Mizuno ST-Z Fairway Wood kij golfowy

Cena netto: 1 137,40zł

Oszczędzasz: 250,00zł

Cena w punktach: 139900

1 649,00 1 399,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
ST-Z Fairway Wood
Punkty:
5596 (warte 55.96 zł)
Producent:
Mizuno Golf
Kategoria:
Kije golfowe
Rodzaj:
Fairway Woody

Dostępne opcje

Nowe kije golfowe Mizuno serii ST-Z stanowią ogromny krok naprzód dla tej marki w segmencie woodów.
Kilka ostatnich lat inżynierowie z Japonii starali się osiągnąć technologiczny i koncepcyjny poziom czołówki producentów na świecie - w modelu ST-200 udało się to z nawiązką.
Dodanie całej górnej części ('korony') z włókna węglowego sprawiło, że środek ciężkości został efektywnie przesunięty niżej i bliżej lica - co jest receptą idealną na woody, które uderzają piłkę wyżej i utrzymują niską trajektorię lotu.

Zbudowany dla wybaczalności maksymalizacji osiągów
Wersja ST-Z posiada możliwość regulacji loftu i lie angle, co znacząco zwiększa możliwości dopasowania kija do techniki i oczekiwań najbardziej wymagających golfistów.
Zastosowanie lica o zmiennej grubości z nowego stopu stali maraging ma na celu zwiększenie prędkości początkowej piłki golfowej dla maksymalizacji odległości. Dzięki optymalnemu rozkładowi masy otrzymujemy w nowych woodach wybuchową mieszankę dystansu, wybaczalności przy strzałach trafionych poza środkiem lica oraz obniżonej rotacji piłki.

ShowTime (ST)
Chwytliwe hasło reklamujące nowe woody Mizuno trafia w sedno. Po latach dościgania światowej czołówki, wreszcie inżynierowie Mizuno mogą przedstawić model, który jest w ścisłej pierwszej lidze jeśli chodzi o osiągi!

Nowy stop stali maraging MAS1C
Stal ta jest jednym z najbardziej cenionych materiałów do produkcji lica w woodach ze względu na swoją wielką wytrzymałość i niską wagę. Inżynierowie Mizuno z pomocą egzotycznego japońskiego stopu MAS1C zaprojektowali lico o różnej grubości w kluczowych miejscach, aby zoptymalizować transfer energii uderzenia do piłki.

Niski środek cieżkości daleko od lica
Zastosowanie struktury górnej części wykonanej z włókien grafitowych oraz przeprojektowanie szczeliny Wave Sole pozwoliło na przeniesienie części wagi w dolne partie główki. Zapewnia to niską rotację piłki. W połączeniu z obciążnikiem w tylnej części główki zyskano nieco wyższy start piłki w momencie impactu, co daje wybuchową kombinację dla najdłuższych uderzeń.

Regulacja
Wersja ST-Z posiada adapter umożliwiający regulację w zakresie +/- 2 stopni od nominalnych 15 stopni. Zapewnia to bardzo dużą wszechstronność kija. Dzięki regulacji możemy stworzyć bardzo 'mocną' trójkę wooda o kącie 13 stopni, albo pomóc piłce lecieć nieco wyżej za pomocą ustawienia 17 stopni.

Wave Sole
Technologia ta została zaprojektowana specjalnie dla woodów. Pofalowany spód główki, od którego wzięła się nazwa (ang. wave = fala) jest specjalnie zaprojektowany, aby przy kontakcie z piłką pracować, ściskając się i rozciągając. Dzięki temu ilość energii, którą główka przekazuje do piłki jest jeszcze większa, co ma oczywisty wpływ na wzrost odległości.

Profil zaprojektowany przy wsparciu zawodowych golfistów
Przy projektowaniu nowych woodów udział mieli zawodowi golfiści, którzy doradzili inżynierom z zakładu YORO w Japonii, aby profil główki był nieco bardziej płaski z góry. Dodatkowo spłaszczono także lie angle aby lepiej wykorzystać potencjał długiej gry.

Doskonały dzwięk przy trafieniu
Dzięki zastosowaniu zmiennej geometrii lica odgłos przy kontakcie z piłką jest dopracowany do perfekcji, będąc przyjemnym dodatkiem do całości kijów.

Agresywny wygląd
Kształty nowych woodów zdecydowanie wskazują na ich charakter. To ważne, bo jeśli wkładamy do swojej torby nowy kij to powinien on także cieszyć oko. Czarna główka z wyraznie zaznaczonym włóknem węglowym w górnej części oraz wyraziste kształty dolnej części z technologią Wave dają wręcz poczucie, że kij ST-Z stworzony jest dla osiągów.

Specyfikacje

Model Loft Lie angle Długość Dostępność
ST-Z 5
(regulowany)
13o-17o 55.5o -58.5o 43.00" prawy/lewy
ST-Z 5
(regulowany)
16o-20o 56.0o -59.0o 42.50" tylko prawy

Ogromny wybór shaftów
Jako standard w nowych woodach zastowano shafty, które u większości innych producentów należą do modeli segmentu premium Mitsubishi Diamana Ltd oraz Fujikura Atmos. Co warte podkreślenia, Mizuno zawsze używa shaftów fabrycznych - nigdy nie montuje do swoich kijów serii 'specjalnych' (czyt. o lekko zmienionej specyfikacji). To wielki plus, gdyż wybierając driver Mizuno zawsze masz pewność, że w Twoje ręce trafia produkt najwyższej jakości - zarówno główka, jak i użyte komponenty - i nie jest to wytwór produkcji masowej, jak w przypadku niektórych innych marek.
Dostępne shafty custom znajdziesz tutaj.

Club fitting na pierwszym miejscu
Mizuno jest marką, która w najwyższym stopniu stawia na dobór kijów na podstawie fittingu i testów. Stąd ogromna gama shaftów niestandardowych, dostępnych do testowania w jedynym w Polsce certyfikowanym Mizuno Performance Center - BogiGolf w Siemianowicach Śląskich (dowiedz się więcej tutaj).
U nas przetestujesz i dobierzesz ze specjalistami swoje kije do Twojej techniki, predyspozycji, budowy ciała itd.
Nie możesz przyjechać do Siemianowic - skontaktuj się z nami, a na pewno otrzymasz możliwość przetestowania nowych kijów.

Sugerowana cena detaliczna: 359 EUR = 1549 PLN


Chcesz zamówić zestaw wg Twoich indywidualnych preferencji?
Kliknij i dowiedz się więcej o możliwościach
Custom Fittingu Mizuno

Dobierz kije z nami w jedynym w Polsce autoryzowanym Mizuno Performance Centre.
Skorzystaj z naszej oferty bezpłatnego fittingu
w systemie Mizuno Swing DNA
.

 

Program Mizuno Players


Kije Golfowe - Przetestuj w Sklepie BogiGolf

 

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu LojalnościowegoKlienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook