN


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook