PuttOUT Putting Mirror Trainer golfowe lustro do treningu puttowania

Cena netto: 243,09zł

Cena w punktach: 29900

299,00

Dostępność:
W magazynie
Model:
PuttOUT Putting Mirror Trainer
Punkty:
1196 (warte 11.96 zł)
Producent:
PuttOUT
Kategoria:
Prezenty dla Golfistów
Rodzaj:
od 200zł do 500zł

Lustro do ćwiczenia puttowania jest bardzo przydatną pomocą treningową dla golfistów.
Najważniejszą zaletą lustra treningowego jest to, że widzimy dokładnie po jakiej ścieżce porusza się główka puttera na moment przed trafieniem w piłkę golfową i w momencie impactu. Daje to bardzo dobre wyczucie kierunku i pozwala nabrać prawidłowych nawyków przydatnych na prawdziwym greenie.

Lustro wyposażone jest w szereg dodatków, które sprawiają, że trening będzie jeszcze bardziej efektywny.

Zawodowi gracze mają powiedzenie: „Drive jest dla show, putt jest dla pieniędzy”. Nie ma chyba nic bardziej prawdziwego w golfie niż te słowa. To na green’ie zawodowi gracze wygrywają lub przegrywają turnieje. Pokazuje to jak ważnym elementem gry jest puttowanie (czyli wtaczanie piłki leżącej na greenie do dołka). Dzięki naszej propozycji – lustra Putt Out – gracz ma pewność, że za każdym razem dobrze ustawia się (swoje ciało) do oddania tego ważnego uderzenia. Dzięki odpowiedniej konstrukcji lustra Putt Out, gracz widzi czy jego oczy znajdują się w odpowiednim miejscu w stosunku do piłki a tym samym – czy jego postawa jest dobra, a co ważniejsze – powtarzalna.

Magnetyczne ograniczniki
Dwie belki wyposażone w magnesy można umieścić w dowolnym miejscu lustra (zawsze będą przyciągane, bo podstawa jest metalowa). Mogą służyć jako mini-bramka która wyznacza proste uderzenie przy kontakcie z piłkę. Możesz użyć je jako ogranicznika z tyłu przy naprawdę krótkich puttach lub w jakikolwiek sposób uznasz za przydatne w Twoim treningu krótkiej gry. Daje to niesamowite możliwości i swobodę kształowania swoich własnych ćwiczeń.

Wszechstronne użytkowanie
Lustro można uzwać zarówno wewnątrz na prawdziwym greenie, jak i na sztucznych matach. Przenośny design oraz dodatkowy woreczek do przechowywania i transportu sprawiają, że możesz je zabrać ze sobą gdzie tylko chcesz.

Bramka treningowa
W zestawie z lustrem producent dostarcza jedną bramkę treningową. Wyposażona jest ona w magnetyczne podstawy, dzięki czemu można jej także używać na lustrze jako dodatkowy ogranicznik (samą bramkę można oddzielić od podstaw jeśli nie chcemy aby zawadzała o puttera). Można ją również ustawić w jakieś odległości od piłki, dzięki czemu trenować odpowiedni kierunek uderzenia lub breaki (puttowanie po wzniesieniu).

Cała seria przyrządów treningowych
PuttOut oferuje także wiele innych akcesoriów, które pomogą w treningu puttowania. Więcej produktów znajdziecie na stronie: PuttOut akcesoria golfowe do puttowania

Napisz recenzję - zbierz Punkty Promocyjne
Możesz za nią otrzymać 100 punktów promocyjnych w naszym Programie Lojalnościowym

(adres nie zostanie opublikowany)

Notatka: HTML niedozwolony!

Negatywna            Pozytywna


Kontynuuj
Kliknij by dowiedzieć się więcej na temat Punktów za Komentarze oraz naszego Programu Lojalnościowego

Klienci kupili także:

« Wróć Drukuj

Sklep Golfowy BogiGolf

BogiGolf.com.pl - sklep dla pasjonatów golfa. Na polskim rynku działamy od 2004 roku, oferując szeroki wybór sprzętu golfowego rozmaitych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: kompletne zestawy golfowe, wózki, kije golfowe, irony, drivery, woody, puttery, torby, odzież, akcesoria golfowe i piłeczki. Zapraszamy do zakupów online oraz sieci sklepów golfowych w całej Polsce.

Kontakt

Zamówienia online #1: 512-339-383
Zamówienia online #2: 512-325-545
Fitting i kije golfowe: 509-247-368
kontakt@bogigolf.com.pl

Facebook

BogiGolf na facebook'u